Author Topic: DENIED Unban  (Read 2985 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline KnowN.

  • Senior
  • *
  • Posts: 402
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Ionut Rotariu
DENIED Unban
« on: 28 June 2016, 09:56:55 »
Nickname: (nickname-ul tau) KnowN
Poza ban: (poza de la dialogul banului din joc)

Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca te ajuta la cererea de unban) Wtf? Nici nu am fost online ... -_-
« Last Edit: 29 June 2016, 11:08:55 by [SG]Liberty »

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Unban
« Reply #1 on: 28 June 2016, 10:31:38 »
Asta e tot ce am de zis:




Edit: Sa-i zici lui frate-tu ca el poate intra, doar tu ai ban.
« Last Edit: 28 June 2016, 10:34:24 by Stradivarius »

Offline KnowN.

  • Senior
  • *
  • Posts: 402
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Ionut Rotariu
Re: Unban
« Reply #2 on: 28 June 2016, 10:53:33 »
Si unde vezi tu aim si no-recoil?

P.S Nu poate intra, avem acelasi IP. :/

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Unban
« Reply #3 on: 28 June 2016, 11:17:29 »
Si unde vezi tu aim si no-recoil?

P.S Nu poate intra, avem acelasi IP. :/

Sa vedem ce spune stuntman, se vede sau nu se vede? Aceasta e-ntrebarea 😂😂

P.S: Am schimbat filtrul de ban, doar tu ai acum.
« Last Edit: 28 June 2016, 11:19:20 by Stradivarius »

Offline BlackEagle.

  • Ăla de pe samp.
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2681
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Co-Fondator România Național Trucking
  • Real Name: Patrik
Re: Unban
« Reply #4 on: 28 June 2016, 12:07:56 »
Doamne ce penibili... asa ti se vedea si cel din lsv ca si known , nu prea se poate confirma ca a avut sau nu . :D.
Si de aim zicea ceva sistemul.. dar nah .
Sa vedem ce zice stuntman.

Global Moderator - (Primăvară 2016 pana în 24.01.2017)

Offline KnowN.

  • Senior
  • *
  • Posts: 402
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Ionut Rotariu
Re: Unban
« Reply #5 on: 28 June 2016, 13:20:12 »
Si de aim zicea ceva sistemul.. dar nah .
Sistemul de "anti-aim" de pe GZS, nu face decat sa arate daca tragi 10 gloante fara rateu in adversari, si stiu de pe vremea cand eram admin, jucatorii care aveau aim ii suspecta sistemul facand spam in chat, practic se umplea tot chat-ul de SUSPECT: bla bla bla.

Offline [kN]NemeSyS

  • Full Member
  • *
  • Posts: 159
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • My Life, My Rules !!!
  • Real Name: Alexandru
  • Steam ID: -
Re: Unban
« Reply #6 on: 28 June 2016, 13:25:39 »
Nu cred ca Stradivarius ar fi dat ban degeaba.

Offline KnowN.

  • Senior
  • *
  • Posts: 402
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Ionut Rotariu
Re: Unban
« Reply #7 on: 28 June 2016, 13:28:44 »
Nu cred ca Stradivarius ar fi dat ban degeaba.
Daca sunt jucatori mai buni ca el, imediat sunt acuzati de aim/no-recoil, am observat asta mereu.

Offline [kN]NemeSyS

  • Full Member
  • *
  • Posts: 159
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • My Life, My Rules !!!
  • Real Name: Alexandru
  • Steam ID: -
Re: Unban
« Reply #8 on: 28 June 2016, 13:45:01 »
Daca sunt jucatori mai buni ca el, imediat sunt acuzati de aim/no-recoil, am observat asta mereu.
Am primit si eu ban odată de la el..aveam parkour mod si nu știam că nu am voie..dar am lămurit situația..

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Unban
« Reply #9 on: 28 June 2016, 13:54:43 »
Daca sunt jucatori mai buni ca el, imediat sunt acuzati de aim/no-recoil, am observat asta mereu.

Nici inainte cand jucai nu erai mai bun ca mine si acum dupa ce n-ai mai jucat nu stiu cate luni DM ca ai lucrat la "serverul" tau, eu sunt de-abia la level 5 cand tu esti la 10 :V sa fim seriosi :)) In al doilea rand, Sarpe e mai bun ca mine si nu-l vezi ca are cumva ban, sensi_ este mai bun si ca mine si ca sarpe si ca bunny si ca toti de pe server si il vezi tu ca are ban ? Bunny e mai bun ca mine (chiar daca o data a fost prins cu aim), are ban? Go fuck yourself!

Nu cred ca Stradivarius ar fi dat ban degeaba.

Crezi bine, interesul meu nu e sa pierd jucatori ci sa-i fac sa stea. Iubesc GZS si munca lui stuntman, nu suport bataia asta de joc pe care o face known. El nu face nimic gresit niciodata, el este atotstiuitor si cel mai corect jucator.

Sistemul de "anti-aim" de pe GZS, nu face decat sa arate daca tragi 10 gloante fara rateu in adversari, si stiu de pe vremea cand eram admin, jucatorii care aveau aim ii suspecta sistemul facand spam in chat, practic se umplea tot chat-ul de SUSPECT: bla bla bla.

Ala ce zici tu la inceput este pentru detectarea no-recoil-ului si warning-urile alea din chat apar iti tot apar de azi dimineata de la 8 cand intrai pe server, dar nu am avut timp sa vad care-i treaba. Intr-adevar, nu a aparut nimic de aim, dar dupa cum a zis si stuntman exist fel si fel de hack-uri si stuntman nu poate face sisteme pentru toate. Noi avem sistem de warning si pentru airbreak si merge foarte bine, insa o data eram spec pe unu care avea si nu aparea niciun warn de airbreak, stuntman cunoaste...

Tot ce imi pare rau este ca n-am inceput sa filmez mai devreme, tu la 9mm nu trageai deloc pe langa (la fel ca la tec la inceputul videoclipului) la deagle ma luai cu 3/3 gloante chiar daca alergam :\ Si cred ca daca ma duc sa caut la /lastpm, o sa gasesc si cand ziceai ca dupa ce ai luat demote de la admin si ai iesit din gang intrai dimineata cu aim.

#josnic
« Last Edit: 28 June 2016, 13:56:45 by Stradivarius »

Offline KnowN.

  • Senior
  • *
  • Posts: 402
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Ionut Rotariu
Re: Unban
« Reply #10 on: 28 June 2016, 14:25:47 »
Nici inainte cand jucai nu erai mai bun ca mine si acum dupa ce n-ai mai jucat nu stiu cate luni DM ca ai lucrat la "serverul" tau, eu sunt de-abia la level 5 cand tu esti la 10 :V sa fim seriosi :)) In al doilea rand, Sarpe e mai bun ca mine si nu-l vezi ca are cumva ban, sensi_ este mai bun si ca mine si ca sarpe si ca bunny si ca toti de pe server si il vezi tu ca are ban ? Bunny e mai bun ca mine (chiar daca o data a fost prins cu aim), are ban? Go fuck yourself!

Crezi bine, interesul meu nu e sa pierd jucatori ci sa-i fac sa stea. Iubesc GZS si munca lui stuntman, nu suport bataia asta de joc pe care o face known. El nu face nimic gresit niciodata, el este atotstiuitor si cel mai corect jucator.

Ala ce zici tu la inceput este pentru detectarea no-recoil-ului si warning-urile alea din chat apar iti tot apar de azi dimineata de la 8 cand intrai pe server, dar nu am avut timp sa vad care-i treaba. Intr-adevar, nu a aparut nimic de aim, dar dupa cum a zis si stuntman exist fel si fel de hack-uri si stuntman nu poate face sisteme pentru toate. Noi avem sistem de warning si pentru airbreak si merge foarte bine, insa o data eram spec pe unu care avea si nu aparea niciun warn de airbreak, stuntman cunoaste...

Tot ce imi pare rau este ca n-am inceput sa filmez mai devreme, tu la 9mm nu trageai deloc pe langa (la fel ca la tec la inceputul videoclipului) la deagle ma luai cu 3/3 gloante chiar daca alergam :\ Si cred ca daca ma duc sa caut la /lastpm, o sa gasesc si cand ziceai ca dupa ce ai luat demote de la admin si ai iesit din gang intrai dimineata cu aim.

#josnic
1. Nu am zis ca sunt mai bun ca tine, am zis doar ca tu consideri jucatorii mai buni ca tine ca au hack-uri.
2. $arpe, un prieten vechi de-al tau, sensi_ & Bunny sunt ally cu tine, deci nu cred ca le-ai da ban nici daca ar folosi ceva.
3. Mouse 4tech x7 csf, documenteaza-te.
4. Faza cu aim dupa demonte i-am zis-o si lui stunt, si am mai zis ca atunci a fost singura data cand am folosit hack-uri.

Si ca sa subliniez ceva, nu-mi aduc aminte sa fii facut DM dimineata asta, parca am facut doar cu tine :-?, in fine, asta nu-i important.

Aham, #patetic.

Oricum, stuntman nu ma prea are la inima, iar tu esti oarecum indragit de el, in fine, sunt curios sa vad ce va rezulta din cererea mea de unban.
« Last Edit: 28 June 2016, 14:31:27 by KnowN. »

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Unban
« Reply #11 on: 28 June 2016, 14:36:30 »
1. Nu am zis ca sunt mai bun ca tine, am zis doar ca tu consideri jucatorii mai buni ca tine ca au hack-uri.
2. $arpe, un prieten vechi de-al tau, sensi_ & Bunny sunt ally cu tine, deci nu cred ca le-ai da ban nici daca ar folosi ceva.
3. Mouse 4tech x7 csf, documenteaza-te.
4. Faza cu aim dupa demonte i-am zis-o si lui stunt, si am mai zis ca atunci a fost singura data cand am folosit hack-uri.

Si ca sa subliniez ceva, nu-mi aduc aminte sa fii facut DM dimineata asta, parca am facut doar cu tine :-?, in fine, asta nu-i important.

Aham, #patetic.

Evident imi bat gura de pomana cu tine...stuntman ma cunoaste si stie ca n-as da ban cuiva decat daca chiar are ceva, nu doar pentru ca asa vrea p*** mea. Am dat ban oricui care mi-a dat motiv, nu conteaza din ce gang e sau daca e prieten e cu mine. Nu am considerat niciodata jucatorii mai buni ca mine ca folosesc hack, dar de multe ori s-a adeverit ca au. sensi_ nu a fost ally cu mine si facea DM pe la /ddz, dar am vazut ca omul chiar este Pro, are tactica si toate cele.

Asta e ultimul post, nu imi bat gura de pomana cu tine, asteptam decizia lui stuntman si gata. Si daca pana la urma stuntman zice ca n-am dreptate mi-o asum si gata.

Offline KnowN.

  • Senior
  • *
  • Posts: 402
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Ionut Rotariu
Re: Unban
« Reply #12 on: 28 June 2016, 14:39:12 »
Evident imi bat gura de pomana cu tine...stuntman ma cunoaste si stie ca n-as da ban cuiva decat daca chiar are ceva, nu doar pentru ca asa vrea p*** mea.
Ai dreptate, dar cine a zis ca nu poti gresi? Si te rog sa nu te enervezi, n-am vrut asta, am spus doar ceea ce cred.
« Last Edit: 28 June 2016, 14:40:00 by KnowN. »

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Unban
« Reply #13 on: 28 June 2016, 15:06:45 »
Ai dreptate, dar cine a zis ca nu poti gresi? Si te rog sa nu te enervezi, n-am vrut asta, am spus doar ceea ce cred.

Ba ma enervez foarte tare, ma acuzi ca eu nu dau ban la prieteni si toate cele. Eu sunt prieten cu toata lumea de pe server. Intreaba orice player vrei tu, destia care joaca vorbesc nu aia de level 1, ma inteleg bine cu toti, sunt prieten cu toti...nu sunt prieten doar cu hackerii ca aia nu ma suporta cand ii prind in fragrant. De cate ori nu m-am certat cu black pentru ca l-am prins cu hack? De cate ori? Cred ca stii si tu....singurii playeri cu care ma cert sunt idiotii care nu intelegi doua vorbe din ce zic si trisorii care nu stiu sa joace corect.

http://imgur.com/a/5Qgkr

Da, stiu....loading e prieten cu mine si deaia a zis ce-a zis, nu? Stiu deja povestea...

PS: E posibil sa nu fie in ordine pozele, au schimbat astia imgur.

Offline KnowN.

  • Senior
  • *
  • Posts: 402
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Ionut Rotariu
Re: Unban
« Reply #14 on: 28 June 2016, 15:13:08 »
Ba ma enervez foarte tare, ma acuzi ca eu nu dau ban la prieteni si toate cele. Eu sunt prieten cu toata lumea de pe server. Intreaba orice player vrei tu, destia care joaca vorbesc nu aia de level 1, ma inteleg bine cu toti, sunt prieten cu toti...nu sunt prieten doar cu hackerii ca aia nu ma suporta cand ii prind in fragrant. De cate ori nu m-am certat cu black pentru ca l-am prins cu hack? De cate ori? Cred ca stii si tu....singurii playeri cu care ma cert sunt idiotii care nu intelegi doua vorbe din ce zic si trisorii care nu stiu sa joace corect.

http://imgur.com/a/5Qgkr

Da, stiu....loading e prieten cu mine si deaia a zis ce-a zis, nu? Stiu deja povestea...

PS: E posibil sa nu fie in ordine pozele, au schimbat astia imgur.
Imi pare bine sa vad ca ai avut incredere in mine, apreciez, dar de data asta nu am folosit nimic. Doresti sa facem vreun test? Te invit pe tine si inca cineva dupa ce i-au unban, unul sa stea spec pe mine si eu sa fac DM cu tine si vedem atunci. :)

Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Re: Unban
« Reply #15 on: 28 June 2016, 15:15:24 »
Se pare ca deja incepe cearta pe aici, asa ca topicul va ramane inchis pana cand il va redeschide stuntman sau va lua o decizie cu privire la cerere.

:topicclosed:

Edit by slam > Nu liberty, incepe sa fie tiganeala xd
« Last Edit: 28 June 2016, 15:31:34 by SLAM »

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Unban
« Reply #16 on: 29 June 2016, 01:31:25 »
Daca vei recunoaste ca ai avut intr-adevar aimbot (-3 zile) si iti vei cere scuze lui Stradivarius (-2 zile) pentru acuzatiile tale nefondate iti voi scadea timpul de ban sau chiar iti voi da unban pe loc, daca imi va placea postul tau foarte mult. Este clar ca ai aimbot. Este clar ca minti. Te stiu prea bine. Nu mai are rost sa spun si eu ceva detaliat, pentru ca deja a facut-o Stradivarius, iar tu te prefaceai in continuare ca nu este asa.

Haide, fii sincer si spune ce ai de spus. Daca o s-o tii iarasi pe firul de mai sus poti sa nu mai postezi, ci sa-mi spui direct sa inchid topicul.
« Last Edit: 29 June 2016, 01:44:58 by IstuntmanI »

Offline KnowN.

  • Senior
  • *
  • Posts: 402
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Ionut Rotariu
Re: Unban
« Reply #17 on: 29 June 2016, 07:00:02 »
Daca vei recunoaste ca ai avut intr-adevar aimbot (-3 zile) si iti vei cere scuze lui Stradivarius (-2 zile) pentru acuzatiile tale nefondate iti voi scadea timpul de ban sau chiar iti voi da unban pe loc, daca imi va placea postul tau foarte mult. Este clar ca ai aimbot. Este clar ca minti. Te stiu prea bine. Nu mai are rost sa spun si eu ceva detaliat, pentru ca deja a facut-o Stradivarius, iar tu te prefaceai in continuare ca nu este asa.

Haide, fii sincer si spune ce ai de spus. Daca o s-o tii iarasi pe firul de mai sus poti sa nu mai postezi, ci sa-mi spui direct sa inchid topicul.
Nu-mi cer scuze nimanui, abia acum mi-am dat seama ca toti sunteti impotriva mea, a da, si am vazut discutia ta cu SWAGZ, te-a mintit ca sa se scoata, sa se apropie de tine fiindca isi vrea adminul inapoi, si nu s-a intors pe GZS fiindca eu fac o treaba de cacat, ci fiindca ma reintorsesem si eu dar te asigur ca nu va mai intra.

Nici nu stiu de ce imi mai *** neuronii cu voi si sper aiurea. Inchide topicul, e in zadar.

Si apropo, SWAGZ are 11 anisori, nu 13.

#INJURATURI CENZURATE DE STAFF

@[SG]Liberty, ai minte in cap? Am primit de 2 ori warn pe acest post, iar "imi *** neuronii" nu e injuratura, este o expresie -_-.
« Last Edit: 29 June 2016, 09:12:12 by [SG]Liberty »

Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Re: Unban
« Reply #18 on: 29 June 2016, 09:14:52 »
Nu-mi cer scuze nimanui, abia acum mi-am dat seama ca toti sunteti impotriva mea, a da, si am vazut discutia ta cu SWAGZ, te-a mintit ca sa se scoata, sa se apropie de tine fiindca isi vrea adminul inapoi, si nu s-a intors pe GZS fiindca eu fac o treaba de cacat, ci fiindca ma reintorsesem si eu dar te asigur ca nu va mai intra.

Nici nu stiu de ce imi mai *** neuronii cu voi si sper aiurea. Inchide topicul, e in zadar.

Si apropo, SWAGZ are 11 anisori, nu 13.

#INJURATURI CENZURATE DE STAFF

@[SG]Liberty, ai minte in cap? Am primit de 2 ori warn pe acest post, iar "imi *** neuronii" nu e injuratura, este o expresie -_-.
Știai că aici ești pe un site unde oricine îți poate vedea limbajul? Tu crezi că aici ești pe maidan cu prietenii și poți să-i iei cum vrei tu pe toți? Ai grijă cu „expresiile” pe care le folosești.

Offline KnowN.

  • Senior
  • *
  • Posts: 402
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Ionut Rotariu
Re: Unban
« Reply #19 on: 29 June 2016, 09:43:34 »
Știai că aici ești pe un site unde oricine îți poate vedea limbajul? Tu crezi că aici ești pe maidan cu prietenii și poți să-i iei cum vrei tu pe toți? Ai grijă cu „expresiile” pe care le folosești.
Si de ce primesc al 2-lea warn de la tine pe acelasi post?

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal