Author Topic: ACCEPTED Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.  (Read 4608 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Wreeper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
ACCEPTED Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« on: 26 January 2018, 14:16:38 »
Nickname: [TBK]Wreeper.
Ban photo: https://imgur.com/a/WKb9S
Additional informations: Știu că mi s-a zis să dispar de aici sau că nu voi fi unbanat, însă chiar îmi este dor de server. Acel unban pe care l-am primit în timp ce aveam ban permanent, a fost un unban-all pe data de 2016-2017. Pot să spun că eram un mare griefer (o porcărie de om care strica serverele altora) și că am rezistat așa aproximativ 1 an. După aceea mi-a părut rău. Am dat vestea că nu mai vreau să fiu om de acela. Vreau să mă schimb. Am încercat să ajut după scuze, dar eu fiind un porc incredibil de prost evident că am fost dat la o parte cu mopul. Să vă mai povestesc? Chiar mă râdeam de înfățișarea altuia. Ce-am câștigat? Nimic , înafară de un hate excepțional de mare. Am încercat să intru pe server dar eu având ban nu am reușit să fac asta. De cine mă râdeam? De mulți prieteni , mă pișam pe mine de râs, ceea ce ar reprezenta o formă de lipsă de respect. Toți suntem egali. Degeaba am crezut că eram superior. Oricum, ceilalți erau cu 1 an sau 2 ani mai mari decât mine. Legat de ce-am spus mai în sus: "Chiar mă râdeam de înfățișarea altuia." "De cine mă râdeam? De mulți prieteni" , acela era cu 4-5 ani mai mare dar eu fiind CONTRA și considerându-l un jeg mincinos. Încă nu am putut ține legătura cu el să-mi recunosc greșeala. Dar nu e asta ceea ce ne pasă pe noi. De ce am ban? Am încercat să intru pe contul unui admin - fapt incredibil de jegos și de murdar. Eu nu mai am 9 ani, am 11 și chiar a trecut mult timp. Dacă nu ai suficient creier nu poți gândi. Ce înseamnă a fi un griefer? un exemplu de stricare la un server de Minecraft. Oricum se știe definiția. Pentru cei care nu știu sunt un youtuber de 2,500 de abonați. Asta nu m-ar face superior. Sper că am adus destule argumente în ordine ca să fiu unbanat pe drept. Aștept păreriile voastre.  '+_+
« Last Edit: 06 February 2018, 02:37:10 by IstuntmanI »

Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #1 on: 26 January 2018, 18:02:51 »
Povestea ta nu m-a înduioșat, părerea mea e ca jumătate din ce ai scris tu aici nu se leagă de ce ai facut, ai avut un comportament incredibil... Nu am cuvinte sa iti spun cât de cretin era.
     P.S:  Nu te schimbi spunând aici ca vrei sa te schimbi, faptele conteaza, și faptele tale au dovedit că ești neserios.

Offline Wreeper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #2 on: 26 January 2018, 18:45:45 »
Povestea ta nu m-a înduioșat, părerea mea e ca jumătate din ce ai scris tu aici nu se leagă de ce ai facut, ai avut un comportament incredibil... Nu am cuvinte sa iti spun cât de cretin era.
     P.S:  Nu te schimbi spunând aici ca vrei sa te schimbi, faptele conteaza, și faptele tale au dovedit că ești neserios.
Nu am ce faptă să fac acum din moment ce am ban. E ca și cum, te-aș pune să ridici o masina singur, dar n-ai putea pentru că da.
Apropo, și tu ai fost la fel ca mine,
de ce mă critici? (https://forum.skilledg.com/index.php?topic=43048.msg218883#msg218883)
« Last Edit: 26 January 2018, 20:40:42 by ddz »

Offline 0x1g3n

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Advanced V.I.P
  • Real Name: Alex Florin
  • Steam ID: private
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #3 on: 26 January 2018, 20:46:16 »
Măcar, el n-a fost ca tine, sa intre pe contul unui admin...Macai ai citit si tu? Oricum de la mine :contra:
« Last Edit: 26 January 2018, 20:47:52 by 0x1g3n »

Offline Wreeper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #4 on: 26 January 2018, 20:57:44 »
Măcar, el n-a fost ca tine, sa intre pe contul unui admin...Macai ai citit si tu? Oricum de la mine :contra:

Nu am putut să intru domnule Oxigen. EL A AVUT FUNCŢIE ȘI A ABUZAT.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #5 on: 26 January 2018, 21:15:24 »
Da, el a avut functie si are si acum. Nu te compara tu cu el pe chestia asta sa zici ca de ce te critica. Chiar daca a avut si el ban, el macar a fost si este unul din cei mai ok jucatori de pe server, spre deosebire de tine. N-are rost sa zic eu prea multe pentru ca stuntman oricum te va respinge, asa ca, o seara buna



Offline Wreeper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #6 on: 26 January 2018, 21:56:48 »
Da, el a avut functie si are si acum. Nu te compara tu cu el pe chestia asta sa zici ca de ce te critica. Chiar daca a avut si el ban, el macar a fost si este unul din cei mai ok jucatori de pe server, spre deosebire de tine. N-are rost sa zic eu prea multe pentru ca stuntman oricum te va respinge, asa ca, o seara buna
Mă și îndoiesc să fiu acceptat la atâtea contra-uri

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #7 on: 26 January 2018, 23:58:09 »
:pro: , mulți alții au avut o a doua șansă , meriti și tu. Sigur că nu trebuie sa dai cu piciorul dacă ți se oferă , fiecare om greșește, fiecare om este iertat. Nu înțeleg de ce adminii prezenți se compara intre ei , un lucru absolut absurd. Așa cum au fost iertați multi alți playeri, poți fi și tu , dar la al 2-lea ban nu vei mai avea șansa de a fi iertat. Nu te baza că poți fi respins , e decizia lui stunt. Pro-urile și contra care se da la cerere nu îl influențează pe stunt cu nimic, aici noi ne dam părerea.Stunt nu da accept sau respins doar din cauză că ai mult contra sau pro la cerere. Și da , ar fi căzu de putina maturitate și să încerci să îți bagi in cap că dacă ți se oferă a 2-a șansă să fii puțin mai adecvat și să profiți de ia . Eu îți zic succes și doamne ajuta cu Unban =)

Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #8 on: 27 January 2018, 11:27:37 »
As everyone deserve a second chance,u deserve one too.Trying to enter a admin account isn't allowed but as long as u didn't do nothing u have a chance for unban.I know players that abused admin and they got unban and admin too .From the most of the things i read *i dont understand romanian good but...* i saw that u miss the server,and to write all that only for a unban shows that u really want to play here. I dont care if other players are against you but u have a :pro: from me.If u stop posting for no reason in other topics,keep dreaming for that unban.Also stop annoying other players,thats a negative point for you and others.Just listen about what i said and u will have a chance.
« Last Edit: 27 January 2018, 11:36:32 by ScreaM_ »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #9 on: 27 January 2018, 19:38:42 »
Da, jucatorii au dreptul la a doua sansa. Dar depinde si CE a facut ca sa merite acea sansa. Stuntman nu se bazeaza pe contra-urile si pro-urile jucatorilor, adevarat, insa tine cont de cei care isi dau in mod corect cu parerea, prin aceste pro si contra

EDIT :
Acum vad ..

Nu am putut să intru domnule Oxigen.

Serios..? De ce ai INCERCAT sa intrii, in primul rand?
« Last Edit: 28 January 2018, 00:38:59 by SkyLine. »



Offline 0x1g3n

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Advanced V.I.P
  • Real Name: Alex Florin
  • Steam ID: private
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #10 on: 28 January 2018, 07:49:13 »
Nu am putut să intru domnule Oxigen.
Da mă, n-ai intrat DAR ai incercat. DE CE ai incercat? Da, pentru asta se pedepsește cu BAN , TI-AI primit banul...
Mă rog, trebuie să așteptăm răspunsul lui stunt, el decide..
EDIT:

Btw, daca o sa ai unban, sper ca te-ai mai schimbat, si ca nu esti cum erai pe atunci...
Bafta
« Last Edit: 28 January 2018, 09:00:03 by 0x1g3n »

Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #11 on: 28 January 2018, 08:55:11 »
Da-i o sansa . CUm i-ai dat lui walker ,lui skyline ,lui minion,lui edi latu chiar, da-i si lui o sansa ,nu te costa nimic . Spune ca s-a schimbat lasa-l sa iti demonstreze ,stunt . Succes wreeper.
« Last Edit: 28 January 2018, 09:00:54 by [LVM]$arpe »

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #12 on: 28 January 2018, 09:47:51 »
Povestea ta nu m-a înduioșat, părerea mea e ca jumătate din ce ai scris tu aici nu se leagă de ce ai facut, ai avut un comportament incredibil... Nu am cuvinte sa iti spun cât de cretin era.
     P.S:  Nu te schimbi spunând aici ca vrei sa te schimbi, faptele conteaza, și faptele tale au dovedit că ești neserios.

Postul tau e complet inutil , pe lângă ce ai zis in el ingenere mi s a părut o prostie.
Cum era daca îți respingea stunt cererea ta de unban ? De ce uitați de unde ați plecat și prin ce ați trecut ? Nu te gândești că și tu ai avut un comportament foarte aiurea în trecut ? In îl mai ai din cate vad.
Înainte să îți dai cu părerea eu zic sa treci peste cererea ta de 10 ori și după să îți dai cu părerea la alții . El a făcut niște prostii de copil și de player, tu ai făcut de admin . Și da , la cererea ta tot nu au fost foarte mulți pro , chiar și Sky ți-a dat un mare contra pentru ce ai făcut în trecut. Mă bag deoarece și eu am avut o șansă , sky , și tu la randul tau ai primit a șansă. Tu ai făcut un gest mult mai urat plecând de pe gzs și vorbind membri staff ului pe la spate. El a fost doar un player , o să fie doar un player daca primește aceasta șansă. Nu va mai credeți foarte mari doar că ați primit o șansă , iar acum ați uitat. Nu se știe ce se poate întâmpla în viitor , poate tot tu , acest player care zice de alții că au făcut lucruri urâte , primești iar ban si vii din nou cu o plângere să îți de-a stunt unban. Și sincer din partea ta e un gest foarte murdar la ce ai zis , mai bine nu lăsai de loc acest reply. Te felicit maxim pentru acest "tupeu".

Șarpe , foarte bine bro , sunt perfect de acord cu tine . Foarte mulți playeri , membri ai staffului au primit unban , chiar și unii din admini care au făcut abuzuri. Costel fiind un nesimțit, nu merita unban.si nici nu îi va acorda stunt vreo șansă ,vreo data.

Sorry că am intervenit cu acest reply , dar sper că tu , stunt , să îl poți comenta și să îmi dai un punct de dreptate pentru ce am zis =))

P.S. Și Sky sper să citească și să îți zică că nu ai făcut un gest tocmai oke, zic sa așteptăm răspunsul lui stunt , zeci de reply urî nu îl motivează cu nimic.
« Last Edit: 28 January 2018, 10:03:48 by ParFumat »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #13 on: 28 January 2018, 10:46:58 »
Postul tau e complet inutil , pe lângă ce ai zis in el ingenere mi s a părut o prostie.
Cum era daca îți respingea stunt cererea ta de unban ? De ce uitați de unde ați plecat și prin ce ați trecut ? Nu te gândești că și tu ai avut un comportament foarte aiurea în trecut ? In îl mai ai din cate vad.
Înainte să îți dai cu părerea eu zic sa treci peste cererea ta de 10 ori și după să îți dai cu părerea la alții . El a făcut niște prostii de copil și de player, tu ai făcut de admin . Și da , la cererea ta tot nu au fost foarte mulți pro , chiar și Sky ți-a dat un mare contra pentru ce ai făcut în trecut. Mă bag deoarece și eu am avut o șansă , sky , și tu la randul tau ai primit a șansă. Tu ai făcut un gest mult mai urat plecând de pe gzs și vorbind membri staff ului pe la spate. El a fost doar un player , o să fie doar un player daca primește aceasta șansă. Nu va mai credeți foarte mari doar că ați primit o șansă , iar acum ați uitat. Nu se știe ce se poate întâmpla în viitor , poate tot tu , acest player care zice de alții că au făcut lucruri urâte , primești iar ban si vii din nou cu o plângere să îți de-a stunt unban. Și sincer din partea ta e un gest foarte murdar la ce ai zis , mai bine nu lăsai de loc acest reply. Te felicit maxim pentru acest "tupeu".

Șarpe , foarte bine bro , sunt perfect de acord cu tine . Foarte mulți playeri , membri ai staffului au primit unban , chiar și unii din admini care au făcut abuzuri. Costel fiind un nesimțit, nu merita unban.si nici nu îi va acorda stunt vreo șansă ,vreo data.

Sorry că am intervenit cu acest reply , dar sper că tu , stunt , să îl poți comenta și să îmi dai un punct de dreptate pentru ce am zis =))

P.S. Și Sky sper să citească și să îți zică că nu ai făcut un gest tocmai oke, zic sa așteptăm răspunsul lui stunt , zeci de reply urî nu îl motivează cu nimic.

Tu realizezi ca e mult mai grava incercarea unui cont, mai ales de admin, decat un abuz de admin, nu?

In fine, hai sa zicem ca merita o ultima sansa, desi ma indoiesc ca stunt ar accepta asa usor. Dar eu, unul, propun ceva : daca isi bate joc de sansa asta, sa primeasca ban permanent iar.. Fara alta sansa
« Last Edit: 28 January 2018, 10:50:03 by SkyLine. »



Offline Wreeper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #14 on: 28 January 2018, 13:02:33 »
Sunt sigur că încă se mai gândește în privința asta.

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #15 on: 28 January 2018, 13:28:52 »
Poate mai vrea pareri.. sau poate da, poate se mai gandeste.

Eu zic ca meriti a doua sansa, nu moare nimeni daca-ti o a doua sansa.. dar ai grija daca o prmesti, nu-ti bate joc iar. atunci chiar ca nu vei mai lua unban si vei regreta mult. ma rog.. eu am regretat, dar eu am luat ban din alta cauza.

ai grija de sansa, nu mai fa prostii si fii cuminte, invatata sa-ti faci prieteni, sa te joci frumos, sa te acomodezi in ''colectivul'' jocului .. sunt destui jucatori cu capul pe umeri, fii si tu ca ei.. nu te mai certa. e un joc, distreaza-te cu toti, nu doar cu aia mai fraieri sa-i faci d ras.  bafta si succes :) nu-ti bate joc daca primesti, nu uita.


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #16 on: 28 January 2018, 14:10:56 »
Sunt sigur că încă se mai gândește în privința asta.


Om disperat:))



Offline Wreeper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #17 on: 28 January 2018, 14:26:37 »

Offline Wreeper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #18 on: 02 February 2018, 15:52:02 »
Meh, se pare ca de data asta astept.. %*-{

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #19 on: 02 February 2018, 15:54:04 »
Așteaptă răspunsul lui stunt , 2x post - warn . Ai butonul EDIT, daca o să spamezi așa , îți scad șansele de unban

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal