Author Topic:  [Prezentare] _LimiTLesS_  (Read 1505 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline [9mm]_LimiTLesS_

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • I am beyond LimiTs ! I AM LIMITLESS !!!
  • Real Name: Felix
[Prezentare] _LimiTLesS_
« on: 03 January 2015, 04:22:42 »
Nume: (private)
Prenume: (Felix)
Nickname: ([9mm]_LimiTLesS_)
Varsta: (22)
Tara, Oras: (Romania)
Ocupatii: (De toate,in limita decentei)
De unde ai auzit de noi ?: (xSA)
Altele: (Am facut acest topic ca sa clarific un lucru si anume:Catre toti jucatorii de pe RSP/xSA frate numai ma bateti la cap cu faze de genu:limitless schimba numele ca nu esti originalu sau limitless schimba numele ca iei ban sau limitless esti limitless de pe comunitate?....frate nu sunt [SG]_LimiTLeSs_ eu sunt [9mm]_LimiTLesS_ sunt ceva diferente intre numele noastre gen [9mm]/[SG] sau esS_/eSs_..m-am informat putin despre el si mi s-a spus ca il cheama tot limitless e inaintat in varsta si e mapper tot cu vechime(suspect)...am luat legatura cu individul si mi-a spus ca se joaca cs si i-am permis sa-mi foloseasca numele atata timp cat nu se da drept mine...eu am numele asta de 4 ani initial m-am numit [9mm]_SCARFACE_ apoi dupa ce m-am interesat bine sa vad daca mai este vre-un limitless in zona sa-mp ro neintentionand sa plagiez pe cineva m-am schimbat in [9mm]_LimiTLesS_(Deci nu era nimeni) iar numele de scarface l-am dat unui prieten care il foloseste si in ziua de azi,cu el sunt cunoscut ca fondatorul 9mm,owner pe diferite servere de sa-mp unele inchise altele functionale...mapper si asa mai departe,deci eu sunt [9mm]_LimiTLesS_ cel dintai limitless de pe sa-mp ro si nu plagiez pe nimeni asa ca data viitoare cand ma vedeti pe un server numai ma bateti la cap cu cele spuse mai sus.)
[/b][/font]
« Last Edit: 03 January 2015, 09:36:29 by .:: sLaM ::. »
Nu arunca cu noroi in altii pentru ca pierzi pamant de sub picioare dar mai ales te murdaresti pe maini !

Offline xCristi™

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 549
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • ★Staff xSA★
  • Real Name: Cristian
  • Steam ID: [xSA]Cristi.xD
Re: _LimiTLesS_
« Reply #1 on: 03 January 2015, 08:10:09 »
Tu esti p... Plagiator baa tu nu sti ca Limitless official este [9mm]_LimitleSs_ nu cu [SG]
Singura diferenta dintre voi e ca Limitless official este destept iar tu i****t

Daca te vede limitles aici  ...

Offline FaLLenGirL

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1747
  • Reputation: 5
  • Gender: Female
  • Real Name: Cristina
Re: _LimiTLesS_
« Reply #2 on: 03 January 2015, 08:28:04 »
Lel.

Acest topic nu are niciun rost.

Faci un topic fara rost omfg CATI "DESTEPTI" PE LUMEA ASTA pot exista . ( In legatura cu numele nu cred ca ti-ar fi placut ca daca ai fi fost primu cu numele Limitless si cineva sa vina sa iti fure numele . ) So change it  :ayfkm: :P
« Last Edit: 03 January 2015, 08:29:45 by DubStep_. »

Offline Raylisse

  • Meow meow meow!
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3679
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Cats
  • Real Name: Morosan Melina Madalina
  • Steam ID: CharlesgarOB
Re: _LimiTLesS_
« Reply #3 on: 03 January 2015, 09:02:26 »
 =D>
In primul rand, ododo, si vrajelile de la "Altele" cat ti-a luat sa le gasesti? Vezi ca si tu te cam incurci si nu stii cum sa pari mai convingator, nu cred ca e asa greu sa ai un nick propriu, si daca ai fi cautat pe google un nume ai fi fost mai original decat acum, parerea mea. Daca voiai atentie n-ai primit-o in sens pozitiv, nu cred ca apreciaza cineva un plagiator.
In al doilea rand, crezi ca ii pasa cuiva ca tu ai fost primul cu numele ala sau nu? Pfu aproape ca mi-a pasat, mai mult de temperatura de afara decat de scurta ta poveste. Nu conteaza aia, conteaza ca ai pus nume asemanator si " daca te-ai interesat" si ai aflat ca exista deja, de ce nu l-ai schimbat?
Oricum, bine ai venit.

Offline Conni

  • Romania National Trucking Fondator
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1560
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Romania National Trucking Fondator
  • Real Name: Alexandru Gabriel
Re: _LimiTLesS_
« Reply #4 on: 03 January 2015, 09:23:46 »
...am luat legatura cu individul si mi-a spus ca se joaca cs si i-am permis sa-mi foloseasca numele atata timp cat nu se da drept mine...eu am numele asta de 4 ani initial 

Serios?! Deci nu pot sa cred =]], să intelegem ca tu ai si drepturui de autor :epicfacepalm: .Cum ii poti tu permite sa foloseasca sau nu un nume..Doamne mare ti-e gradina zoologica
Americanii calatoresc de la Marte la Pluto

Romanii calatoresc de la Prislop la Iasi

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: _LimiTLesS_
« Reply #5 on: 03 January 2015, 09:35:51 »
Limitless foloseste acest nume de prin 2013 daca nu ma insel :-?

S-ar putea sa ai dreptate, numele cu care joci tu l-am mai vazut si pe alte servere la credite ( sa zicem ca ai avea dreptate cu asta ), nu mi se pare normal sa faci un topic de genu' asta si sa interzici folosirea unui nume, da se aseamana, care ar fi problema ? XD

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: [Prezentare] _LimiTLesS_
« Reply #6 on: 03 January 2015, 10:44:15 »
Mda...


Bine ai venit!



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline Syder

  • Salut !
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2186
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • I love drift !
  • Real Name: Tudorov Alexandru
  • Steam ID: syderalex096
Re: [Prezentare] _LimiTLesS_
« Reply #7 on: 03 January 2015, 10:55:35 »
          Bine ai venit ! ( de ce am impresia ca vii de pe R*S?  Acolo e [9mm] )
My YouTube Channel : Click
Vorbesti de mine prin spatele meu ? Inseamna ca viata mea este evident mult mai interesanta decat a ta. Trist , nu ?!

Offline AnoNyMouSs_.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 658
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Dacă vrei să cunoști un om nu asculta ce spun alți
Re: [Prezentare] _LimiTLesS_
« Reply #8 on: 03 January 2015, 11:00:29 »
Mda.Salut :)

Offline [9mm]_LimiTLesS_

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • I am beyond LimiTs ! I AM LIMITLESS !!!
  • Real Name: Felix
Re: [Prezentare] _LimiTLesS_
« Reply #9 on: 03 January 2015, 11:16:35 »
 ~X( OMG voi ati citit in totalitate ce am scris eu aici ?Hai sa va fac un rezumat:Eu sunt [9mm]_LimiTLesS_ the real one cel care apare la /credits pe diferite servere etc etc.Credeti ca daca eu plagiam pe cineva si stiam acest lucru mai veneam aici sa fac acest topic ? ~X(...am facut acest topic ca sa va explic cum sta treaba ca sa numai ma bateti la cap ca plagiez EU pe [SG]_LimiTLeSs_ pe unde ma vedeti,si am zis ca atunci cand mi-am pus acest nume am facut-o dupa ce m-am informat indeajuns sa vad daca mai exista un alt limitless pe zona sa-mp ro sa nu plagiez,iar prin faptul ca l-am schimbat inseamna ca numai era nimeni(fuck,logic  @-) )si eu mi-am putut atribuii numele.Si are importanta acest topic pentru ca timp de 4 ani si ceva m-am chinuit sa imi fac un renume si brusc apare altu care ia credite pe toata munca mea pe degeaba...si nu am interzis nimanui sa-mi foloseasca numele ca doar nu l-am inventat eu ci doar l-am preluat dintr-un joc online(Conquer Online)eu am discutat cu acest [SG]_LimiTLeSs_ si i-am zis ceva de genu:Nu te-am cautat ca sa iti schimbi numele ci doar sa aflu daca cumva te folosesti de acest nume ca sa preiei reputatia mea pentru tine insuti iar el mi-a spus ca nu are nici o treaba el activeaza pe Counter Strike si nu are nici o intentie in a ma plagia si am zis ok...atata timp cat nu te dai drept mine.Si xCristi eu sunt [9mm]_LimiTLesS_ ala destept care il sti tu...originalul si primul cu acest nume,nu plagiez pe nimeni...va rog sa recititi cu mare atentie ce am scris eu in prezentare si numai dati reply cu lucruri total irelevante si lipsite de sens.P.S. Da Syder vin de pe R*S,R*S cel original ce e acum este o copie ieftina...R*S a fost partial serverul meu impreuna cu xxSPEEDYxx acolo am creat/inventat/fondat clanul 9mm de aceea eu port doar [9mm] la nume intotdeauna.
« Last Edit: 03 January 2015, 11:20:38 by [9mm]_LimiTLesS_ »
Nu arunca cu noroi in altii pentru ca pierzi pamant de sub picioare dar mai ales te murdaresti pe maini !

Offline VALIK

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1967
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • ~ xGhost' ~
  • Real Name: valik
Re: [Prezentare] _LimiTLesS_
« Reply #10 on: 03 January 2015, 12:05:49 »
Aici te iei tu dupa administratori , nu administratorii dupa tine , deci esti nevoit sa il schimbi -.-'' .
Bine ai venit !

Offline xCristi™

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 549
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • ★Staff xSA★
  • Real Name: Cristian
  • Steam ID: [xSA]Cristi.xD
Re: [Prezentare] _LimiTLesS_
« Reply #11 on: 03 January 2015, 12:17:22 »
Defapt nu esti tu originalul ..
Fa o mapa sa vedem cum te descurci / filmeaza-te cum faci asta .
Si nu esti deoarece cel care apare la credite are si contact si apare Y!M : ( nu il fac public )
Da-mi mess-ul tau in pm

Offline >.marKeLonn.<

  • ησтнιηg ιѕ ιηєνιтαвℓє
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2922
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • SUCCES IS MY ONLY MOTHERF*CKING OPTION
  • Real Name: ^ M.J.Z ^ Angelo ^
Re: [Prezentare] _LimiTLesS_
« Reply #12 on: 03 January 2015, 12:35:46 »
~X( OMG voi ati citit in totalitate ce am scris eu aici ?Hai sa va fac un rezumat:Eu sunt [9mm]_LimiTLesS_ the real one cel care apare la /credits pe diferite servere etc etc.Credeti ca daca eu plagiam pe cineva si stiam acest lucru mai veneam aici sa fac acest topic ? ~X(...am facut acest topic ca sa va explic cum sta treaba ca sa numai ma bateti la cap ca plagiez EU pe [SG]_LimiTLeSs_ pe unde ma vedeti,si am zis ca atunci cand mi-am pus acest nume am facut-o dupa ce m-am informat indeajuns sa vad daca mai exista un alt limitless pe zona sa-mp ro sa nu plagiez,iar prin faptul ca l-am schimbat inseamna ca numai era nimeni(fuck,logic  @-) )si eu mi-am putut atribuii numele.Si are importanta acest topic pentru ca timp de 4 ani si ceva m-am chinuit sa imi fac un renume si brusc apare altu care ia credite pe toata munca mea pe degeaba...si nu am interzis nimanui sa-mi foloseasca numele ca doar nu l-am inventat eu ci doar l-am preluat dintr-un joc online(Conquer Online)eu am discutat cu acest [SG]_LimiTLeSs_ si i-am zis ceva de genu:Nu te-am cautat ca sa iti schimbi numele ci doar sa aflu daca cumva te folosesti de acest nume ca sa preiei reputatia mea pentru tine insuti iar el mi-a spus ca nu are nici o treaba el activeaza pe Counter Strike si nu are nici o intentie in a ma plagia si am zis ok...atata timp cat nu te dai drept mine.Si xCristi eu sunt [9mm]_LimiTLesS_ ala destept care il sti tu...originalul si primul cu acest nume,nu plagiez pe nimeni...va rog sa recititi cu mare atentie ce am scris eu in prezentare si numai dati reply cu lucruri total irelevante si lipsite de sens.P.S. Da Syder vin de pe R*S,R*S cel original ce e acum este o copie ieftina...R*S a fost partial serverul meu impreuna cu xxSPEEDYxx acolo am creat/inventat/fondat clanul 9mm de aceea eu port doar [9mm] la nume intotdeauna.
Termina cu romanele ca ti le scot din ca'p  , ce e cu circul asta , cine esti tu ?! :)
Putin imi pasa de parerea ta sau al oricarui altu' , putin imi pasa ce nick ai ... daca nu te comporti ti-am facut bagajele . #Peace
Welcome btw! si .... sa nu ma faci sa , sa .




" The world is going to judge you no matter what yo do , so live your life the f*cking way you want to " 


Offline Syder

  • Salut !
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2186
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • I love drift !
  • Real Name: Tudorov Alexandru
  • Steam ID: syderalex096
Re: [Prezentare] _LimiTLesS_
« Reply #13 on: 03 January 2015, 12:37:12 »
          Ia gata ma ,ce aveti de impartit , pe Skype/Yahoo. Hai , imprastierea.

:topicclosed:
My YouTube Channel : Click
Vorbesti de mine prin spatele meu ? Inseamna ca viata mea este evident mult mai interesanta decat a ta. Trist , nu ?!

Offline [9mm]_LimiTLesS_

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • I am beyond LimiTs ! I AM LIMITLESS !!!
  • Real Name: Felix
Re: [Prezentare] _LimiTLesS_
« Reply #14 on: 03 January 2015, 14:20:51 »
Dadui tu repede lock topic...imi inchizi usa-n nas?sparg zidu ;) ;)) https://www.youtube.com/watch?v=D1_AueEbYpQ&feature=youtu.be daca ai tupeu lasa linku asta aici :)
« Last Edit: 03 January 2015, 14:21:28 by [9mm]_LimiTLesS_ »
Nu arunca cu noroi in altii pentru ca pierzi pamant de sub picioare dar mai ales te murdaresti pe maini !

Offline AroWn.xD

  • Expert HTML & CSS
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4483
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Full stack Developer(Node.JS)
  • Real Name: Robert Silviu
  • Steam ID: AroWnD
Re: [Prezentare] _LimiTLesS_
« Reply #15 on: 03 January 2015, 14:31:53 »
9mm < Il stiu de vre-o 3 ani cu nick asta ..
Lim de pe comunitate .. nah de cand am gasit com. Niciunu nu aveti nick original .. De asta probabil aveti la fel .. o fi o coincidenta ..



Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: [Prezentare] _LimiTLesS_
« Reply #16 on: 03 January 2015, 14:37:55 »
Ma dezgustati deja cu porcariile voastre.Ma doare fix in cot,care e cel original si care e cel "plagiator".Cert e,ca aici se fac prezentari.Eu inteleg ca esti frustrat,iti inteleg perfect situatia!Acum ce ar trebui sa facem?Sa postam toti "Da,tu esti ala original" ?

Daca chiar vrei sa demonstrezi,sa faci un topic la discutii.Aici nu ne jucam cu regulamentul!
@AroWnd,te avertizez,sa nu mai redeschizi un topic data viitoare!Probabil ca nu ai vazut,ce posturi erau.Ai mare grija data viitoare!

:topicclosed:



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [Prezentare] _LimiTLesS_
« Reply #17 on: 03 January 2015, 18:00:44 »
Ca sa inchei asta definitiv: Nimeni nu a copiat pe nimeni. "Limitless" e un cuvant din engleza care inseamna "Fara Limite", e un cuvant care poate fi gasit la foarte multe persoane prin SA:MP, deoarece e destul de frumos si exprima multe.

De acest utilizator, [9mm]_LimiTLesS_, am mai auzit si in urma cu vreo cativa ani, cand era owner (sau asa ceva) pe serverul lui xxSPEEDYxx, Romania Apocalypse Stunt, care a fost intr-un timp alaturat si acestei comunitati, Skilled Gaming, iar el era pe acolo, cu un rank destul de important.

Si pe [SG]_LimiTLeSs_ (sau cum se scrie nickname-ul lui) il stiu de ceva timp, el era "Angelo" inainte, pe Romania National Trucking, dar apoi s-a schimbat si si-a pus acest nume. Din cate il stiu eu, nu e genul care sa copieze pe cineva. Deci cred ca e o pura intamplare.

Tot ce mi se pare mie suspect aici e ca amandoi va scrieti numele cu litere mici si mari. xD "LimiT" in loc de "Limit", sau "LesS" / "LeSs" in loc de "Less" sau "less" . E foarte posibil sa fie doar o intamplare, pentru ca arata mai bine asa decat cu litere mici peste tot.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal