Author Topic: DENIED Unban request KrisS  (Read 2343 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
DENIED Unban request KrisS
« on: 26 March 2018, 17:00:33 »
Nickname: KrisS
Ban photo: https://imgur.com/a/0nVIE
Additional informations: man,nu am folosit si nu o sa folosesc niciodata hack-uri pe samp.
Am spuso si o sa o mai spun,nu doar eu joc pe acest laptop,nu e laptopul meu.
 Fratele meu tot baga hack-uri,eu incerc sa le sterg,si var-miu tot se uita pe yt la hack-uri sau ceva de genu
 De ce sa suport eu consecintele daca acesti...nici nu stiu cum sa ii numesc,baga hack-uri,se uita la hack-uri si mai stiu eu ce fac
 Eu sunt impotriva folosirii hack-urilor pe samp,nu am folosit si nici nu voi folosi vreodata
Ziceai de c.bug.cs,poti veni sa vezi cum fac eu c-bug si no-reload
« Last Edit: 13 April 2018, 16:39:12 by IstuntmanI »


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban request KrisS
« Reply #1 on: 26 March 2018, 17:09:00 »
Tu realizezi ca nu o sa ne convingi vreodata cu chestia asta, nu ?
Noi NU avem de unde sa stim ca tu chiar nu folosesti hack-uri, ca frati-tu le foloseste, ca etc.



Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Unban request KrisS
« Reply #2 on: 26 March 2018, 17:22:21 »
Bun , eventual nu voiam sa te testez..dar dupa anumite teste pe care le fac eu ( mai dure ) voi recunoasteti singuri intr-un moment ca aveti hack-uri in PC. Prima data am vrut sa te iert ..dar:
1. Nu era corect fata de restu playerilor care au primit ban pentru hack.
2. Insistai ca nu ai folosit tu acele hack-uri.
3. Ma ei de "prost" ( Hai sa vezi cum fac c-bug / no-reload ).

In primul rand c-bug.cs e la buton , no-reload nu prea te suspectam ca ai.

OP-HaX.cs                         74161   D:\$RECYCLE.BIN\S-1-5-21-86031292-1789456236-1305850180-1000\ 
sensfix.cs                        18087   D:\$RECYCLE.BIN\S-1-5-21-86031292-1789456236-1305850180-1000\ 
GhettoTawer_v2.cs                 38550   D:\$RECYCLE.BIN\S-1-5-21-86031292-1789456236-1305850180-1000\ 
OP-HaX.cs                         74161   D:\$RECYCLE.BIN\S-1-5-21-86031292-1789456236-1305850180-1000\ 
sensfix.cs                        18087   D:\$RECYCLE.BIN\S-1-5-21-86031292-1789456236-1305850180-1000\ 
cbug.cs                           18666   D:\$RECYCLE.BIN\S-1-5-21-86031292-1789456236-1305850180-1000\ 
cbug.cs                           18666   D:\$RECYCLE.BIN\S-1-5-21-86031292-1789456236-1305850180-1000\ 

Acestea sunt unele hack-uri gasite la tine in PC.
OP-HaX.cs presupun ca e un hack rus :-?





Intr-a 2-a poza probabil incercai sa activezi aim-ul cand nu erau Admini ON ( tocmai de aia ti ai cumparat admin )




« Last Edit: 26 March 2018, 17:26:46 by SouL_ »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban request KrisS
« Reply #3 on: 26 March 2018, 17:25:22 »


cand nu erau Admini ON ( tocmai de aia ti ai cumparat admin )




Frumos spus. Asta e inca o chestie care-mi accentueaza dorinta de a pleca KrisS din staff -.-. Stuntman, sper sa faci ceva, avand in vedere ce ti s-a tot spus...si aceasta cerere de unban
« Last Edit: 26 March 2018, 22:06:07 by SkyLine. »



Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
Re: Unban request KrisS
« Reply #4 on: 26 March 2018, 17:35:56 »
am cumparat admin cand era si stuntman on,nu am luat admin cand erati offline.
Nu de aceea eu am luat admin,eu am luat admin din dorință de a intra in staff si sa ajut cat mai multi playeri cu ce pot,am luat admin din dorința de a intra in staff si din dorința de a ma face util.
-Nu,nu te iau de prost.
-Acel op-hack,acela este hack-ul pe care tot il instaleaza frate-miu,eu incerc sa il scot,il sterg,il adaug in cos,dupa ce il adaug in cos,il sterg si de acolo si dupa dau restart
 Daca acesta era laptopul meu,credeti ca nu stateam si eu 24/24 pe server?
 
 
« Last Edit: 26 March 2018, 18:01:25 by KrisS »


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban request KrisS
« Reply #5 on: 26 March 2018, 17:58:22 »
si sa ajut cat mai multi playeri cu ce pot


Da, asta ne-am dat si noi seama. Si nu e nevoie neaparat sa iei adminul cat suntem noi offline :))
« Last Edit: 26 March 2018, 18:01:28 by SkyLine. »



Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: Unban request KrisS
« Reply #6 on: 26 March 2018, 18:37:53 »
Prietene, țin sa te anunt ca noi nu suntem proști cum ne consideri dumneata, și ca în scurt timp pregătește-te sa zbori de pe server definitiv, deoarece stuntman ti-a dat încă o șansă după faza cu Laert , datorită dumneavoastră domnule Kriss, am blocat accesul multor jucători, o parte din ei români... Iar acuma folosești și hack-urile, bravo esti un isteț,iti propun ceva, te opresti din a ne prostii cu scuzele astea penibile și recunosti ca folosesti hack-uri, ok? :)

Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
Re: Unban request KrisS
« Reply #7 on: 26 March 2018, 18:58:43 »
Prietene, țin sa te anunt ca noi nu suntem proști cum ne consideri dumneata, și ca în scurt timp pregătește-te sa zbori de pe server definitiv, deoarece stuntman ti-a dat încă o șansă după faza cu Laert , datorită dumneavoastră domnule Kriss, am blocat accesul multor jucători, o parte din ei români... Iar acuma folosești și hack-urile, bravo esti un isteț,iti propun ceva, te opresti din a ne prostii cu scuzele astea penibile și recunosti ca folosesti hack-uri, ok? :)
Nu am sa afirm acest lucru niciodată, nu sunt hacker,nu am folosit niciodată vreun hack.Ok,faza cu laert... am vrut sa il ajut,recunosc,am mințit in legătură cu el pentru ca uimi era frică de ban,deabea acum îmi dau seama ce am făcut spunand-ui acele lucruri si regret.Acum,de ce sa afirm ca folosesc hack-uri? Eu doar exersând am învățat c-bug si no-reload.Nu vreau sa afirm ca folosesc hack-uri pentru ca nu sm folosit niciodată vreun hack,eu consider ca repetiția este mama învățăturii


Offline Andrei_oVeR

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Basic Moderator + Premium V.I.P.
  • Real Name: Andrei
Re: Unban request KrisS
« Reply #8 on: 26 March 2018, 20:46:35 »
eu nu cred ca Europe are hack , pana acum nu a provocat nici macar o problema....
A da si oricum eu sunt :pro:

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Unban request KrisS
« Reply #9 on: 26 March 2018, 20:56:45 »
Omule..
faza cu fractu.. puteai sa-i spui sa nu-ti mai bage hack-uri in pc , deoarece dai de ''belea'' din cauza lui, tu ai cotinuat sa le ''stergi'' si sa le ''scoti'' de unde le baga el. sa spunem ca asa ar fii, de ce nu i-ai dat o lectie fratelui tau? de ce toti te suspecteaza de hack? fratele tau nu cred ca juca pe contul tau aici.. alta data spune-i fratelui tau sa nu-ti mai faca probleme, daca nu vrei sa ai din nou probleme pe viitor, dupa ce ca ai incercat sa-l ajuti pe laert, mai faci si cerere unban.. zii mersi ca stuntman nu ti-a dat ban de atunci chiar stuntman..
 oricum, nu e mult 7 zile. a , si stuntman.. faza cu laert, te-as ruga sa pui accesele de schimbare a filtrelor la minim dmin level 4 sau 5. sa nu mai umble adminii 1 pe la filtre.. ma mir ca nu a umblat pe acolo, nu l-a dus capul banuiesc, daca a incercat sa-l ajute, va dati seama ca ar fii umblat si acolo, ca de ce nu..=))

alta data ai grija ce faci cu laptopu lala pe care spui ca nu tu ti-ai bagat.. da-i o lectie fratelui tau, iar daca nu exista un frate, ceea ce cred eu, ca nu exista.. NU MAI BAGA HACK-URI, JUCATI DRACU NORMAL CA TOTI JUCATORII NORMALI. ce dracu vedeti voi in hack-urile alea nu inteleg.. invatati sa jucati calumea, nu cu cajutorul hack-urilor. inainte nu erai suspectat de hack, de curand ai inceput sa fii si vad ca heisemberg ti-a gasit hack-uri, dupa parerea mea, nu e ok ce ai facut , DELOC. invatati sa jucati corect, e mai bine si pentru voi, si pentru altii. salut.

eu sunt :contra: cererei de unban. ai facut o problema si cu laert, la care nu vad ce treaba ai avut cu el si nu inteleg de ce ti-ai riscat adminul pentru un CRETIN. ma rog.. cretinii dupa cretini se duc.
« Last Edit: 26 March 2018, 21:20:32 by MinioNN. »


Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
Re: Unban request KrisS
« Reply #10 on: 26 March 2018, 21:21:07 »
Minion,frate,de ce nu vrei sa ma înțelegi? Nu am jucat niciodată cu hack-uri si nici nu voi juca.Si ce lecție pot sa ii dau lu' fratemiu, el are 18 ani,eu 16.Nu el nu joaca pe contul meu,eu de fiecare data când intru pe server il adaug la favorite cu acea iconiță 'add a server' si dupa ce ies il șterg din favorite.Faza cu laert, deabea acum îmi dau seama ce am făcut, repet REGRET FOARTE MULT CA AM VRUT SA IL AJUT.
Faza cu filtrul,stiu ce si cum,dar nu am mai vrut sa îmi creez probleme.Da,daca puteam ii făceam multe lu' frate-miu.
Daca foloseam acele hack-uri îmi era foarte ușor sa recunosc ca le folosesc,stiu ca greșeala recunoscuta este pe jumătate iertata

eu nu cred ca Europe are hack , pana acum nu a provocat nici macar o problema....
A da si oricum eu sunt :pro:


Te rog,mai informează-te....am făcut probleme

Ca sa nu fac spam voi încerca să postez cat mai multe in acest reply.
 1.Da,stiu ca playeri (cei cu lvl 5-10) s-au plâns ca am hack,dar s-au plâns ca am hack la minigun
2.De ce miasi lua admin doap pentru a vedea cine sta șpec pe mine sau ce admin e on,eu am donat cat am putut,cat am avut in acel moment (luna viitoare voi dona 6-7e pentru admin 2)
De ce miasi lua admin doar pentru a vedea ce admin sau daca sta cineva șpec pe mine? De ce asi irosi banii?
Am luat admin doar pentru a ajuta serverul,nu pentru fanteziile voastre.
« Last Edit: 30 March 2018, 08:21:43 by KrisS »


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban request KrisS
« Reply #11 on: 26 March 2018, 21:38:26 »
eu nu cred ca Europe are hack , pana acum nu a provocat nici macar o problema....
A da si oricum eu sunt :pro:


:)) mai bine nu comentai



Offline foadGZS

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Real Name: Andrei
  • Steam ID: off
Re: Unban request KrisS
« Reply #12 on: 26 March 2018, 21:54:37 »
dorinta de a pleca suspect din staff -.-.

Hmm, probabil te referi la KrisS, nu suspect, insaaaa, din cate am vazut, probabil aceasi chestie si pentru suspect, nu neg.  :))

zii mersi ca stuntman nu ti-a dat ban de atunci chiar stuntman..

"ca stuntman nu ti-a dat ban de atunci chiar stuntman..",  lol XD



Nu stiu, atat timp cat ai fost prins cu niste hack-uri in calculator, nu avem de unde sa ne dam seama daca le-ai folosit sau nu. Probabil si asta e adevarat, ca tu sa fi cumparat adminul pentru a vedea adminii online, sa vezi cand si cine este spec pe tine sau ceva. Imi amintesc sa fi facut DM cu tine de vreo cateva ori, nu jucai asa rau, insa nici bine. Dar daca altii s-au plans ca ai ceva hack-uri, iar heisenberg te-a prins cu ele, posibil sa fi folosit tu ceva.
« Last Edit: 26 March 2018, 21:58:04 by foadGZS »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban request KrisS
« Reply #13 on: 26 March 2018, 22:07:02 »
Hmm, probabil te referi la KrisS, nu suspect, insaaaa, din cate am vazut, probabil aceasi chestie si pentru suspect, nu neg.  :))



Da, la KrisS ma refeream :)), am modificat acum



 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal