Author Topic:  [Inactivitate]Raylisse  (Read 1785 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Raylisse

  • Meow meow meow!
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3679
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Cats
  • Real Name: Morosan Melina Madalina
  • Steam ID: CharlesgarOB
[Inactivitate]Raylisse
« on: 10 March 2015, 15:17:41 »
Imi prezint si eu inactivitatea. Probabil unii dintre voi va intrebati de ce. E o poveste interesanta, suna cam asa.
Era pauza mare, eu si cu cea mai buna prietena a mea, Ema, am spus sa mergem si noi la o tigara la coltul fumatorilor, bun, dupa ceva timp au venit directorii si tot cardul de vreo 15-20 de elevi( prima tura) au fost dusi in sala de festivitati, acolo intamplator era si sedinta de consiliu a sefilor fiecarei clase. Cei 3 stimabili directori s-au hotarat sa faca o lista si sa cheme parintii la scoala, desigur, colega mea, sefa clasei, s-a simtit sa ne treaca pe mine si pe Ema in fruntea listei cu tot cu clasa, nu numai ca maine trebuie sa vin cu parintii si s-ar putea sa platesc o amenda si sa fiu exmatriculata 3 zile + nota scazuta la purtare, daca mai afla si tata adio va zic, el e foarte sever si cu asta am zis multe.
Daca totul merge bine cu mama, desigur am minciuna nu ma apuc si ii zic cum a fost, normal ca fac pe ingerasul, daca crede si nu ma spune lui tata s-ar putea sa ma lase fara net o saptamana cam asa, daca afla tata, ne vedem probabil la vara, probabil.
Va urez succes si rugati-va pentru mine ca nu cred ca v-am facut atata rau incat sa va para bine de necazul meu. Tin sa mentionez ca imi pare rau pentru tot ce am zis( pareri rautacioase etc, etc) Sper sa nu imi purtati pica, pa.

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #1 on: 10 March 2015, 15:35:55 »
Imi pare rau de ce s-a intamplat. Sper sa scapi usor :D

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #2 on: 10 March 2015, 15:47:34 »
Mult noroc draga ..o sa ai nevoie .
Dar draga, de ce sa fi amendata + exmatriculata ? Ce ai facut atat de grav.. ?Daca ma gandesc mai bine ,la noi , se intampla asta doar cand  astia se bat ..rup mese sau cine stie ce mai sparg prin scoala ,sau ma rog ,nu vin la scoala cu lunile ,atunci sunt exmatriculati.. Ma rog , depinde si cat de strict e liceul unde esti tu :-?


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #3 on: 10 March 2015, 16:09:55 »
Ne vei lipsi,cel putin mie da .:)

Sper insa sa scapi..si nu,nu au de ce sa iti poarte pica.

Bafta! :*



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #4 on: 10 March 2015, 16:50:12 »
Eu cand va zic sa nu mai fumati... :))

Este interzis in scolile din Romania sa se fumeze, asta cel putin din cate stiu. La noi fumeaza o gramada, dar nimeni nu face nimic, dar e interzis.

Va stricat viata: banii si sanatatea. Nu va inteleg. Eu nu am fumat niciodata, desi mi s-a oferit si am stat si cu multi fumatori. Trebuie sa stii sa spui "nu" si sa eviti ce stii ca nu e bine. Atata tot. ^^

Sper sa fie bine.
« Last Edit: 10 March 2015, 16:53:35 by ![]stuntman[]! »

Offline FaLLenGirL

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1747
  • Reputation: 5
  • Gender: Female
  • Real Name: Cristina
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #5 on: 10 March 2015, 17:49:22 »
Naspa. E naspa si faza cu parintii am simtit-o eu in alte faze :)) in fine sper sa nu fie grav si sa scapi super usor.. Bafta :(

Offline Raylisse

  • Meow meow meow!
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3679
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Cats
  • Real Name: Morosan Melina Madalina
  • Steam ID: CharlesgarOB
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #6 on: 10 March 2015, 17:55:47 »
Ba, mama m-a crezut dar daca se duce si vorbeste cu directorii s-ar putea sa se intoarca si ea impotriva mea, ma duc maine la directoare si ii dau un buchet de flori cu Ema, bocim ne scuzam ne punem si in genunchi orice, daca se ajunge la cele de mai sus e rau. Black, e o scoala de prestigiu, puscarie pardon, n-ai nici cum sa chiulesti, mai rau ca la penitenciar, camere o poarta pe care poti intra si iesi si aia deschisa doar la 1, anul trecut am avut si niste cartele pe care scria clasa cu poza si de toate, si eu sper sa fie bine si mai sper sa scap usor, da-le dracu de tigari, nu mai pun botu pe ele, apropo stuntman, stai calm, eu nu dau banii pe tigari, nu sunt proasta, eu le primesc pe gratis. :))

Offline RazvanS_

  • Skilled Gaming Members
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4675
  • Reputation: 0
  • Steam ID: RazvanS_
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #7 on: 10 March 2015, 18:06:30 »
Da ce ai facut?..ma rog imi va fi dor de tine. :)
Bafta!

Offline [SG]P1xuletz.xD

  • A D D I C T E D.
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 7254
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Todos los Torros.
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #8 on: 10 March 2015, 18:17:24 »
Este interzis in scolile din Romania sa se fumeze, asta cel putin din cate stiu. La noi fumeaza o gramada, dar nimeni nu face nimic, dar e interzis.

Eu am clasa la etaju 3 , si acolo aveam cea mai tare femeie de servici :D Cand vine sa faca curat , ne gaseste pe toti la baie cu tigarile , si incepe sa strige " Afaraaaaa , ca acum ma duc la director " dar nu iese nimeni , pentru ca stim ca e de treaba si doar gura e de ea =))

P.S : Naspa de tine , trebuia sa te gandesti ca nu e de jucat cu tigarile astea :| Mare prostie faci daca incerci sa te feresti de parinti , pentru ca o data si o data o sa te prinda ... Pe mine nu ma prins , ba chiar eu le-am zis " vedeti ca eu fumez " Pentru ca nu mai puteam sa rezist acasa fara sa trag o tigare :| si asa poti ajunge si tu , sa incepi cu fumatu ala serios , si sa nu mai poti sta acasa fara sa fumezi una :| Succes ...





Offline Patrick.

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2017
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • R.N.T Best Server For Ever :)
  • Real Name: Patrick
  • Steam ID: Patrick.
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #9 on: 10 March 2015, 19:35:07 »
Ce nasol de tine, astai viata toti avem ceva necazuri odata si odata.
Imi va fi dor de tine, sper sa scapi de pedeapsa, sa ne vedem cu bine. :)


Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #10 on: 10 March 2015, 19:43:31 »
Păi ce să zic... Mult noroc!

Offline BiiBuu

  • Senior
  • *
  • Posts: 390
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #11 on: 10 March 2015, 20:09:14 »
Mult noroc draga ..o sa ai nevoie .
Dar draga, de ce sa fi amendata + exmatriculata ?
Amenda poate nu , dar exmatriculare da . Pe o colega a prinso cu tigarile la scoala , si i-a facut mustrare scrisa , si exmatriculare 3 sau 4 zile .

Iti urez noroc :D .


Offline Manu.

  • Romania National Trucking-co fondator
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2621
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SlowMoution.:3
  • Real Name: Manu
  • Steam ID: Manu.
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #12 on: 10 March 2015, 22:28:06 »
Pai doamne ajuta sa iasa cu bine, dar ce ma irita cel mai tare pe mine, este ca scoala ta este foarte severa, lol . Cum sa te exmatriculeze pentru o tigara, la noi astia mai mari se duc dupa colt, si in pauza baga cate 10 tigari, si nu se intampla nimic, chiar daca acolo e sala de sport, unde sunt ogramada de profesori, in fine. Doamne ajuta sa scapi cu bine.
P.S : Vreau sa mai zic ceva, si cu asta am incheiat. La noi la clasa, un coleg, a adus pe unu dintr-o clasa si i-a dat jos pantaloni, si ghici ce ala nu avea chilotei.:))
Si ala a chemat politia, si nici macar nota nu i-a scazut-o celui care i-a tras pantalonii, aluia :)).
« Last Edit: 10 March 2015, 22:30:06 by ActiON_ »

Offline ×X×_vasya_×X×

  • Legend
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 10472
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: vasya
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #13 on: 11 March 2015, 12:06:47 »
Eu ti-am zis sa lasi fumatul, tu nu, batman, batman.

La noi cred ca jumate din Colegiu fumeaza in curte acolo, trece directorul pe langa ei si nu le zice nimic. Altii chiar cer tigari de la profesori :))


"Nu e obligatoriu să fii de acord cu mine. Dar ar fi mai rapid aşa."




Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Re: [Inactivitate]Raylisse
« Reply #14 on: 11 March 2015, 14:18:41 »
Amenda poate nu , dar exmatriculare da . Pe o colega a prinso cu tigarile la scoala , si i-a facut mustrare scrisa , si exmatriculare 3 sau 4 zile .

Iti urez noroc :D .

Depinde de restrictiile scolii ...
Spre exemplu la noi se intra cu legitimatie , e obligatorie .. Rpg Security e la poarta mereu ..dar tigarile sunt permise ...  avem loc amenajat , inainte ieseau si la noi  afara din curtea scolii ca sa fumeze :)) .Mai sunt si profesori care trec cu tigara in gura pe hol .
Am " auzit " ca vor aplica o lege .. precum fumatul va fi interzis in toate institutiile si locurile publice.

« Last Edit: 11 March 2015, 14:20:06 by blacklife »


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal