Author Topic: DENIED Unban _[]Pingu[]_  (Read 1245 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline PinguRevine

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
DENIED Unban _[]Pingu[]_
« on: 19 October 2017, 18:58:44 »
Nickname: _[]Pingu[]_

Poza ban:  http://prntscr.com/gzfh73

Informatii suplimentare: Doresc si eu sa primesc unban sa revin pe acest server . Orice persoana primeste a doua sansa , dar daca nu vreti sa imi dati unban asta e .
« Last Edit: 20 October 2017, 00:18:59 by IstuntmanI »

Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
Re: Unban _[]Pingu[]_
« Reply #1 on: 19 October 2017, 19:02:10 »
Hmm, observ ca stunt ti-a dat ban, prin urmare e destul de greu sa iei unban, iar acel reason, mda, nu stiu ce sa zic, eu te tin minte, o sa iti dau un :pro: desi nu sunt sigur daca stunt te va accepta, cel putin dupa reason.





Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban _[]Pingu[]_
« Reply #2 on: 19 October 2017, 19:10:43 »
:contra: ai luat ban permanent si acum ai facut ban evade. Asa ceva chiar ca nu se iarta, sa faci ban evade dupa un ban permanent



Offline PinguRevine

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
Re: Unban _[]Pingu[]_
« Reply #3 on: 19 October 2017, 19:13:35 »
:contra: ai luat ban permanent si acum ai facut ban evade. Asa ceva chiar ca nu se iarta, sa faci ban evade dupa un ban permanent
Am intrat pe server deoarece l-am vazut pe stuntman on si voiam sa vorbesc cu el despre ban si daca primesc unban dar a trebuit sa astept 15 minute ca sa pot sa scriu pe chat , dar stuntman a iesit.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban _[]Pingu[]_
« Reply #4 on: 19 October 2017, 20:52:39 »
Am intrat pe server deoarece l-am vazut pe stuntman on si voiam sa vorbesc cu el despre ban si daca primesc unban dar a trebuit sa astept 15 minute ca sa pot sa scriu pe chat , dar stuntman a iesit.

Despre asta vorbesc. Daca voiai sa vorbesti cu el de ban, puteai vorbi in PM pe forum, nu sa incalci una din regulile principale ale serverului pentru problemele tale. Tot contra ramane de la mine



Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Unban _[]Pingu[]_
« Reply #5 on: 20 October 2017, 00:18:50 »
Ai plecat sa joci pe un server care ne copia. S-a inchis, acum vrei inapoi. Vorbeai numai lucruri rele, fara motiv. Faceti numai probleme, iar apoi vreti sa va intoarceti. Din moment ce plecati intr-un asemenea mod, nu ar trebui sa mai incercati sa va intoarceti. Daca vorbiti de serverul asta si de noi/mine atat de urat, de ce va intoarceti fix aici ? Sunt mii de alte servere !

:respins:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal