Author Topic:  [Inactivitate] XpLoD  (Read 1618 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline XpLoD

  • I'm a Dancer
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1927
  • Reputation: 8
  • Gender: Male
  • Channel Youtube: www.youtube.com/c/xplodgaming
[Inactivitate] XpLoD
« on: 11 September 2012, 00:23:27 »
Ar fi urat din partea mea sa plec si fara sa va informez.

Mi-a parut rau ca intrarea mea cu serverul ReaL SpeeD MusiC in comunitatea SG, a fost o placere indeosebita pentru a ajuta in mare parte pentru popularitate si in special pentru aspectul formului.

Din cate vad, formul a avansat intr-un numar mare de utilizatori dar dintre care majoritatea au aparut a deveni, inamici pentru comuniate incercand a copia si in general impotriva serverlui meu.

Respectele mele pentru adminstratori stuntman si kiddu pentru munca depusa la acest forum si intretinerea lui si pentru respectul lor fata de noi dar si pentru ajutor depus pentru mine.

Respect stuntman pentru systemele pe care l-ai facut si ca ai vrut ca RsM, sa fie un server unic. GZS este un server unic si foarte genial din punctul meu de vedere dar daca nu este facut mai dinamic, adica sa fie comenzile generale mai la indemana ar fi perfect.

RSE am inteles ca devine un server diferit, ii urez succes proiectului lui Kiddu!

Cu aceasta ocazie imi reiau viata de OM LIBER si opresc din activitate serverul ReaL SpeeD MusiC din 2 movite. Primul motiv este ca majoritatea userilor numai ma doresc si au inceput sa ma injure intr-un hal de nu va vine sa credeti si al2lea motiv este ca am nevoie de libertate, am examene si am o viata in care trebuie sa-mi indeplinesc visul.

Proiectul RsM-ului este inceput din vara anului 2008, dintr-o simpla joaca s-a ajuns la un adevarat server si bineinteles nu doar din munca mea, si celor din jurul serverului.

Persoanele care ma urasc le respect si pe ele pentru ca au avut intentia de a avea legatura cu mine si serverul meu si nu le doresc ceva rau ci doar sa le vina mintea la cap ca au gresit facand asta.

Poate intr-un fel, am si eu o vina.. cu totii gresim dar cand o persoana gresteste, automat vro 5 apar pentru a face aceea persoana sa se simta foarte vinovata. Nu vreau sa scriu prea mult pentru ca nu cititi voi asa mult.

Va las cu bine, va doresc o popularitate imensa, multa placere si distractie pe serverele din comunitate!


Numai bine, XpLoD,
Peace
« Last Edit: 04 July 2015, 16:38:47 by Raylisse »






Offline L4zarxD

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1214
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Afalnabet de mana prima.
Re: [ 1200 Post ] Good - Bye
« Reply #1 on: 11 September 2012, 00:30:23 »
Ar fi urat din partea mea sa plec si fara sa va informez.

Mi-a parut rau ca intrarea mea cu serverul ReaL SpeeD MusiC in comunitatea SG, a fost o placere indeosebita pentru a ajuta in mare parte pentru popularitate si in special pentru aspectul formului.

Din cate vad, formul a avansat intr-un numar mare de utilizatori dar dintre care majoritatea au aparut a deveni, inamici pentru comuniate incercand a copia si in general impotriva serverlui meu.

Respectele mele pentru adminstratori stuntman si kiddu pentru munca depusa la acest forum si intretinerea lui si pentru respectul lor fata de noi dar si pentru ajutor depus pentru mine.

Respect stuntman pentru systemele pe care l-ai facut si ca ai vrut ca RsM, sa fie un server unic. GZS este un server unic si foarte genial din punctul meu de vedere dar daca nu este facut mai dinamic, adica sa fie comenzile generale mai la indemana ar fi perfect.

RSE am inteles ca devine un server diferit, ii urez succes proiectului lui Kiddu!

Cu aceasta ocazie imi reiau viata de OM LIBER si opresc din activitate serverul ReaL SpeeD MusiC din 2 movite. Primul motiv este ca majoritatea userilor numai ma doresc si au inceput sa ma injure intr-un hal de nu va vine sa credeti si al2lea motiv este ca am nevoie de libertate, am examene si am o viata in care trebuie sa-mi indeplinesc visul.

Proiectul RsM-ului este inceput din vara anului 2008, dintr-o simpla joaca s-a ajuns la un adevarat server si bineinteles nu doar din munca mea, si celor din jurul serverului.

Persoanele care ma urasc le respect si pe ele pentru ca au avut intentia de a avea legatura cu mine si serverul meu si nu le doresc ceva rau ci doar sa le vina mintea la cap ca au gresit facand asta.

Poate intr-un fel, am si eu o vina.. cu totii gresim dar cand o persoana gresteste, automat vro 5 apar pentru a face aceea persoana sa se simta foarte vinovata. Nu vreau sa scriu prea mult pentru ca nu cititi voi asa mult.

Va las cu bine, va doresc o popularitate imensa, multa placere si distractie pe serverele din comunitate!


Numai bine, XpLoD,
Peace

PU, KEI SATAN
Faci asta doar de forma, nu merge 8-|

Offline [SG]MonsteR.

  • :troll:
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1585
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Don't worry, be happy.
Re: [ 1200 Post ] Good - Bye
« Reply #2 on: 11 September 2012, 00:31:24 »
Stii ce faci acum? Pleci cu coada intre picioare si pupand in cur ca sa te ierte stuntman.
Quote
si nu le doresc ceva rau ci doar sa le vina mintea la cap ca au gresit facand asta.
Noi avem mintea la cap, spre deosebire de tine domnule.
Bafta la examene.
Sign tau:
Quote
O vara pierduta altaturi de niste idioti care au fost impotriva mea.
Pe la spate ne-o tragi in cur si prin fata ne pupi, balerina.
Cu ce ai ajutat tu forumu? Doar lai pus pe stuntman sa iti faca treaba la boardul RsM si te rugai de el pana sa iti faca si un dialog.

Ultimu cuvant: MARS

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: [ 1200 Post ] Good - Bye
« Reply #3 on: 11 September 2012, 00:39:51 »
Eu ma simt. socat
oricum bafta si ms a fost o placere sa joc pe rsm dar acum totul sa sfarsit..
bafta la examene



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [ 1200 Post ] Good - Bye
« Reply #4 on: 11 September 2012, 00:45:57 »
Nu o sa mai scriu o compunere de 15 pagini, pentru ca XpLoD oricum nu citeste, dar, sa vedem ce iese:

Eu cand m-am bagat sa te ajut la RsM, am facut-o pentru a invata scripting, si pentru a ajuta RsM-ul sa fie un server destul de bun (pe vremea aceea nu stiam prea mult scripting, deci nu puteam spera multe), XpLoD nu stia sa faca nici o poarta, dar eu m-am oferit sa-l ajut, apoi eu am jucat putin pe RsM, mi-a placut cum era totul, prietenosi, alea, alea.

In ultimii 1-2 ani am avansat foarte mult in scripting si am facut printre cele mai tari sisteme doar pentru RsM, pentru ai ajuta sa aibe un server foarte reusit, gang systemul a fost cel mai mare sistem.

In ultimele 6 luni sau cat era, ne-am certat deja de vreo 3+ ori, eu l-am iertat de fiecare data cand ma lua la misto, si se organiza cu "hienele" lui (jumper, obama, max, mitzu, si care mai era) sa se puna la cearta (nu cearta, ceva mai mic) cu mine, ca nu le place aia, aia, aia. Eu fac lucruri care le place la majoritatea, daca nu le place la unii eu nu pot sa fac sa le placa, fiecare cu ce-i place. XpLoD cand nu-i place ceva, ii baga si pe "hiene" (cei enumerati in acest paragraf) contra mea, ca nu le place acel lucru.

Te tot plangeai ca in ultimul timp SG a ajuns un rahat, ca intra toti idiotii, eu nu vad asa, nu vad idioti, decat cei 2 care au postat mai sus (gluma, bineinteles).

Acum ai inceput tot tu cu "hienele" tale, v-ati certat cu Marian (zEx.), iar el a vrut sa vina pe GZS si in clanul SG, iar cand il testam pe GZS, ati venit toate "hienele" si faceati "misto" (cum zici tu, dar eu numesc asta magarie) de marian si de mine, iar apoi v-ati organizat pe skype (ca niste "hiene", iar) si ati dat un mesaj in acelasi timp, cu exact acelasi mesaj, foarte matur, felicitari.

RsM-ul nu-l voi da nimanui, pentru ca este munca noastra, nu las pe nimeni altcineva care nu merita sa aibe asa ceva, este unul dintre cele mai reusite servere din romania, chiar daca nu este populat, asta este din cauza ca nu ai avut host, n-ai stiut sa te comporti. Zici de marian ca tot injura pe RsM, ca abuzeaza, dar tu nu stii sa te comporti: iti incalci decizia, dandu-i iar rank pentru cativa bani amarati, faci "misto" de cine vezi cu ochii. Daca forumul acesta era al tau, banuiesc ca era plin de reclame, pentru a obtine cativa bani amarati.

Acum cateva zile, acum cateva saptamani si acum cateva luni m-am tot gandit sa inchid SG-ul si sa fac un forum doar pentru GZS, sa nu mai am o comunitate, este o munca prea solicitanta, mai ales cand apar niste "hiene" care sunt toate contra ta. M-am gandit sa imi schimb nickul, sa ma dau de alta varsta, alta nationalitate si sa schimb GZS-ul complet. Nu mai suport tensiunea asta.

Tu ma tot luai saptamanile astea si ca n-am asteptat parerea ta in topicul cu votul unei teme, dar n-am facut pentru ca era deja 12:00, iar tu deja nu intrasei, iar prima tema (cea de acum) avea 12 voturi, iar urmatoarea avea abia 3, nici 7 de XpLoD nu schimba situatia.

ReaL SpeeD MusiC nu prea cred ca-l vei inchide, nici macar nu vei scoate gang systemul cum te-am rugat, n-ai respect, ma tot iei ca au fost ideile tale, dar oricine poate avea idei ca ale tale foarte usor. Daca ai idei si n-ai script, degeaba. Un scripter ca mine costa mai mult de 10e pe luna (pe putin), iar eu am facut asta de placere, ei bine, in ultimele luni ai intrecut masura, iar de data asta n-am mai putut sa te iert, sa trec cu vederea.

Credeti-ma, mie chiar mi-a pasat de RsM, si de toate proiectele mele (GZS si SG), dar nu mai pot sa trec peste vedere tot ce imi facea XpLoD, tot facea misto, vorbea cu mine doar cand avea nevoie de script, bug-fix, sau altceva.

Bafta in continuare.
« Last Edit: 11 September 2012, 00:47:12 by ![]stuntman[]! »

Offline KisHumma

  • Professional Gamer in Romania Team #DH2014
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3621
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Asaa, o sa te <3 femeia ta cum face campioana mea
  • Real Name: Rolly
  • Steam ID: kishummasadixxx / kishumma
Re: [ 1200 Post ] Good - Bye
« Reply #5 on: 11 September 2012, 01:29:55 »
... Imi placea RsM, Imi placeau si jucatorii , uneori ne certam, uneori ne bateam , uneori ne distram xD dar tot prieteni eram. Multumim si succes mai departe XpLoD.


         Good - Bye

Offline Chris Black

  • LGBTI Member
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3000
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Genius.
  • Real Name: C.R.
  • Steam ID: Unknown
Re: [ 1200 Post ] Good - Bye
« Reply #6 on: 11 September 2012, 03:20:48 »
Nu o sa mai scriu o compunere de 15 pagini, pentru ca XpLoD oricum nu citeste, dar, sa vedem ce iese:

Eu cand m-am bagat sa te ajut la RsM, am facut-o pentru a invata scripting, si pentru a ajuta RsM-ul sa fie un server destul de bun (pe vremea aceea nu stiam prea mult scripting, deci nu puteam spera multe), XpLoD nu stia sa faca nici o poarta, dar eu m-am oferit sa-l ajut, apoi eu am jucat putin pe RsM, mi-a placut cum era totul, prietenosi, alea, alea.

In ultimii 1-2 ani am avansat foarte mult in scripting si am facut printre cele mai tari sisteme doar pentru RsM, pentru ai ajuta sa aibe un server foarte reusit, gang systemul a fost cel mai mare sistem.

In ultimele 6 luni sau cat era, ne-am certat deja de vreo 3+ ori, eu l-am iertat de fiecare data cand ma lua la misto, si se organiza cu "hienele" lui (jumper, obama, max, mitzu, si care mai era) sa se puna la cearta (nu cearta, ceva mai mic) cu mine, ca nu le place aia, aia, aia. Eu fac lucruri care le place la majoritatea, daca nu le place la unii eu nu pot sa fac sa le placa, fiecare cu ce-i place. XpLoD cand nu-i place ceva, ii baga si pe "hiene" (cei enumerati in acest paragraf) contra mea, ca nu le place acel lucru.

Te tot plangeai ca in ultimul timp SG a ajuns un rahat, ca intra toti idiotii, eu nu vad asa, nu vad idioti, decat cei 2 care au postat mai sus (gluma, bineinteles).

Acum ai inceput tot tu cu "hienele" tale, v-ati certat cu Marian (zEx.), iar el a vrut sa vina pe GZS si in clanul SG, iar cand il testam pe GZS, ati venit toate "hienele" si faceati "misto" (cum zici tu, dar eu numesc asta magarie) de marian si de mine, iar apoi v-ati organizat pe skype (ca niste "hiene", iar) si ati dat un mesaj in acelasi timp, cu exact acelasi mesaj, foarte matur, felicitari.

RsM-ul nu-l voi da nimanui, pentru ca este munca noastra, nu las pe nimeni altcineva care nu merita sa aibe asa ceva, este unul dintre cele mai reusite servere din romania, chiar daca nu este populat, asta este din cauza ca nu ai avut host, n-ai stiut sa te comporti. Zici de marian ca tot injura pe RsM, ca abuzeaza, dar tu nu stii sa te comporti: iti incalci decizia, dandu-i iar rank pentru cativa bani amarati, faci "misto" de cine vezi cu ochii. Daca forumul acesta era al tau, banuiesc ca era plin de reclame, pentru a obtine cativa bani amarati.

Acum cateva zile, acum cateva saptamani si acum cateva luni m-am tot gandit sa inchid SG-ul si sa fac un forum doar pentru GZS, sa nu mai am o comunitate, este o munca prea solicitanta, mai ales cand apar niste "hiene" care sunt toate contra ta. M-am gandit sa imi schimb nickul, sa ma dau de alta varsta, alta nationalitate si sa schimb GZS-ul complet. Nu mai suport tensiunea asta.

Tu ma tot luai saptamanile astea si ca n-am asteptat parerea ta in topicul cu votul unei teme, dar n-am facut pentru ca era deja 12:00, iar tu deja nu intrasei, iar prima tema (cea de acum) avea 12 voturi, iar urmatoarea avea abia 3, nici 7 de XpLoD nu schimba situatia.

ReaL SpeeD MusiC nu prea cred ca-l vei inchide, nici macar nu vei scoate gang systemul cum te-am rugat, n-ai respect, ma tot iei ca au fost ideile tale, dar oricine poate avea idei ca ale tale foarte usor. Daca ai idei si n-ai script, degeaba. Un scripter ca mine costa mai mult de 10e pe luna (pe putin), iar eu am facut asta de placere, ei bine, in ultimele luni ai intrecut masura, iar de data asta n-am mai putut sa te iert, sa trec cu vederea.

Credeti-ma, mie chiar mi-a pasat de RsM, si de toate proiectele mele (GZS si SG), dar nu mai pot sa trec peste vedere tot ce imi facea XpLoD, tot facea misto, vorbea cu mine doar cand avea nevoie de script, bug-fix, sau altceva.

Bafta in continuare.
A beautiful story dude!
Nu cred ca ai scrie atat nici pe o foaie alba cu un pix de cerneala albastra.
Chiar m-as mira daca XpLoD ar citi atat, la cat de ne-respectuos ii, dar cu ochi putin o sa dea peste 'eseu'.

#XpLoD: Te salut si bafta in continuare cu viata ta reala insa si cea virtuala, si cu scoala, dansul si examenele. Nu cred ca ar avea rost sa scriu si eu ceva mai mult, iti poti imagina si singur tot ce as avea de spus in acest moment cand am lasat acest Reply! Unele chestii din ce o spus Razzzor, altele de catre Stuntman si altele le ai ca amintire in Arhiva chat-ului meu cu tine !

Good Bye!


Legend



Offline L4zarxD

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1214
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Afalnabet de mana prima.
Re: [ 1200 Post ] Good - Bye
« Reply #7 on: 11 September 2012, 11:37:54 »
Scuzati-mi limbajul dar

XpLoD, din momentul asta, ai devenit o pi**a pentru mine, ai zis ca-l vei inchide, ca ai treaba blabla, OK este ora 11:42 PM iar RsM este ON esti o pi**a cheala

Offline BiGdOg

  • I'm a
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2334
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Nothing about me, what about you?
Re: [ 1200 Post ] Good - Bye
« Reply #8 on: 11 September 2012, 12:05:41 »
Nu o sa mai scriu o compunere de 15 pagini, pentru ca XpLoD oricum nu citeste, dar, sa vedem ce iese:

Eu cand m-am bagat sa te ajut la RsM, am facut-o pentru a invata scripting, si pentru a ajuta RsM-ul sa fie un server destul de bun (pe vremea aceea nu stiam prea mult scripting, deci nu puteam spera multe), XpLoD nu stia sa faca nici o poarta, dar eu m-am oferit sa-l ajut, apoi eu am jucat putin pe RsM, mi-a placut cum era totul, prietenosi, alea, alea.

In ultimii 1-2 ani am avansat foarte mult in scripting si am facut printre cele mai tari sisteme doar pentru RsM, pentru ai ajuta sa aibe un server foarte reusit, gang systemul a fost cel mai mare sistem.

In ultimele 6 luni sau cat era, ne-am certat deja de vreo 3+ ori, eu l-am iertat de fiecare data cand ma lua la misto, si se organiza cu "hienele" lui (jumper, obama, max, mitzu, si care mai era) sa se puna la cearta (nu cearta, ceva mai mic) cu mine, ca nu le place aia, aia, aia. Eu fac lucruri care le place la majoritatea, daca nu le place la unii eu nu pot sa fac sa le placa, fiecare cu ce-i place. XpLoD cand nu-i place ceva, ii baga si pe "hiene" (cei enumerati in acest paragraf) contra mea, ca nu le place acel lucru.

Te tot plangeai ca in ultimul timp SG a ajuns un rahat, ca intra toti idiotii, eu nu vad asa, nu vad idioti, decat cei 2 care au postat mai sus (gluma, bineinteles).

Acum ai inceput tot tu cu "hienele" tale, v-ati certat cu Marian (zEx.), iar el a vrut sa vina pe GZS si in clanul SG, iar cand il testam pe GZS, ati venit toate "hienele" si faceati "misto" (cum zici tu, dar eu numesc asta magarie) de marian si de mine, iar apoi v-ati organizat pe skype (ca niste "hiene", iar) si ati dat un mesaj in acelasi timp, cu exact acelasi mesaj, foarte matur, felicitari.

RsM-ul nu-l voi da nimanui, pentru ca este munca noastra, nu las pe nimeni altcineva care nu merita sa aibe asa ceva, este unul dintre cele mai reusite servere din romania, chiar daca nu este populat, asta este din cauza ca nu ai avut host, n-ai stiut sa te comporti. Zici de marian ca tot injura pe RsM, ca abuzeaza, dar tu nu stii sa te comporti: iti incalci decizia, dandu-i iar rank pentru cativa bani amarati, faci "misto" de cine vezi cu ochii. Daca forumul acesta era al tau, banuiesc ca era plin de reclame, pentru a obtine cativa bani amarati.

Acum cateva zile, acum cateva saptamani si acum cateva luni m-am tot gandit sa inchid SG-ul si sa fac un forum doar pentru GZS, sa nu mai am o comunitate, este o munca prea solicitanta, mai ales cand apar niste "hiene" care sunt toate contra ta. M-am gandit sa imi schimb nickul, sa ma dau de alta varsta, alta nationalitate si sa schimb GZS-ul complet. Nu mai suport tensiunea asta.

Tu ma tot luai saptamanile astea si ca n-am asteptat parerea ta in topicul cu votul unei teme, dar n-am facut pentru ca era deja 12:00, iar tu deja nu intrasei, iar prima tema (cea de acum) avea 12 voturi, iar urmatoarea avea abia 3, nici 7 de XpLoD nu schimba situatia.

ReaL SpeeD MusiC nu prea cred ca-l vei inchide, nici macar nu vei scoate gang systemul cum te-am rugat, n-ai respect, ma tot iei ca au fost ideile tale, dar oricine poate avea idei ca ale tale foarte usor. Daca ai idei si n-ai script, degeaba. Un scripter ca mine costa mai mult de 10e pe luna (pe putin), iar eu am facut asta de placere, ei bine, in ultimele luni ai intrecut masura, iar de data asta n-am mai putut sa te iert, sa trec cu vederea.

Credeti-ma, mie chiar mi-a pasat de RsM, si de toate proiectele mele (GZS si SG), dar nu mai pot sa trec peste vedere tot ce imi facea XpLoD, tot facea misto, vorbea cu mine doar cand avea nevoie de script, bug-fix, sau altceva.

Bafta in continuare.
:epiccry: :pftch: LOL nici daca ma chinuiam 2 ore nu as fi putut spune-o atat de frumos
Cat despre tine xplod nu prea te cunosc am jucat pe servarul tau doar 2 zile si sincer mi-a placut foarte mult ;)
Ce pot sa spun sa ai o viata plina de bucurii si bafta la examene   :grin:









Offline [SG]MonsteR.

  • :troll:
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1585
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Don't worry, be happy.
Re: [ 1200 Post ] Good - Bye
« Reply #9 on: 11 September 2012, 13:13:47 »
practic nu e sv lui, el nici un dialog nu stie sa faca dupa 4 ani de 'scripting'
El doar deschide sv, in rest stuntman face totul.

Offline Allex

  • #RMA - Los Blancos
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2007
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • #RMA
  • Real Name: Alexandru
Re: [ 1200 Post ] Good - Bye
« Reply #10 on: 11 September 2012, 13:18:44 »
Ar fi urat din partea mea sa plec si fara sa va informez.

Mi-a parut rau ca intrarea mea cu serverul ReaL SpeeD MusiC in comunitatea SG, a fost o placere indeosebita pentru a ajuta in mare parte pentru popularitate si in special pentru aspectul formului.

Din cate vad, formul a avansat intr-un numar mare de utilizatori dar dintre care majoritatea au aparut a deveni, inamici pentru comuniate incercand a copia si in general impotriva serverlui meu.

Respectele mele pentru adminstratori stuntman si kiddu pentru munca depusa la acest forum si intretinerea lui si pentru respectul lor fata de noi dar si pentru ajutor depus pentru mine.

Respect stuntman pentru systemele pe care l-ai facut si ca ai vrut ca RsM, sa fie un server unic. GZS este un server unic si foarte genial din punctul meu de vedere dar daca nu este facut mai dinamic, adica sa fie comenzile generale mai la indemana ar fi perfect.

RSE am inteles ca devine un server diferit, ii urez succes proiectului lui Kiddu!

Cu aceasta ocazie imi reiau viata de OM LIBER si opresc din activitate serverul ReaL SpeeD MusiC din 2 movite. Primul motiv este ca majoritatea userilor numai ma doresc si au inceput sa ma injure intr-un hal de nu va vine sa credeti si al2lea motiv este ca am nevoie de libertate, am examene si am o viata in care trebuie sa-mi indeplinesc visul.

Proiectul RsM-ului este inceput din vara anului 2008, dintr-o simpla joaca s-a ajuns la un adevarat server si bineinteles nu doar din munca mea, si celor din jurul serverului.

Persoanele care ma urasc le respect si pe ele pentru ca au avut intentia de a avea legatura cu mine si serverul meu si nu le doresc ceva rau ci doar sa le vina mintea la cap ca au gresit facand asta.

Poate intr-un fel, am si eu o vina.. cu totii gresim dar cand o persoana gresteste, automat vro 5 apar pentru a face aceea persoana sa se simta foarte vinovata. Nu vreau sa scriu prea mult pentru ca nu cititi voi asa mult.

Va las cu bine, va doresc o popularitate imensa, multa placere si distractie pe serverele din comunitate!


Numai bine, XpLoD,
Peace

Acum e ora 13:22 si RsM ii on :P
Nu cred ca il vei tine inchis deoarece ati muncit mult la el !
Deci Bafta incontinuare !
« Last Edit: 11 September 2012, 13:21:20 by Allex »

______________________________________________




______________________________________________



____________________________________________________

Offline oBaMa

  • do u evn #lift?
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1009
  • Reputation: 0
  • 18 / 03 / 2009 - 13 / 11 / 2015
Re: [ 1200 Post ] Good - Bye
« Reply #11 on: 11 September 2012, 13:55:59 »
practic nu e sv lui, el nici un dialog nu stie sa faca dupa 4 ani de 'scripting'
El doar deschide sv, in rest stuntman face totul.

Au fost 2 ani inainte de a ne ajuta stuntman, si tot am avut 50/50 de 2-3 ori.
Gandeste inainte de a spune.
18 / 03 / 2009 - 13 / 11 / 2015





Previously

ReaL SpeeD MusiC Administrator
ReaL SpeeD MusiC  Haze Corporation Founder
ReaLSpeeDMusiC  Los Santos Ballas Leader
Green Zone Stuntage The Bikers Leader
Green Zone Stuntage Los Santos Vagos Leader
Skilled Radio DJ
Skilled Gaming VIP
[close]



Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [ 1200 Post ] Good - Bye
« Reply #12 on: 11 September 2012, 17:19:57 »
Dupa ce s-a rugat de mine 10 ore milogu' ...
Quote
The XpLoD: pune ma odata
The XpLoD:
* []stuntman[] * .: bine, dar daca mai faci asa O SINGURA DATA, VII CU TOTI IDIOTII PE SERVER CA TE-AI CERTAT CU UNU, ZBORI
The XpLoD: Plec departe, plec pe Marte.
* []stuntman[] * .: sau daca mai ma enervezi ca nu fac nimic la forum -.-'
* []stuntman[] * .: cand faceam la forum, ziceai sa mai iau o pauza
* []stuntman[] * .: cand ma jucam, ziceai sa fac la forum
* []stuntman[] * .: niciodata nu e bine
The XpLoD: Bine sefu'.
The XpLoD: Bravo, munca asta e cea mai buna pe care o faci.
The XpLoD: asa, bravo!
* []stuntman[] * .: dafuq...
The XpLoD: mutlumesc
The XpLoD: CONTINUA
The XpLoD: nu uita de banner:_l
The XpLoD:
The XpLoD: si numele intreg, nu RsM=]]
* []stuntman[] * .: sectiune la News inca nu-ti fac

Asta a fost ultimul avertisment, data viitoare cand ma enerveaza va iesi direct.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal