Author Topic: SOLVED Report DarkOne  (Read 2854 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
SOLVED Report DarkOne
« on: 16 February 2018, 22:13:03 »
Your nickname: Heisenberg
Reported admin's name: (DarkOne
What he does ?: Prea mult comunism , prea multa putere pe adminii noi.
Photo:
1.https://imgur.com/a/d7vAB
2.https://imgur.com/a/6VQPa
3.https://imgur.com/a/OzHRb

Bai stunt , sper sa ma intelegi, sper sa imi dai dreptate ca sunt obsedati. Si sper sa recunosti si tu. Pana la urma aveam eu acces sa le dau warn daca era o problema, nu aveam nevoie de revenirea lui sa ii sanctioneze.
Dark , ti a zis si load. Nu te mai da drept "baiatul cu functii" stii bine ca inainte sa ajungi in staff nu erai cel mai cuminte player de pe server. Stai chill in banca ta si sanctioneaza atunci cand trebuie si atunci cand se injura 2 playeri in serios sau in cazul in care sunt 2 necunoscuti.
Stiu foarte bine ca o sa vina si sky aici cu niste explicatii si sa fie de partea lui dark , e perfect oke.Stiu asta , dar sky , stii ca cand intra stunt folosesti si tu limbaj vulgar pe chat , nu numai cand intra stunt.Aici a fost in pm si dupa cum am zis , aveam acces sa le dau eu warn daca era cazu.
« Last Edit: 17 February 2018, 20:05:30 by IstuntmanI »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report DarkOne
« Reply #1 on: 16 February 2018, 22:23:50 »
Ok, o sa o iau cu frumosul ca sa nu incep sa vorbesc cat de vulgar pot eu si incerc sa vorbesc si cat de calm pot, pentru ca, sincer, m-a luat un stres si niste nervi incredibili cand ti-am citit tot ce ai zis aici.

Nu-i iau apararea lui Dark pentru ca suntem prieteni. Dar totusi, ARE DREPTATE. El a sanctionat conform regulilor, de unde stii tu ca el stie sigur ca voi doi glumiti? Ii puteai spune frumos in admin chat sa nu se mai bage ca voi glumiti si ca-l sanctionai tu daca e cazul (Si aici subliniez -> ii puteai spune frumos. Ca stiu eu ce inseamna "frumos" la tine).
Deja exagerezi extrem de grav cu "prea multa putere pe adminii noi". Nu este deloc obsedat, repet, a sanctionat conform regulilor. Si repet iar si ce am zis mai sus: poti sa ii zici frumos sa nu se mai bage.

Reclamatia este complet inutila. Sau puteai sa imi spui si mie si vorbeam eu cu el, atata timp cat eu ii ajut sa avanseze ca admini si ma asculta.

Total :contra:   . Daca era ceva pe buna dreptate, iti dadeam pro. Nu-mi pasa daca tu crezi asta sau nu. Cand vine vorba de admini, nu favorizez absolut pe nimeni, dupa cum ai vazut si ca ma iau de ei in majoritatea cazurilor



Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: Report DarkOne
« Reply #2 on: 16 February 2018, 22:24:06 »
It isn't needed to create useless reports like this.As stuntman said too,u can first talk with each-other,well you are partners and friends and if u can't solve then report or talk with stuntman.Both of you are good admins,but this report has no sense ,just useless thing.Try to talk with other admins when u have problems like this,the report isn't the answer of every situation for every problem.I will talk with Dark about this,as I'm sure this is another non-important stuff for all.Remember guys ,think with logic and not like some dumb kids,u know these situations happened before too and I guess u know the end.I give a :contra: for this.     
Your nickname: Heisenberg
Reported admin's name: (DarkOne
What he does ?: Prea mult comunism , prea multa putere pe adminii noi.
Photo:
1.https://imgur.com/a/d7vAB
2.https://imgur.com/a/6VQPa
3.https://imgur.com/a/OzHRb

Bai stunt , sper sa ma intelegi, sper sa imi dai dreptate ca sunt obsedati. Si sper sa recunosti si tu. Pana la urma aveam eu acces sa le dau warn daca era o problema, nu aveam nevoie de revenirea lui sa ii sanctioneze.
Dark , ti a zis si load. Nu te mai da drept "baiatul cu functii" stii bine ca inainte sa ajungi in staff nu erai cel mai cuminte player de pe server. Stai chill in banca ta si sanctioneaza atunci cand trebuie si atunci cand se injura 2 playeri in serios sau in cazul in care sunt 2 necunoscuti.
Stiu foarte bine ca o sa vina si sky aici cu niste explicatii si sa fie de partea lui dark , e perfect oke.Stiu asta , dar sky , stii ca cand intra stunt folosesti si tu limbaj vulgar pe chat , nu numai cand intra stunt.Aici a fost in pm si dupa cum am zis , aveam acces sa le dau eu warn daca era cazu.
Vorbește cu Darkone, acest raport este o petrecere inutilă de timp pentru toată lumea și știi că aceste situații s-au întâmplat în trecut, nu mă comporți ca un copil. [Scz pt romana,google transtlate XD]
« Last Edit: 16 February 2018, 22:33:50 by ScreaM_ »

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: Report DarkOne
« Reply #3 on: 16 February 2018, 22:57:14 »
D-asta nu prea intru pe gzs, ca dau de admini de genul :)
Inteleg ca trebuie sa-ti faci treaba, da' unii exagereaza prea mult cand vine vorba de 'regulament', ar trebuii ca unele chestii sa fie un pic mai "degajate" (nu mai zic de treaba cu PM (private message) - mai mult sau mai putin -, daca il deranja cu ceva limbajul din pm putea da report, banuiesc ca se putea verifica mai ales ca adminii pot vedea PM-urile si sigur nu ramanea nevazut).
« Last Edit: 16 February 2018, 22:58:46 by SLAM »

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
Re: Report DarkOne
« Reply #4 on: 16 February 2018, 23:00:05 »
Nu știu de ce mă bag eu,dar daca ați citit acel "rezumat" al lui stunt din reportul lui $arpe,ușor ușor a sa se ajungă la închiderea serverul din cauza certurilor voastre copilărești.Am observat ca nu este un admin care sa nu poarte pică pe un alt admin.Vă supărați din niște chestii de nimic,gen:"ba ăla are admin mai mere ",ba ăla..., ba ăla...
În ritmul âsta nu vă văd bine,nu o sa ajungeți nicăieri daca purtați pica/ură unul pe celălalt
« Last Edit: 17 February 2018, 08:13:14 by Europe_ »


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report DarkOne
« Reply #5 on: 16 February 2018, 23:02:35 »
Nu știu de ce mă bag er,dar daca ați citit acel "rezumat" al lui stunt din reportul lui $arpe,ușor ușor a sa se ajungă la închiderea serverul din cauza certurilor voastre copilărești.Am observat ca nu este un admin care sa nu poarte pică pe un alt admin.Vă supărați din niște chestii de nimic,gen:"ba ăla are admin mai mere ",ba ăla..., ba ăla...
În ritmul âsta nu vă văd bine,nu o sa ajungeți nicăieri daca purtați pica/ură unul pe celălalt

Asta se intampla de cand nu mai este vechiul staff :) .



Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Report DarkOne
« Reply #6 on: 16 February 2018, 23:02:40 »
D-asta nu prea intru pe gzs, ca dau de admini de genul :)
Inteleg ca trebuie sa-ti faci treaba, da' unii exagereaza prea mult cand vine vorba de 'regulament', ar trebuii ca unele chestii sa fie un pic mai "degajate" (nu mai zic de treaba cu PM (private message) - mai mult sau mai putin -, daca il deranja cu ceva limbajul din pm putea da report, banuiesc ca se putea verifica mai ales ca adminii pot vedea PM-urile si sigur nu ramanea nevazut).
Heis , adica eu (soul) am acces warn , fac parte din staff , il puteam sanctiona eu daca era nevoie. Aia ma deranjeaza , unii se baga peste tot doar pentru niste puncte. Ma bucur ca mai exista cineva care se gandeste si din alt punct de vedere.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report DarkOne
« Reply #7 on: 16 February 2018, 23:08:05 »
Heis , adica eu (soul) am acces warn , fac parte din staff , il puteam sanctiona eu daca era nevoie. Aia ma deranjeaza , unii se baga peste tot doar pentru niste puncte. Ma bucur ca mai exista cineva care se gandeste si din alt punct de vedere.

Ok, de data asta nu ma mai pot abtine. Omule, tu esti chiar batut in cap? CE DRACU DE PUNCTE CREZI MA TU CA VREA SA FACA? Tu crezi ca ei stau sa sanctioneze doar ca sa acumuleze in Countables? Serios? ... Jur ca tu ai o frustrare maxima cand vine vorba de a se baga cineva peste tine. Macar daca erai un admin cu experienta de 1-2 ani, atunci mai ziceam.


Ok...dupa o discutie cu Heisenberg, am ajuns la concluzia ca el are dreptate. Voi discuta personal cu DarkOne daca nu apuca stuntman
« Last Edit: 16 February 2018, 23:12:29 by SkyLine. »



Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Report DarkOne
« Reply #8 on: 17 February 2018, 00:46:09 »
De ce nu ma mira ca vad o alta reclamatie la o distanta de 2-3 zile? Si cearta in comentarii atat de sarata incat s-ar putea consolida o mina de sare pe forum. Ar trebuii sa schimbam numele in Salty Gaming, oricum nu suntem asa "skilled".

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report DarkOne
« Reply #9 on: 17 February 2018, 00:54:44 »
De ce nu ma mira ca vad o alta reclamatie la o distanta de 2-3 zile? Si cearta in comentarii atat de sarata incat s-ar putea consolida o mina de sare pe forum. Ar trebuii sa schimbam numele in Salty Gaming, oricum nu suntem asa "skilled".

Ca bine zici aia cu Salty Gaming. Ti-am spus adineauri pe server niste chestii. Ala e unul din motivele pentru aceasta reclamatie XD



Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Report DarkOne
« Reply #10 on: 17 February 2018, 03:39:53 »
Da ,e cam gresita treaba fiindca asa cum glumiti voi in achat ,si nu sare nimeni cu warnul fiindca glumiti cu plm,fmm etc ,asa si-au permis si ei sa glumeasca in pm,chiar si tu Dark mai glumesti asa,nu a spus cuvantul intreg,nu s-au jignit in serios ,din ce am inteles, pe achat si in pm putem glumi intr-o oarecare masura,si cel mai important nu au glumit pe chatul public ,fiindca acolo ,nu e ok sa glumesti asa,fiindca vad si ceilalti playeri si asa vor glumi si ei ,si va deveni chatul o gluma proasta .Din ce se vede in screenuri ,ai o mica problema cu heis, Iar Slam pe chatul normal ,tu pe langa faptul ca glumesti folosind cuvinte vulgare ,obscene ,folosesti si atunci cand comunici cu cineva si nu folosesti prescurtari spui cuvintele intregi bag p,scot p,ma f.. in ,stii ,nu ai cum sa vb atat de degajat pe cat iti doresti pe chatul normal totusi ...Iar tu Sky ai devenit o teroare pt mn cu noua ta replica: Nu mai e vechiul staff.Crezi ca ei nu au avut certuri ,reclamatii ? Asta este ,se intampla,treb sa te obisnuiesti cu asta nou. Stafful vechi,un pic cam arogant,parerea mea ,nu au fost nici ei perfecti.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report DarkOne
« Reply #11 on: 17 February 2018, 12:42:59 »
Da ,e cam gresita treaba fiindca asa cum glumiti voi in achat ,si nu sare nimeni cu warnul fiindca glumiti cu plm,fmm etc ,asa si-au permis si ei sa glumeasca in pm,chiar si tu Dark mai glumesti asa,nu a spus cuvantul intreg,nu s-au jignit in serios ,din ce am inteles, pe achat si in pm putem glumi intr-o oarecare masura,si cel mai important nu au glumit pe chatul public ,fiindca acolo ,nu e ok sa glumesti asa,fiindca vad si ceilalti playeri si asa vor glumi si ei ,si va deveni chatul o gluma proasta .Din ce se vede in screenuri ,ai o mica problema cu heis, Iar Slam pe chatul normal ,tu pe langa faptul ca glumesti folosind cuvinte vulgare ,obscene ,folosesti si atunci cand comunici cu cineva si nu folosesti prescurtari spui cuvintele intregi bag p,scot p,ma f.. in ,stii ,nu ai cum sa vb atat de degajat pe cat iti doresti pe chatul normal totusi ...Iar tu Sky ai devenit o teroare pt mn cu noua ta replica: Nu mai e vechiul staff.Crezi ca ei nu au avut certuri ,reclamatii ? Asta este ,se intampla,treb sa te obisnuiesti cu asta nou. Stafful vechi,un pic cam arogant,parerea mea ,nu au fost nici ei perfecti.


O teroare cu replica asta? :))))))  ia vorbește ma tu cu loading ca si asa sunteti prieteni buni. Eu doar ii dau lui dreptate cu ceea ce a zis



Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: Report DarkOne
« Reply #12 on: 17 February 2018, 15:40:21 »
Da ,e cam gresita treaba fiindca asa cum glumiti voi in achat ,si nu sare nimeni cu warnul fiindca glumiti cu plm,fmm etc ,asa si-au permis si ei sa glumeasca in pm,chiar si tu Dark mai glumesti asa,nu a spus cuvantul intreg,nu s-au jignit in serios ,din ce am inteles, pe achat si in pm putem glumi intr-o oarecare masura,si cel mai important nu au glumit pe chatul public ,fiindca acolo ,nu e ok sa glumesti asa,fiindca vad si ceilalti playeri si asa vor glumi si ei ,si va deveni chatul o gluma proasta .Din ce se vede in screenuri ,ai o mica problema cu heis, Iar Slam pe chatul normal ,tu pe langa faptul ca glumesti folosind cuvinte vulgare ,obscene ,folosesti si atunci cand comunici cu cineva si nu folosesti prescurtari spui cuvintele intregi bag p,scot p,ma f.. in ,stii ,nu ai cum sa vb atat de degajat pe cat iti doresti pe chatul normal totusi ...Iar tu Sky ai devenit o teroare pt mn cu noua ta replica: Nu mai e vechiul staff.Crezi ca ei nu au avut certuri ,reclamatii ? Asta este ,se intampla,treb sa te obisnuiesti cu asta nou. Stafful vechi,un pic cam arogant,parerea mea ,nu au fost nici ei perfecti.
M-am referit la mine doar in prima fraza. Stiu si eu ce am facut/zis aseara, una din putinile dati in care fac asta.

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline Dark One

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Basic Operator(7)+Vip Premium(4)
  • Real Name: Anonimous
  • Steam ID: Dark
Re: Report DarkOne
« Reply #13 on: 17 February 2018, 16:03:14 »
Da,pai acum am vazut reclamatia . Am vazut aserara ca ziceai ceva de reclamatie si ma asteptam sa imi faci.Eu ti-am dat warn ca ai injurat,asta e regula.Daca tu decizi ca trebuie sa faci reclamatie ca ai injurat si ti-am dat warn,e ok.Atat am avut de spus,astept raspunsul lui Stuntman.
« Last Edit: 17 February 2018, 16:05:05 by Dark One »

Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Report DarkOne
« Reply #14 on: 17 February 2018, 16:29:12 »
Aaa,ce dragut ,hai ma boss ,serios ? Si voi cand scapati p..i prin gchat ,achat ,pm ,nu ii mai sanctionezi conform regulamentului nu ? Si mai spuneti si cuvintele intregi ,incerci sa te scoti cu regulamentul? Pai daca esti un admin atat de corect si de capabil ,aplica-l pentru toti ,ai fost cam nesimtit cu reply asta ,las-o naiba de smecherie ,voi sunteti smecheri si altii prosti ? Se vede clar ca glumeau intre ei ,si inca ceva ,incetati cu favorizarile,iti jur ca nu scriam acest replly daca nu eram martor la ceea ce spun acum ,intelegi?! Nu stiam eu unde e Domnul Corect si iata ca l-am gasit aici.

Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Re: Report DarkOne
« Reply #15 on: 17 February 2018, 17:49:03 »
Wow, "fmm", ce injuratura... :)) Suntem in 2018, suntem pe SAMP(inca) si voi sunteti asa stresati de regulamentul ala? :)) Nu cumva sunteti putin obsedati? Luati-o mai usor...

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Report DarkOne
« Reply #16 on: 17 February 2018, 17:52:23 »
Frate, noi glumeam in pm.. stii bine ca noi glumim, nu ne certam in serios. cum a spus si heis, putea si el sa acorde warn , avea accesul si el pentru asta, nu trebuia sa sari tu repede sa dai warn. si voi glumiti, nu cred ca va da nimeni warn in cazuri de genul. nu va mai grabiti sa dai warn-uri. daca era ceva serios, acorda heis warn. a fost pm la un admin, adminul ala decidea daca se acorda sa unu, el stia daca glumea sau nu. daca nu stiti daca glumeste sau nu, nu mai acordati. si el stia ca se putea acorda warn. aici ii dau dreptate lui heisemberg, dar si tie dark pentru ca nu aveai de unde stii, dar te-as ruga sa lasi adminul care este in discutie sa decida daca merita warn-ul sau nu. in acest caz, era o gluma.. + ca in pm si achat aveti voie sa glumiti pana nu mai puteti. cum am fost eu cu el in pm, i-am spus ''s**i p**a  heis :)))'' si el ''ms la fel'' , dupa imi iau un warn de la dark. asta dupa 1 minut, in care si heis putea acorda daca era ceva clar..
aici heis are dreptate, eu mi-am spus parerea, daca nu e ok, va rog sa ma corectati. si nu cred ca merita nimeni demote pentru asta,un advertisment e de ajuns, daca am dreptate, daca nu.. eu asa cred ca ar fii fost ok. bafta si pace!


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report DarkOne
« Reply #17 on: 17 February 2018, 18:46:52 »
Frate, noi glumeam in pm.. stii bine ca noi glumim, nu ne certam in serios. cum a spus si heis, putea si el sa acorde warn , avea accesul si el pentru asta, nu trebuia sa sari tu repede sa dai warn. si voi glumiti, nu cred ca va da nimeni warn in cazuri de genul. nu va mai grabiti sa dai warn-uri. daca era ceva serios, acorda heis warn. a fost pm la un admin, adminul ala decidea daca se acorda sa unu, el stia daca glumea sau nu. daca nu stiti daca glumeste sau nu, nu mai acordati. si el stia ca se putea acorda warn. aici ii dau dreptate lui heisemberg, dar si tie dark pentru ca nu aveai de unde stii, dar te-as ruga sa lasi adminul care este in discutie sa decida daca merita warn-ul sau nu. in acest caz, era o gluma.. + ca in pm si achat aveti voie sa glumiti pana nu mai puteti. cum am fost eu cu el in pm, i-am spus ''s**i p**a  heis :)))'' si el ''ms la fel'' , dupa imi iau un warn de la dark. asta dupa 1 minut, in care si heis putea acorda daca era ceva clar..
aici heis are dreptate, eu mi-am spus parerea, daca nu e ok, va rog sa ma corectati. si nu cred ca merita nimeni demote pentru asta,un advertisment e de ajuns, daca am dreptate, daca nu.. eu asa cred ca ar fii fost ok. bafta si pace!

Eu am verificat chatogul.. dark stia de "glume"... Dar de data asta facut pe respectuosul regulilor si i-a raspuns cam autoritar lui heis, ceea ce nu prea e cazul la el



Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Report DarkOne
« Reply #18 on: 17 February 2018, 20:05:11 »
Ok...dupa o discutie cu Heisenberg, am ajuns la concluzia ca el are dreptate. Voi discuta personal cu DarkOne daca nu apuca stuntman
Aha. Macar de data asta sa realizezi c-ai fost prost. Primul tau reply este de-a dreptul stupid.

De ce nu ma mira ca vad o alta reclamatie la o distanta de 2-3 zile? Si cearta in comentarii atat de sarata incat s-ar putea consolida o mina de sare pe forum. Ar trebuii sa schimbam numele in Salty Gaming, oricum nu suntem asa "skilled".
Ai dreptate. Poate voi face asta de 1 aprilie. :))

Da,pai acum am vazut reclamatia . Am vazut aserara ca ziceai ceva de reclamatie si ma asteptam sa imi faci.Eu ti-am dat warn ca ai injurat,asta e regula.Daca tu decizi ca trebuie sa faci reclamatie ca ai injurat si ti-am dat warn,e ok.Atat am avut de spus,astept raspunsul lui Stuntman.
Raspunsul meu: ESTI UN IDIOT. ORICE REGULA ARE EXCEPTII. Se vede clar ca ei glumesc, ca-s prieteni si ca vorbesc intre ei, prin mesaj privat. De ce dai warn aiurea ? Sunteti exagerati RAU. Daca scot toate regulile nu e bine, daca bag reguli pentru orice iar nu e bine pentru ca voi nu va ganditi ca pot exista lejer momente cazuri in care nu este nevoie de sanctiuni.

Wow, "fmm", ce injuratura... :)) Suntem in 2018, suntem pe SAMP(inca) si voi sunteti asa stresati de regulamentul ala? :)) Nu cumva sunteti putin obsedati? Luati-o mai usor...
FOARTE obsedati. Regulamentul este bun. Totusi, regulamentul ala, asa cum am spus, poate avea o varietate de exceptii. Eu am administratori pentru a decide ei daca se aplica ceva, sau nu are sens in acel caz. Daca aplica toti regulamentul asa robotic cum s-a aplicat in acest caz, atunci pot face si eu fel si fel de detectari stupide automate de limbaj, sa ia warn la fiecare cuvintel urat, daca-i luat fara un context si fara sa stie relatiile dintre jucatori.

Si inca ceva: DE CE-S ATATEA REPLY-URI INUTILE ? NU ERA NEVOIE DE ATATA DISCUTIE. VOUA VA PLACE SA VA CERTATI AIUREA. Aici ma refer mai mult la cei care aveti mai mult de un reply in acest topic.



Ce fac acum, trebuie sa pun exceptii pentru fiecare regula ??
"Swearing: warn/mute. [Exceptions: YOU ARE ALLOWED TO JOKE IN /PM, /DO, /W AND SO ON WITH YOUR FRIENDS !!!!!]
Insulting: See ^
Vehicle Ramming: jail/kick/ban. [Exceptions: YOU ARE ALLOWED TO TROLL AROUND WITH A FRIEND OF YOURS, BUT NOT HURTING OTHER PLAYERS]
Doing anything: BAN !!!!! [Because our administrators are obsessed and they want to give as many useless punishments]"

Ce trebuie sa fac ? Sa fac LEGEA SERVERULUI ? Fac intregi articole pentru fiecare "lege" ? Fac o legislatie a serverului, asa cum fiecare tara are propria legislatie ??

Administratorilor, nu ma faceti sa-mi fie scarba sa fiu pe propriul server, ca altfel pot trece foarte usor la alte masuri (fac un staff complet nou [desi n-am cu cine]/inchid serverul [oricum imi place sa lucrez mai mult la server cand nu e hostat]/whatever). Toate aceste actiuni prostesti ale voastre sunt complet fara rost. INVATATI SA GANDITI, NU APLICATI TOTUL EXACT ASA CUM SCRIE UNDEVA: ROBOTIC. GANDITI INAINTE. Pe langa asta, nu tineti cont de prietenii. Taxati faptele exact asa cum trebuie, fara lucruri ridicole cum a facut DarkOne acum.

M-am saturat de decizii fortate din partea administratorilor dupa "/rules". Daca mai vad ca sunteti fara sens veti lua demote si mai usor decat pana acum.

DarkOne, demote -1, aparent tu n-ai nevoie sa vezi si PM-urile pentru ca tu o iei razna si aplici reguli stupide unde nu se aplica. Acum parca vad ca te oftici si tu ca alti copilasi care au fost in staff si spui ca vrei demote 0 sau ca te lasi de server.

Sunteti niste obsedati si exagerati rau de tot. Imi piere cheful din cauza voastra. (de parca n-o fi el deja destul de mort din cauza ca lucrez intr-un mod multiplayer super buguit si ramas in urma cu tot ce tine de development)

:topicclosed:
« Last Edit: 17 February 2018, 20:09:31 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal