Author Topic: DENIED Cerere UnBan.  (Read 843 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BlackEagle.

  • Ăla de pe samp.
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2681
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Co-Fondator România Național Trucking
  • Real Name: Patrik
DENIED Cerere UnBan.
« on: 13 January 2016, 20:33:14 »
Nickname: (nickname-ul tau) [SFR.Union]Eagle
Poza ban: (poza de la dialogul banului din joc)

Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca te ajuta la cererea de unban) Deja chiar ma enerveaza un lucru , de fiecare data eu iau ban cand nu folosesc niciun mod nesuferit. am dat ss si acolo la Report Gang The Mafia cu tot cleo. si tot
Dar cand e vorba de alti care joaca cu moduri nimica , eu nu inteleg ce aim visati . de la pozele cu Stradi .
Nu am niciun mod in joc ca l-am resintalat acuma 1 saptamana GTA-ul.
Nu pot intege de ce fix cei nevinovati primesc ban si restul ca si ex : Vipera.Edi injura prin /vsay ala-i permis ca el e special.
Meh.
Multumesc Anticipat.
« Last Edit: 13 January 2016, 22:42:11 by ![]stuntman[]! »

Global Moderator - (Primăvară 2016 pana în 24.01.2017)

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere UnBan.
« Reply #1 on: 13 January 2016, 22:41:59 »
Nu stiu cum se face, dar tu mereu iei ban cand esti nevinovat, ba de la mine, ba de la alt admin, ba de la alt admin, ba de la alt admin, ba de la alt admin, ba de la alt admin, ba de la alt admin, ba de la alt admin. Se pare ca toti chiar au ceva cu tine si tu esti inca nevinovat de hackuri. Eu zic sa termini cu nevinovatia ta. Nici un alt jucator nu primeste atatea banuri precum primesti tu "ne"fiind vinovat. Pana si sistemul te considera vinovat in multe randuri:

(cand aceasta avertizare este repetata de atatea ori intr-un timp care difera [nu in aceeasi secunda] este foarte foarte probabil sa fie aimbot, deci cand sistemul face spam asa este foarte probabil sa aiba dreptate)
 


BlackEagle: Intelege ca din injuraturi nu se da ban ! Se da warn, apoi mute, iar in cazuri extreme se da ban (de exemplu cand unul ia kickuri multe de la warnuri pentru limbaj sau ia mute mereu cand tocmai i-a expirat si tot nu inceteaza). Si, de asemenea: banul tau va ramane ! Nu mai incerca sa folosesti VPN-uri, pentru ca banurile nu sunt date pentru a va lasa sa intrati pe alt cont ! Ele sunt date pentru a va restrictiona accesul pentru a va da timp de gandire !

Nu mai incerca sa scapi de ban pentru ca mai rau faci.



:respins:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal