Author Topic: DENIED Unban Hool  (Read 1342 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Hool

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • German Warrior
  • Real Name: Andy
DENIED Unban Hool
« on: 12 September 2018, 15:26:10 »
Nickname: Hool
Ban photo: https://imgur.com/a/SfCitOw
Additional informations: I playing a long time on this Server, many people called me also out for aimbot and i also got often enought tested by admins with Supremo TW.
« Last Edit: 13 November 2018, 19:18:10 by Badboy.UndeadArmy™ »
cool

Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Unban Hool
« Reply #1 on: 12 September 2018, 15:43:46 »
Jucatorul a fost banat pentru aimbot in urma unui /report facut de alt jucator .Erau la /ak47 iar dupa /report ,m-am pus spec. Parea aimbot,la m4 si ak47 ,aimbotul se cunoaste cel mai bine.Tinta lui era perfecta iar gloantele urmareau playerii in orice directie fugeau. Binenteles ca am intrat si eu iar jocul lui incepuse sa se schimbe ,tragea putin in mine si incerca sa ma evite cat mai mult.In urma unui duel cu un jucator ,in timp ce tragea in fata dupa acel jucator ,m-am invartit in jurul lui iar gloantele si-au schimbat directia spre mine deoarece aimbotul functioneaza ca un senzor de miscare ,automat ,daca  sunt mai aproape si-a schimbat directia,e posibil sa ma insel dar acel report trebuia rezolvat,stiu cn e jucatorul ,stiu ca e vechi dar asta nu inseamna ca nu ar fi putut juca cu el,cel putin eu aimbot l-am vazut. De aceea il rog pe Heisenberg si numai pe Heisenberg sa il testeze iar daca am gresit ,scuzele mele .

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Unban Hool
« Reply #2 on: 12 September 2018, 15:52:40 »
Jucatorul a fost banat pentru aimbot in urma unui /report facut de alt jucator .Erau la /ak47 iar dupa /report ,m-am pus spec. Parea aimbot,la m4 si ak47 ,aimbotul se cunoaste cel mai bine.Tinta lui era perfecta iar gloantele urmareau playerii in orice directie fugeau. Binenteles ca am intrat si eu iar jocul lui incepuse sa se schimbe ,tragea putin in mine si incerca sa ma evite cat mai mult.In urma unui duel cu un jucator ,in timp ce tragea in fata dupa acel jucator ,m-am invartit in jurul lui iar gloantele si-au schimbat directia spre mine deoarece aimbotul functioneaza ca un senzor de miscare ,automat ,daca  sunt mai aproape si-a schimbat directia,e posibil sa ma insel dar acel report trebuia rezolvat,stiu cn e jucatorul ,stiu ca e vechi dar asta nu inseamna ca nu ar fi putut juca cu el,cel putin eu aimbot l-am vazut. De aceea il rog pe Heisenberg si numai pe Heisenberg sa il testeze iar daca am gresit ,scuzele mele .

Playerul respectiv m-a contactat pe Discord. Va fi testat, odata ce unul dintre testeri va avea timp. Zice, ca a mai fost testat si ca nu i s-a gasit nici un hack.



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal