Author Topic:  Simple Question?  (Read 1582 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Simple Question?
« on: 27 November 2015, 16:11:24 »
Inca vi se pare ca SA-MP'ul ar oferii posibilitatea oricarui server sa ajunga la un numar de jucatori pe baza meritelor acelui server ?
Buna gluma ..

Nici nu mai tin minte cand mi-a aparut serverul ultima data la " Internet List " , alteori intalnind problema asta ma plangeam celor de la Host ca e vina lor.
Ce sanse mai are oare cineva care isi incepe un server de la  0 ?  :-j


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Re: Simple Question?
« Reply #1 on: 27 November 2015, 16:17:01 »
Niciuna. xD Da, viata nu e niciodata corecta, chiar daca e vorba de un joc aici. Aici s-ar potrivi vorba "Nu judeca o carte dupa coperta". Daca serverul nu are jucatori multi, asta nu inseamna ca nu merita. xD Da ce sa faci... This is the life. Lumea ar trebui sa fie egala, dar nu ai cui spune...

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Simple Question?
« Reply #2 on: 27 November 2015, 18:28:29 »
Este asa de cateva saptamani... serverele de la Hosted Tab apar si la Internet List... doar ele. Nu este deloc corect ce se intampla. Sunt sigur ca asta este intentionat facuta, pentru a promova serverele de la Hosted Tab. Se pare ca sunt nemancati rau de bani cei din stafful SA:MP (probabil doar Kalcor).

Totusi, asta e noroc pentru GZS... dar tot nu este corect. Ar trebui sa revina la normal totul... sau poate ca este ceva ce se intampla din cauza ca ar putea sa apara foarte curand 0.4a, dar nu prea cred. :))

Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Re: Simple Question?
« Reply #3 on: 27 November 2015, 18:52:51 »
Este asa de cateva saptamani... serverele de la Hosted Tab apar si la Internet List... doar ele. Nu este deloc corect ce se intampla. Sunt sigur ca asta este intentionat facuta, pentru a promova serverele de la Hosted Tab. Se pare ca sunt nemancati rau de bani cei din stafful SA:MP (probabil doar Kalcor).

Totusi, asta e noroc pentru GZS... dar tot nu este corect. Ar trebui sa revina la normal totul... sau poate ca este ceva ce se intampla din cauza ca ar putea sa apara foarte curand 0.4a, dar nu prea cred. :))

Nu conteaza ca e noroc sau nu pentru GZS  .. serverul merita jucatorii cu hosted tab sau fara.
Enervant e ca ... daca nu isi revine nu prea mai are rost sa ti un server
« Last Edit: 27 November 2015, 18:54:47 by blacklife »


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal