Author Topic: SOLVED Report Admin : Heisenberg + Unban Request  (Read 2042 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andrei_oVeR

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Basic Moderator + Premium V.I.P.
  • Real Name: Andrei
SOLVED Report Admin : Heisenberg + Unban Request
« on: 20 May 2018, 21:42:38 »
Numele tau pe server: KaiN_
Numele adminului raportat:Heisenberg
Ce a facut adminul ? : pai aseara el m-a vazut ca il cam fac la sawnoff shootgun.dar nu asta este important ci important este faptul ca a gasit 2 hack-uri in pc-ul meu:Lag.cs by bango(hack-ul pe care l-am rugat sa il stearga din pc-ul meu atunci cand mi-a expirat banul de acum vreo 2 saptamani si l-a sters doar din downloads,apoi aseara a vrut sa il gaseasca in windows.El mi-a spus ca sunt vrajeli faptul ca nu era hack-ul de data trecuta.Si inca unul  Default CBUG care la fel l-a gasit tot data trecuta.CONCLUZIA:voia sa lase hack-ul in windows ca sa mai aiba un motiv sa imi dea din nou ban pentru mai incolo.
Acesta este si un unban request dar si un admin report....
Poza: https://imgur.com/a/F5yiPef
Inca ceva as fi lasat si o poza aici hack-urile dar la mine nu merge sa fac ss decat in jocuri..
« Last Edit: 26 May 2018, 19:42:23 by IstuntmanI »

Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Report Admin : Heisenberg + Unban Request
« Reply #1 on: 20 May 2018, 22:03:37 »
Ma Branzica ,eu am inteles ca de fapt jucatorii s-au plans din nou de tine ,ai fost verificat si ti s-au gasit iar ,eu cred ca tu iti cauti motiv si nu stii cum sa scapi de ban ,ce treaba crezi ca are el cu tn ? si eu am fost certat cu el dar nu a avut nici o importanta ,omu a verificat ,nu a gasit ,aia a fost ,deci nu te cred ca esti nevinovat si vezi doamne ti-a inscenat ma boss ca are el ceva cu tine ,LA TINE IN PC TU TREBUIE SA ITI FACI ORDINE ,nu altii ,el avea obligatia doar sa te verifice,asa ca mai lasa vrajeala asta ca deja m-am plictisit eu de cate cereri un-ban vad de la tine .

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Report Admin : Heisenberg + Unban Request
« Reply #2 on: 20 May 2018, 22:05:31 »
Nu stiu care a fost cauza si cum s-a intamplat, dar tu trageai foarte ciudat.. inainte nu trageai asa, am crezut ca este de la lagul meu dar si altii au observat lucrul asta, acum nu stiu daca ai invatat tu dm dar ma indoiesc in timpul asta scurt.. heis trebuie sa lase dovezi cu hack-urile de cand este si sa tina cont cand a facut ultimul test tw, sa-si dea seama daca a fost atunci luat sau dupa test.. nu stiu cum e cu astea , voi stiti.. cert e ca trageai suspect si mi s-a parut ciudat. ai mai avut hack-uri, de asta te-am si suspectat mai mult, ca nu trageai deloc cum trageai inainte, mna.. nu stiu, oricum trebuia sa ti le stergi tu, daca nu voiai probleme.
« Last Edit: 20 May 2018, 22:06:12 by MinioNN. »


Offline Andrei_oVeR

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Basic Moderator + Premium V.I.P.
  • Real Name: Andrei
Re: Report Admin : Heisenberg + Unban Request
« Reply #3 on: 20 May 2018, 22:26:41 »
okkkkkkkkkkkkkk, o sa dau reset la laptop +  o sa am alt cont de google vedeti voi ca la fel de bun o sa fiu :V

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Report Admin : Heisenberg + Unban Request
« Reply #4 on: 21 May 2018, 08:05:06 »
Mda , nici nu trebuie sa răspund. Ai zis singur că ai avut hack-uri , ai spus numele lor ..ce mai vrei ?"As fi lăsat aici o poza cu hack urile dar nu mere să fac ss" practic tu și acum le ții, bravo. Eu nici o data nu fac teste când mă bate cineva la sawn și multe aberații zise de tine. Întâi de toate mă consult cu adminii , poate și lor li se pare suspect :-?. Deși șarpe mă bătea timp de 1 an la sawn , n-am avut intenția nici o data sa ii fac teste , i-am făcut la cererea unui player care tot îmi zicea că pare suspect.
Nu o să mă complic cu multe reply-uri la cererea ta , n-are rost.
« Last Edit: 21 May 2018, 08:06:03 by SouL_ »

Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: Report Admin : Heisenberg + Unban Request
« Reply #5 on: 23 May 2018, 21:37:50 »
Ba, surorile Gogan aveau intr-un fel dreptate :)), cum ma sa spui asta...Doamnee =))
voia sa lase hack-ul in windows ca sa mai aiba un motiv sa imi dea din nou ban pentru mai incolo.

Pai ce treaba are el cu un copil de 11 ani? =)) , ba astea-s cele mai mari tampenii din lume, am vazut o grămadă de scuze proaste, dar asta ramane in istorie :))

1-Odata ce s-a plans lumea de tine, ti s-a facut test si ti s-au găsit hack-uri in calculator esti banat
2-Daca faci asta de mai multe ori si esti prins,se marchează ca antecedente, ai grija,tu ai fost prins cam de prea multe ori cu hacks, sa nu ajungi ca Edi.Latu, david,sau mai stiu eu cine...
3- Parca cererile de unban si raport-urile se fac separat,doar de asta a făcut stuntman secțiuni diferite, sa nu incurcam Bomboanele cu caramelele.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report Admin : Heisenberg + Unban Request
« Reply #6 on: 23 May 2018, 22:02:17 »
sa nu incurcam Bomboanele cu caramelele.

Bomboanele pot fi si de caramel...



Offline Susp3cT

  • Junior
  • *
  • Posts: 56
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Danut
Re: Report Admin : Heisenberg + Unban Request
« Reply #7 on: 23 May 2018, 23:03:22 »
Numele tau pe server: KaiN_
Numele adminului raportat:Heisenberg
Ce a facut adminul ? : pai aseara el m-a vazut ca il cam fac la sawnoff shootgun.dar nu asta este important ci important este faptul ca a gasit 2 hack-uri in pc-ul meu:Lag.cs by bango(hack-ul pe care l-am rugat sa il stearga din pc-ul meu atunci cand mi-a expirat banul de acum vreo 2 saptamani si l-a sters doar din downloads,apoi aseara a vrut sa il gaseasca in windows.El mi-a spus ca sunt vrajeli faptul ca nu era hack-ul de data trecuta.Si inca unul  Default CBUG care la fel l-a gasit tot data trecuta.CONCLUZIA:voia sa lase hack-ul in windows ca sa mai aiba un motiv sa imi dea din nou ban pentru mai incolo.
Acesta este si un unban request dar si un admin report....
Poza: https://imgur.com/a/F5yiPef
Inca ceva as fi lasat si o poza aici hack-urile dar la mine nu merge sa fac ss decat in jocuri..
Dupa parerea mea , mi-ar fi rusine sa fac cerere unban pe forum (daca am avut hack si nu recunosc ) desigur , heisenberg cauta bine la test tw , dar mi-ar fi rusine sa revin pe forum , va spun sincer si daca as fi fost gasit cu hack de mai multe ori si tot nu recunosti , mie mi se pare asta nesimtire , kain eu vreau sa ramanem prieteni insa esti nesimtit, fara suparare !

Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
Re: Report Admin : Heisenberg + Unban Request
« Reply #8 on: 24 May 2018, 00:19:43 »
Cheese. Cu asa minciuni, nici mama ta nu te-ar putea crede. Nu te insult, doar zic ca astea sunt niste minciuni expirate. Heisenberg face teste de ceva timp aici pe server si nimeni nu s-a plans de el. Pana ai aparut tu sa umbli cu hack-uri din astea. Crezi ca el s-ar risca sa isi piarda rolul si adminul doar ca sa ramai tu banat? Crede-ma ca nu. Dupa parerea mea, un ban de o luna ar fi fost perfect mai ales la ce minciuni ai putut sa zici si de cate ori ai fost prins cu hack-uri. Ca sa fie clar , de la mine :contra: !





Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Report Admin : Heisenberg + Unban Request
« Reply #9 on: 26 May 2018, 19:42:14 »
Ma indoiesc.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal