Author Topic:  Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019  (Read 14589 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #20 on: 11 September 2019, 14:55:00 »
Oricine e interzis pe un server e de părere că staff-ul strică totul.

Și eu sunt de aceeași părere, fără să fi fost „interzis” pe server.  ;))
« Last Edit: 11 September 2019, 14:59:04 by Liberty »

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #21 on: 15 September 2019, 22:48:54 »
Oricine e interzis pe un server e de părere că staff-ul strică totul. Așa a fost pe orice server de gaming și așa va fii mereu

Nu am avut ban si am cam aceeasi parere :))

Și eu sunt de aceeași părere, fără să fi fost „interzis” pe server.  ;))
:-)/\:-)



Era inevitabil acest lucru, asta e, mergeti inainte !
« Last Edit: 15 September 2019, 22:50:40 by SLAM »

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline Susp3cT

  • Junior
  • *
  • Posts: 56
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Danut
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #22 on: 17 September 2019, 21:51:30 »
Nush voi , mie tare dor de sv GZS , nush daca InstuntmanI vrea să deschidă sv prea curând însă sper că o să îl deschidă , mie dor de ganguri , de playeri , de dm , și multe altele 🤧🤧🤧😫

Offline XpLoD

  • I'm a Dancer
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1927
  • Reputation: 8
  • Gender: Male
  • Channel Youtube: www.youtube.com/c/xplodgaming
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #23 on: 19 September 2019, 12:14:59 »
Sa speram ca poate o sa-l redeschida ...






Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #24 on: 19 September 2019, 13:59:17 »
Am fost interzis de multe ori, nu îmi pare rău, pana la urma toate-s trecatoare.
Serverul era ok dar staff-ul strica totul :-B
Bafta in viata reala. :-bd

Daca si pe GZS era staff care strica totul in timp ce unii ne ocupam de hackeri in permanenta si de problemele jucatorilor, de nevoile lor, de ajutorul pe care il cereau la case si la orice, atunci nu stiu ce sa mai spun. Fii sincer si nu mai spune ca stafful strica totul, cred ca nu ai jucat foarte mult sa vezi cum stateau lucrurile :D Sau poate te referi la faptul ca stafful strica totul ca nu era activ, asa da, sunt de acord, sunt de acord deoarece majoritatea nu erau activi dar nu aveau nici timp.  Erau unii, nu doar eu, care se ocupau de nevoile jucatorilor si de hackeri, erau unii care cand un jucator spunea ca nu stie ce sa faca, ca este un hacker, ca are nevoie de ajutor sa isi cumpere o masina, lasau tot dm-ul intre ganguri si se duceau sa rezolve. Cei activi stiu cat de mult se ocuapu unii admini, dintre cei activi. Eu si cu inca cativa faceam multa treaba pe server, 2 ani am stat incontinuu 11-12-13 ore pe zi, stiu foarte bine cat de naspa sau de bun era stafful. Mai erau si cativa care nu se ocupau, majoritatea, desii erau online si se plimbau cu masina sau nu isi faceau treaba bine, insa restul de ocupau si chiar era ok. Nu mereu, aveau si ei scoala, insa eu eram mereu pe server si ma ocupam de toti hackerii si de nevoile jucatorilor care erau pe server de la ora 10 dimineata si pana la 2-3 noaptea. Sa fiu sincer, cred ca am fost cel mai no lifer dintre toti jucatorii, avand 3600 de ore totale si vreo 140 ore afk in 2 ani. 2 ani totali, ca de jucat am jucat 1 an sau 1 an jumate. Sa fiu sincer, cred ca cat am fost eu admin si cu inca cativa, jucatorii nu au simtit nevoia de niste admini in plus. Eram in permanenta pe server si ajutam impreuna jucatorii si banam hackerii. Eu, cel putin, aveam liste de jucatori banati intr-un timp foarte scurt. Nu poti spune acum ca nu avea cine sa se ocupe, ca avea cine, in permanenta. Eu de multe ori stateam pe server cand nu erau admini, nu mai plecam unde voiam sa plec sa nu invadeze hackerii serverul. La unii, ma refer la vreo 6-7 din cei 20-25 care erau in total. Dupa ce nu mai erau atatia, a fost la fel treaba, tot cei care erau activi au ramas si tot la fel au ramas treburile, dar nici nu era nevoie de mai multi sa fiu sincer. Ma bucur ca cei care nu erau activi deloc si care nu se implicau cand erau pe server si se plimbau cu masina nu mai erau. Nu de alta, dar se ocupa loc degeaba, era o lista mare de admini inactivi. (da, stiu asta, ma puneam uneori spec pe un jucator random si dupa apasam space, ma puneam spec pe admini si se plimbau cu masinile sau faceau dm, desii sistemele detectau hackeri). Eu si cu unii dintre ei lasam orice chestie, dm, masina de gang, orice, si rezolvam problema. Cei care erau pe server rezolvau problemele, nu poti sa spui ca cei care erau pe server stricau treaba, serios acum. Probabil de asta am si ajuns la un nivel asa mare de admin, eram printre singurii care se implicau cat timp erau online si singurul care era online non-stop. Imi pare rau ca am facut si prostiile acelea, m-am dedicat foarte mult pentru acest server, probabil unii stiu asta. Sa nu mai spun de cei pe care i-am ranit cu vorbele mele, nu stiu ce era in capul meu.. nu are rost sa spun despre cine este vorba, se stiu ei..
Am simtit nevoia sa spun asta, doar atat. Nu am spus-o cu rautate, Latu, dar am simtit nevoia sa o spun. Stafful era bun, dar nu si activ. Foarte putini erau activi dintre toti care erau, insa aia care erau activi, faceau toata treaba necesara. Nu imi da raspuns ca nu are rost, hai sa nu facem comentarii aici ca si asa am facut un roman din nou aici si nu stiu cine il citeste :)) Nu am stat sa spun la nimeni cine era activ, cine nu, ce facea, cine facea, cum facea, cand facea si asa mai departe. Credeti-ma ca stiu destul de bine cum stateau treburile, probabil mai stiu si altii.

EDIT: Si, daca te referi si la faptul ca stafful strica totul in sensul ca erau si admini care stricau treaba, aici sunt din nou de acord. Sunt de acord pentru ca cei care intrau din an in paste nu stiau cum sa preia lucrurile, nu stiau cum sa faca anumite lucruri deoarece nu erau la zi cu noutatile, cu ce trebuie sa faca. Nu prindeau expirienta, prindeau foarte greu, deoarece erau foarte inactivi. Mai erau si unii activi care nu faceau bine lucrurile, dar majoritatea lucrurilor erau bine facute. Celor inactivi desii li se explica, li se explica ce greseli fac, a doua oara faceau din nou. Cred ca faceau intentionat, ca de explicat li se explica de o mie de ori. Mai erau si cei activi care faceau greseli dar cand le spuneai ca fac greseli si sa faca altfel lucrurile, faceau tot ca ei si nu te ascultau, dar astia erau 1-2. Sunt perfect de acord.
« Last Edit: 19 September 2019, 14:27:21 by MinioNN. »


Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #25 on: 25 September 2019, 17:12:17 »
Au trecut mai bine de 4 luni de cand s-a inchis GZS. Inca sunt in cautarea unui server care sa imi readuca partial feeling-ul de pe GZS, fara succes insa.

Ce pot sa zic ... Si eu sper in continuare , sper sa il redeschida. Imi este dor de acea atmosfera, de placerea de a juca.



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline MihaiCR7

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Lumea te înjură și te linge cu aceeași limbă.
  • Real Name: Mihai
  • Steam ID: //nu folosesc
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #26 on: 26 September 2019, 19:40:38 »
baaaaaaaaaaaaa adica cand vreau eu sa ma apuc voi il inchideti ??????
Oamenii m-au descris în fel şi chip, în funcţie de felul în care m-au perceput... Unii s-au grăbit să mă eticheteze, fără ca măcar să mă cunoască, iar alţii, nici măcar după mult timp petrecut în preajma mea nu sunt capabili să mă descrie obiectiv.
Unii m-au iubit din prima clipă, altora le-am devenit antipatic din momentul în care au văzut că sunt asertiv şi că nu sunt genul de persoană care seduce orgolii.
Eu nu joc câte un rol pentru fiecare om, fiindcă nu am niciun scop în relaţiile cu lumea. Nu mă folosesc de oameni şi nu caut să îmi creez o imagine imaculată. Iubesc oamenii şi am un suflet încăpător, însă mă feresc de aceia care mă obosesc cu aşteptări şi cu pretenţii absurde. Nu datorez oamenilor decât respectul, iar cei care merită mai mult, au parte şi de "iubirea" mea.

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #27 on: 29 September 2019, 10:07:41 »
Daca si pe GZS era staff care strica totul in timp ce unii ne ocupam de hackeri in permanenta si de problemele jucatorilor, de nevoile lor, de ajutorul pe care il cereau la case si la orice, atunci nu stiu ce sa mai spun. Fii sincer si nu mai spune ca stafful strica totul, cred ca nu ai jucat foarte mult sa vezi cum stateau lucrurile :D Sau poate te referi la faptul ca stafful strica totul ca nu era activ, asa da, sunt de acord, sunt de acord deoarece majoritatea nu erau activi dar nu aveau nici timp.  Erau unii, nu doar eu, care se ocupau de nevoile jucatorilor si de hackeri, erau unii care cand un jucator spunea ca nu stie ce sa faca, ca este un hacker, ca are nevoie de ajutor sa isi cumpere o masina, lasau tot dm-ul intre ganguri si se duceau sa rezolve. Cei activi stiu cat de mult se ocuapu unii admini, dintre cei activi. Eu si cu inca cativa faceam multa treaba pe server, 2 ani am stat incontinuu 11-12-13 ore pe zi, stiu foarte bine cat de naspa sau de bun era stafful. Mai erau si cativa care nu se ocupau, majoritatea, desii erau online si se plimbau cu masina sau nu isi faceau treaba bine, insa restul de ocupau si chiar era ok. Nu mereu, aveau si ei scoala, insa eu eram mereu pe server si ma ocupam de toti hackerii si de nevoile jucatorilor care erau pe server de la ora 10 dimineata si pana la 2-3 noaptea. Sa fiu sincer, cred ca am fost cel mai no lifer dintre toti jucatorii, avand 3600 de ore totale si vreo 140 ore afk in 2 ani. 2 ani totali, ca de jucat am jucat 1 an sau 1 an jumate. Sa fiu sincer, cred ca cat am fost eu admin si cu inca cativa, jucatorii nu au simtit nevoia de niste admini in plus. Eram in permanenta pe server si ajutam impreuna jucatorii si banam hackerii. Eu, cel putin, aveam liste de jucatori banati intr-un timp foarte scurt. Nu poti spune acum ca nu avea cine sa se ocupe, ca avea cine, in permanenta. Eu de multe ori stateam pe server cand nu erau admini, nu mai plecam unde voiam sa plec sa nu invadeze hackerii serverul. La unii, ma refer la vreo 6-7 din cei 20-25 care erau in total. Dupa ce nu mai erau atatia, a fost la fel treaba, tot cei care erau activi au ramas si tot la fel au ramas treburile, dar nici nu era nevoie de mai multi sa fiu sincer. Ma bucur ca cei care nu erau activi deloc si care nu se implicau cand erau pe server si se plimbau cu masina nu mai erau. Nu de alta, dar se ocupa loc degeaba, era o lista mare de admini inactivi. (da, stiu asta, ma puneam uneori spec pe un jucator random si dupa apasam space, ma puneam spec pe admini si se plimbau cu masinile sau faceau dm, desii sistemele detectau hackeri). Eu si cu unii dintre ei lasam orice chestie, dm, masina de gang, orice, si rezolvam problema. Cei care erau pe server rezolvau problemele, nu poti sa spui ca cei care erau pe server stricau treaba, serios acum. Probabil de asta am si ajuns la un nivel asa mare de admin, eram printre singurii care se implicau cat timp erau online si singurul care era online non-stop. Imi pare rau ca am facut si prostiile acelea, m-am dedicat foarte mult pentru acest server, probabil unii stiu asta. Sa nu mai spun de cei pe care i-am ranit cu vorbele mele, nu stiu ce era in capul meu.. nu are rost sa spun despre cine este vorba, se stiu ei..
Am simtit nevoia sa spun asta, doar atat. Nu am spus-o cu rautate, Latu, dar am simtit nevoia sa o spun. Stafful era bun, dar nu si activ. Foarte putini erau activi dintre toti care erau, insa aia care erau activi, faceau toata treaba necesara. Nu imi da raspuns ca nu are rost, hai sa nu facem comentarii aici ca si asa am facut un roman din nou aici si nu stiu cine il citeste :)) Nu am stat sa spun la nimeni cine era activ, cine nu, ce facea, cine facea, cum facea, cand facea si asa mai departe. Credeti-ma ca stiu destul de bine cum stateau treburile, probabil mai stiu si altii.

EDIT: Si, daca te referi si la faptul ca stafful strica totul in sensul ca erau si admini care stricau treaba, aici sunt din nou de acord. Sunt de acord pentru ca cei care intrau din an in paste nu stiau cum sa preia lucrurile, nu stiau cum sa faca anumite lucruri deoarece nu erau la zi cu noutatile, cu ce trebuie sa faca. Nu prindeau expirienta, prindeau foarte greu, deoarece erau foarte inactivi. Mai erau si unii activi care nu faceau bine lucrurile, dar majoritatea lucrurilor erau bine facute. Celor inactivi desii li se explica, li se explica ce greseli fac, a doua oara faceau din nou. Cred ca faceau intentionat, ca de explicat li se explica de o mie de ori. Mai erau si cei activi care faceau greseli dar cand le spuneai ca fac greseli si sa faca altfel lucrurile, faceau tot ca ei si nu te ascultau, dar astia erau 1-2. Sunt perfect de acord.

Cred ca se refera la faptul ca erati prea seriosi si nu faceati diferenta intre niste glume si lucruri spuse serios :)

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline Dark One

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Basic Operator(7)+Vip Premium(4)
  • Real Name: Anonimous
  • Steam ID: Dark
Stunt il mai redeschizi?

Offline Edi Latu

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Sebby
  • Steam ID: -
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #29 on: 25 November 2019, 19:33:49 »
Dacă te răzgângeşti să il re-deschizi, si ai nevoie de $$ te ajut cu mare placere :hearth: :-bd

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #30 on: 30 November 2019, 15:45:08 »
Stunt il mai redeschizi?
La cum decurg lucrurile, sansele sunt foarte mici sa se mai redeschida: ultima versiune de SA-MP probabil va fi 0.3.9, doar cu unele chestii mici. Multiplayer-ul acesta moare in ritm accelerat, in special din cauza developerului acestuia.
Pe langa asta, chiar nu am timp sa mai lucrez si la server, pentru ca am serviciul si masterul. Dupa ce termin masterul, poate ma mai gandesc, dar dupa master am deja unele planuri care s-ar putea sa-mi manance iarasi foarte mult timp liber.
+ parca e destul de placut sa nu mai am pe cap inclusiv copiii aia idioti care tot intra cu cheat-uri si apoi mint si spun ca n-au folosit, care incearca sa dea tepe altor jucatori, etc.

Dacă te răzgângeşti să il re-deschizi, si ai nevoie de $$ te ajut cu mare placere :hearth: :-bd
Banii sunt ultima problema. Probabil ai fi ultima persoana la care as apela, oricum. :))
« Last Edit: 30 November 2019, 15:45:59 by IstuntmanI »

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #31 on: 04 December 2019, 00:00:24 »
La cum decurg lucrurile, sansele sunt foarte mici sa se mai redeschida: ultima versiune de SA-MP probabil va fi 0.3.9, doar cu unele chestii mici. Multiplayer-ul acesta moare in ritm accelerat, in special din cauza developerului acestuia.
Pe langa asta, chiar nu am timp sa mai lucrez si la server, pentru ca am serviciul si masterul. Dupa ce termin masterul, poate ma mai gandesc, dar dupa master am deja unele planuri care s-ar putea sa-mi manance iarasi foarte mult timp liber.
+ parca e destul de placut sa nu mai am pe cap inclusiv copiii aia idioti care tot intra cu cheat-uri si apoi mint si spun ca n-au folosit, care incearca sa dea tepe altor jucatori, etc.
Banii sunt ultima problema. Probabil ai fi ultima persoana la care as apela, oricum. :))

Daca l-ai redeschide, sunt sigur, ca ar fi cel putin 2-3 persoane care te-ar ajuta cu mare drag, printre care si eu. Deci nu ar fi toata presiunea pe umerii tai. Ai cunoscut si ai lucrat cu oameni, care ar putea administra GZS chiar bine. Singura problema ar fi partea de script. :( Mno, eu inca sper, intr-o minune ..



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #32 on: 04 December 2019, 22:28:55 »
Daca s-ar redeschide GZS, m-as reintoarce cu mare drag sa te ajut in administrarea sa. Sper ca intr-o buna zi , chiar se va redeschide. Chiar daca iti e mai greu cu scriptul, poate la un moment dat vei gasi o solutie, daca nu, atunci, ramanem cu amintirile .





Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Daca l-ai redeschide, sunt sigur, ca ar fi cel putin 2-3 persoane care te-ar ajuta cu mare drag, printre care si eu. Deci nu ar fi toata presiunea pe umerii tai. Ai cunoscut si ai lucrat cu oameni, care ar putea administra GZS chiar bine. Singura problema ar fi partea de script. :( Mno, eu inca sper, intr-o minune ..
Ba, sincer...si eu as ajuta la redeschidere



Offline XpLoD

  • I'm a Dancer
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1927
  • Reputation: 8
  • Gender: Male
  • Channel Youtube: www.youtube.com/c/xplodgaming
Just saying, as putea ajuta si eu la Adminstrarea serverului :D






Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Ba frate, facem o petitie sa-l ajutam sa redeschida GZS? :))



Offline XpLoD

  • I'm a Dancer
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1927
  • Reputation: 8
  • Gender: Male
  • Channel Youtube: www.youtube.com/c/xplodgaming
Ba frate, facem o petitie sa-l ajutam sa redeschida GZS? :))
io ma bag






Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Ba frate, facem o petitie sa-l ajutam sa redeschida GZS? :))
Initiativa ar fi, totul depinde acum doar de el. Eu nu am sa-l bat la cap, sunt de parere , ca el trebuie sa isi dea seama, ce si cum vrea sa faca pe viitor. Cum considera el. Oricum, pe noi se poate baza oricand. Imi este foarte foarte dor de GZS, si de SAMP in general. Imi este dor de jucatori, de conversatii, de glume, nu neaparat de gameplay.



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline ✖️ kent

  • Sunt cine sunt,adică
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1533
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • part timer
  • Real Name: Razvan
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #38 on: 10 February 2020, 22:28:14 »
A fost cel mai frumos server (de stunt) scriptat pe care l-am vazut vreodata pe SA-MP, foarte underrated. RIP.


Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: Green Zone Stuntage is now closed - Last run: 19/09/2015 - 14/05/2019
« Reply #39 on: 20 February 2020, 14:09:06 »
A fost cel mai frumos server (de stunt) scriptat pe care l-am vazut vreodata pe SA-MP, foarte underrated. RIP.
Uneori overthink

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal