Author Topic:  Sa-mp anti s0beit?  (Read 2442 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline [RRS]Sllime

  • ROMANIA REALSTAR OWNER!!!!
  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • I have a cool sa-mp server!
  • Real Name: Covaci Marian
  • Steam ID: marian_covaci
Sa-mp anti s0beit?
« on: 26 January 2016, 21:13:11 »
Am gasit un FS anti s0beit, dar nu functioneaza perfect..nu e bine facut de examplu: eu am o funcie boost , cand dau boost citeste ca am speed si imi da kick si ma ameninta ca imi da BAN! INTREBARE: stie careva de unde pot lua un  anti s0beit bun? Mersi pentru atentie!  :)

Offline FaLLenGirL

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1747
  • Reputation: 5
  • Gender: Female
  • Real Name: Cristina
Re: Sa-mp anti s0beit?
« Reply #1 on: 26 January 2016, 22:05:19 »
:)) cauta pe sa-mp.com .. Daca nu gasesti acolo .. Nu stiu unde altundeva.

Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Re: Sa-mp anti s0beit?
« Reply #2 on: 27 January 2016, 11:19:54 »
Degeaba il iei daca nu il si modifici pentru a fi compatibil cu sistemele tale sau ce ai tu, sa il incluzi in gamemode..


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

Offline FaLLenGirL

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1747
  • Reputation: 5
  • Gender: Female
  • Real Name: Cristina
Re: Sa-mp anti s0beit?
« Reply #3 on: 27 January 2016, 11:44:52 »
Degeaba il iei daca nu il si modifici pentru a fi compatibil cu sistemele tale sau ce ai tu, sa il incluzi in gamemode..

Exact ... so.. :P cred ca mai bine incerci sa il faci tu daca sti cum desigur.. Sau gasesti unu bun si faci cum a zis blacklife :))

Offline [RRS]Sllime

  • ROMANIA REALSTAR OWNER!!!!
  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • I have a cool sa-mp server!
  • Real Name: Covaci Marian
  • Steam ID: marian_covaci
Re: Sa-mp anti s0beit?
« Reply #4 on: 27 January 2016, 12:46:39 »
Degeaba il iei daca nu il si modifici pentru a fi compatibil cu sistemele tale sau ce ai tu, sa il incluzi in gamemode..
Deci ziceam aici ca asa:
Am gasit un FS anti s0beit, dar nu functioneaza perfect..nu e bine facut de examplu: eu am o funcie boost , cand dau boost citeste ca am speed si imi da kick si ma ameninta ca imi da BAN! INTREBARE: stie careva de unde pot lua un  anti s0beit bun? Mersi pentru atentie!  :)
Si eu am incercat sa il introduc in gamemode, am reusit dar la un moment dat am gasit buguri care nu le poti rezolva...gen am zis ca la boost imi zice ca am speed hack! Mda nu ai cum decat daca faci acel sistem de detectare speed din nou cu alt principiu!
Asa ca eu cred ca voi incerca ceva mai complex.... eu daca il faceam tot pe acelasi principiu il faceam!
Deci eu am nevoie de unu care are acea functie unica de detectare!
Eu nu caut ceva sa fie gata facut si functional eu am nevoie de ceva care sa contina acel ceva de care am nevoie pentru a realiza unu personalizat!
Am cautat pe net dar nu am gasit mai nimic...doar acest principiu banal...Si speed si fly si toate astea!
Mai un exemplu acela care lam gasit si lam analizat! Avea un bug la Fly detector! Daca tu cadeai de pe o cladire deja te avertiza si iti dadea kick,
pai asta e stupid... ar fi culmea sa banez playeri pentru ca sar(la fel si la masini daca statea masina un anumit timp in aer ii dadea kick la acel player)!
Deci eu cer doar un reper dupa care sa ma ghidez in crearea acelui system!
Daca ma poate ajuta cineva in legatura cu acel ceva care imi lipseste si imi spune ii raman dator!
Mersi pentru timpul acordat! :)

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: Sa-mp anti s0beit?
« Reply #5 on: 27 January 2016, 14:33:46 »
Deci ziceam aici ca asa:Si eu am incercat sa il introduc in gamemode, am reusit dar la un moment dat am gasit buguri care nu le poti rezolva...gen am zis ca la boost imi zice ca am speed hack! Mda nu ai cum decat daca faci acel sistem de detectare speed din nou cu alt principiu!
Asa ca eu cred ca voi incerca ceva mai complex.... eu daca il faceam tot pe acelasi principiu il faceam!
Deci eu am nevoie de unu care are acea functie unica de detectare!
Eu nu caut ceva sa fie gata facut si functional eu am nevoie de ceva care sa contina acel ceva de care am nevoie pentru a realiza unu personalizat!
Am cautat pe net dar nu am gasit mai nimic...doar acest principiu banal...Si speed si fly si toate astea!
Mai un exemplu acela care lam gasit si lam analizat! Avea un bug la Fly detector! Daca tu cadeai de pe o cladire deja te avertiza si iti dadea kick,
pai asta e stupid... ar fi culmea sa banez playeri pentru ca sar(la fel si la masini daca statea masina un anumit timp in aer ii dadea kick la acel player)!
Deci eu cer doar un reper dupa care sa ma ghidez in crearea acelui system!
Daca ma poate ajuta cineva in legatura cu acel ceva care imi lipseste si imi spune ii raman dator!
Mersi pentru timpul acordat! :)
Normal ca tu primesti avertizare de speed daca dai cu boost -.-

Incearca-l si pe asta.
http://samp-scripts.com/post/12675/HacksDetect_(Samp_sobiet)/Strier/filterscript/other

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal