Author Topic: WTA Halep s-a retras de la turneul de la Birmingham. Simona a acuzat probleme....  (Read 1320 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Raylisse

  • Meow meow meow!
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3679
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Cats
  • Real Name: Morosan Melina Madalina
  • Steam ID: CharlesgarOB


[Skilled News] Halep s-a retras de la turneul de la Birmingham. Simona a acuzat probleme medicale[Skilled News]









Simona Halep s-a retras de la turneul de la Birmingham. Competiţia din Anglia era prima întrecere pe iarbă şi ar fi putut s-o ajute pe sportiva noastră să pregătească mai bine pentru Wimbledon, al treilea turneu de Grand Slam al sezonului.
Halep a acuzat probleme medicale şi a fost nevoită să renunţe la turneul de la Birmingham.

"Am simţit că am probleme de când am venit aici. Am nişte lichid la tendon, aşa că doctorul a spus că trebuie să mă odihnesc vreo câteva zile. Nu e nimic serios, însă e sâcâitor. Am aproape două săptămâni să mă recuperez până la Wimbledon, aşa că mă voi odihni câteva zile, apoi voi face tratament şi voi începe să joc din nou.

Sunt dezamagită, era primul meu turneu pe iarbă în acest an. Era important să am nişte meciuri, dar nu pot să mai schimb nimic acum. Trebuie să am grijă de corpul meu. Sper să mă întorc la anul. E a doua oară când sunt la Birmingham şi e un turneu care îmi place. Sper să revin la anul şi să am şansa să joc în faţa fanilor de aici", a precizat Halep prin intermediul unui comunicat de presă.







Sursa: prosport.ro

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Mda , parca e blestemata ..



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline RazvanS_

  • Skilled Gaming Members
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4675
  • Reputation: 0
  • Steam ID: RazvanS_
Am vazut si eu pe internet , are probleme .. pacat  :(

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Eu nu inteleg, de ce nu sta pe tusa ceva mai multa vreme sa se refaca complet, ca dupa sa revina in forta si sa nu mai aiba aceste probleme?


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal