Author Topic: DENIED Unban request [TBL]Edi.Latu  (Read 1278 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Edwin.1337

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Edi
  • Steam ID: -
DENIED Unban request [TBL]Edi.Latu
« on: 11 April 2018, 11:44:48 »
Nickname: (your nickname) [TBL]Edi.Latu
Ban photo: (photo from the ban dialog from the game)

Additional informations: (every information that you think that will help you to be unbanned) Salut, stiu ca de multe ori am incercat sa trişez jucănd cu tot felul de hack-uri, insa de data asta, nu am avut nici-un fel de "hack" in pc.
« Last Edit: 12 April 2018, 00:10:34 by IstuntmanI »

Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: Unban request [TBL]Edi.Latu
« Reply #1 on: 11 April 2018, 13:51:11 »
Scurt și la obiect, bafta la unban =))

Offline [SG]Kenton

  • Full Member
  • *
  • Posts: 171
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Real Name: Kenny
Re: Unban request [TBL]Edi.Latu
« Reply #2 on: 11 April 2018, 13:54:51 »
Good luck dude, you have 20 percent chances to be accepted why 20 percent ? Cuz when you will unbanned,you will use it , 100 percent sure
Join us Green Zone Stuntage Discord
Here







"The streets is cold, Dog. Like it says in the book, we are blessed and cursed"

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Unban request [TBL]Edi.Latu
« Reply #3 on: 11 April 2018, 14:49:09 »
Eu intotdeauna am fost de parere ca cheaterii ar trebuii toti banati permanent si dat o a 2a sansa numai daca respectivul a fost un jucator impecabil pana in acel moment de slabiciune. Ai zis cu gura ta ca ai incercat de nu stiu cate ori sa trisezi, ce fel de incredere am avea in tine acum dupa ce ai spus cu gura ta ca nu esti demn de incredere?

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Unban request [TBL]Edi.Latu
« Reply #4 on: 12 April 2018, 00:10:24 »
Foarte multe banuri. Foarte multe probleme facute. Ai folosit cheat-uri probabil de foarte multe ori. Nu, mersi, nu mai este nevoie de asa jucatori pe aici. E foarte bine fara voi. De cand am luat deciziile de a bana jucatorii care fac cele mai mari probleme si sunt banuiti de foarte mult timp ca triseaza s-au linistit treburile destul de mult.

1. Sunt si alte servere. (dar mai bine dezinstalati toate jocurile care au si multiplayer)
2. Sunt si alte servere.
3. Sunt si alte servere.
4. Sunt si alte servere.

De ce nu incetati sa mai reveniti aici ? Tu de exemplu nu vei mai fi debanat. Ai facut foarte multe probleme un timp foarte indelungat. Pe langa faptul ca ai probleme de comportament si folosesti coduri, mai si minti in prostie.

DEZINSTALATI JOCURILE SI NU MAI DATI BATAI DE CAP INUTILE ALTOR PERSOANE DIN CAUZA CA SUNTETI VOI NISTE IMBECILI.

(cand generalizez, ma refer iarasi la toti cei care ati creat foarte multe probleme foarte mult timp)

Noi consider ca am avut parte de prea mult voi. Drum bun. Intelege cel putin tu ca nu vei mai fi debanat niciodata.

+ eu sincer consider ca voi, copiii de genul, chiar aveti niste probleme mintale si nu puteti intelege de vorba buna ca ii enervati foarte tare pe ceilalti, ca sunteti stupizi si ca nu este deloc ok ceea ce faceti. Decat sa mai dati banii pe prostii, mai bine strangeti bani si va duceti la psiholog. Poate ar reusi sa ne scuteasca de problemele cu voi.

M-am cam repetat, dar se pare ca daca nu incerc sa ma repet de cateva ori chiar nu intelegeti nimic. Poate daca ma repet aiurea poate intelegeti cat de idioti sunteti si ati fost.

:topicclosed:
« Last Edit: 12 April 2018, 00:13:28 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal