Author Topic: DENIED KnowN  (Read 1341 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline KnowN.

  • Senior
  • *
  • Posts: 402
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Ionut Rotariu
DENIED KnowN
« on: 22 October 2015, 22:07:13 »
Nickname: (nickname-ul tau)  KnowN
Poza ban: (poza de la dialogul banului din joc)

Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca te ajuta la cererea de unban)  Eram la WSC si cand venea cineva langa mine am apasat de vreo 2-3 ori 'esc'. Vreau sa precizez ca asta nu a afectat jocul, ci celalalt concurent s-a departat de min, a asteptat 2-3 secunde si s-a aruncat singur in apa dupa care imi face report -_#.
Vreau sa imi spuneti daca imi da-ti unban sau nu ca sa stiu ce sa fac. Daca raman cu ban-ul pe urmatoarele 3 zile, din pacate alea sunt zilele libere in care pot sta pe server fiindca dupa aceea am mult de invatat.

Deci vreau un raspuns pe scurt cat mai repede posibil, v-am explicat cum sta treaba, ce am facut, acum urmeaza sa hotarati voi daca imi acceptati cererea de unban sau nu.

Cu o astfel de sanctiune la o astfel de abatere nu invatati minte jucatorii, ci ii determinati sa se lase de acest server.
« Last Edit: 27 October 2015, 17:57:30 by AroWnD »

Offline BlackEagle.

  • Ăla de pe samp.
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2681
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Co-Fondator România Național Trucking
  • Real Name: Patrik
Re: Unban KnowN
« Reply #1 on: 22 October 2015, 22:27:27 »
:pro: Se intelege clar ce ai facut nu mi se pare motiv de ban dar na :-j
Macar nu o sa simt singur known in weekend daca nu iei UnBan :))

Cu o astfel de sanctiune la o astfel de abatere nu invatati minte jucatorii, ci ii determinati sa se lase de acest server.
Edit : un lucru foarte adevărat
« Last Edit: 22 October 2015, 22:53:29 by BlackEagle.EpS »

Global Moderator - (Primăvară 2016 pana în 24.01.2017)

Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Re: Unban KnowN
« Reply #2 on: 22 October 2015, 22:48:22 »
Quote
Cu o astfel de sanctiune la o astfel de abatere nu invatati minte jucatorii, ci ii determinati sa se lase de acest server.
« Last Edit: Today at 22:09:26 by KnowN. »
Aici ai dreptate :)


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

Offline AlexBD

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Bodale Alexandru
Re: Unban KnowN
« Reply #3 on: 22 October 2015, 22:52:09 »
Eu cred ca ar trebui sa iei unban :pro:
Erai si foarte activ.

Offline RazvanS_

  • Skilled Gaming Members
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4675
  • Reputation: 0
  • Steam ID: RazvanS_
Re: Unban KnowN
« Reply #4 on: 22 October 2015, 23:05:46 »



  :pro: unban  Sa nu se mai repete .  assssss ssssssssssss
« Last Edit: 22 October 2015, 23:07:42 by ✖- hasweL -✖ »

Offline HellGirl__

  • Junior
  • *
  • Posts: 54
  • Reputation: 0
  • Gender: Female
  • Real Name: Diana
Re: Unban KnowN
« Reply #5 on: 22 October 2015, 23:08:41 »
Imi place de voi cum faceti pe nevinovati.

 
Cu o astfel de sanctiune la o astfel de abatere nu invatati minte jucatorii, ci ii determinati sa se lase de acest server.
Te-ai gandit si la acei playeri carora li se pare nedrept ce faci si isi fac nervi aiurea? Normal ca nu. Daca erai corect nu ar mai fi exista problema asta,la nici unu din voi care pretinde ca "se lasa de sa mp din cauza adminilor"

Erai in wcs,trebuia sa joci,stateai pe esc cand playerul intra in tine si reveneai imediat dupa cateva secunde. ABUZ.  E total corect.
Sa nu mai zic ca toti care ati comentat la acest post ati luat tempban pe gzs(exceptie Alex), mi se pare normal . Daca n-ai timp in astea 3 zile,intri cand poti. :) Nu discriminam pe nimeni.
« Last Edit: 22 October 2015, 23:11:22 by HellGirl__ »

Offline XpLoD

  • I'm a Dancer
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1927
  • Reputation: 8
  • Gender: Male
  • Channel Youtube: www.youtube.com/c/xplodgaming
Re: Unban KnowN
« Reply #6 on: 22 October 2015, 23:23:57 »
Este un ban temporar. Acesta se va scoate fix dupa 3 zile.

Daca nu abuzeai de acel lucru, nu primeai ban.
Regulamentul este regulament si se aplica pentru toata lumea.

Restul care ati comentat aici si aveti tempban, nu faceti nimic mai mult decat sa va inrautatiti situatia.
Black, stii bine pentru ce ai luat ban, nu mai te plange atata, bine ?

Din spusele voastre, observ ca daca un player primeste Ban Temporar pentru ca a incalcat regulamentul, voi spuneti ca acestia nu se vor mai intoarce... pai cum sa va spun ... nu ne vom ruga de voi sa va intoarceti, ori respecti ceilalati participati la joc, ori esti pedepsit pentru cateva zile.
Daca tie iti place sa joci cu no-reload, asta nu inseamna ce playerul pe care-l omori se distreaza la fel de tare ca tine, ci il faci sa nu mai intre pe server.
Daca apesi ESC in minigame doar ca sa-i faci pe ceilalati sa piarda minigame-ul, asta nu inseamna ca acei playeri se distreaza la fel de bine ca tine, ci ii faci sa nu mai intre pe server.

Concluzia: Respecta regulamentul si nu abuza de nimic.


:respins:
 :topicclosed:
« Last Edit: 23 October 2015, 09:31:10 by XpLoD »






Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Unban KnowN
« Reply #7 on: 22 October 2015, 23:28:39 »
Quote
Eram la WSC si cand venea cineva langa mine am apasat de vreo 2-3 ori 'esc'.
Nu vad de ce ai avea nevoie sa faci asta. Asta se face doar cu scopul unui abuz, iar abuzurile inrautatesc experienta jocului celorlalti, ceea ce ii face sa se enerveze, eventual sa nu mai intre (ca tot spui ca e vina noastra ca nu mai intra cei care abuzeaza).

Am tinut doar sa adaug asta, raspunsurile administratorilor HellGirl si XpLoD spun restul.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal