Author Topic: DENIED Cerere unban [SFR]BuRn  (Read 1252 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mircea240

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Skilled Gaming Member
  • Real Name: Mircea
DENIED Cerere unban [SFR]BuRn
« on: 30 August 2016, 10:46:27 »
 :-cNickname: (nickname-ul tau) [SFR]BuRn
Poza ban: (poza de la dialogul banului din joc) https://postimg.org/image/hvwcnwabn/
Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca te ajuta la cererea de unban) Am folosit c-bug pe shotgun insa cel normal cu space + c nu stiu alt c-bug si nu am altfel de coduri de genul acesta.
Edit: Daca e interzis c-bug macar anuntati sa stie si omu de unde sa stiu ca nu am voie?
Edit x2 sa nu fac 30 de posturi. Aici se da ban fara dovezi? Pai e ca si cand as spune ca cineva imi datoreaza 100k ca l-am imprumutat eu da stii nu am dovada ca i-as fi dat vreun ban imprumut. Si sunt altii care trag mult mai repede da sunt privilegiati ca sunt admini sau stiu eu ce au si noi playerii normali suntem sanctionati fara dovezi ca vi-se pare ca avem auto c-bug cand vezi doamne aud prima data de auto c-bug. Da am moduri de hud, fonts, da in niciun caz coduri. Ce interes aveam sa fac level 13 sau 14 cat aveam sa iau ban acuma?
Edit x3. Joc Sa:Mp (cu pauze evident) de 6 ani am in spate multe servere de toate felurile ce sa zic de deathmatch si deaths nu sunt ei singurii care au vechime in joc si de aia trag repede cu c-bug ma descurc cu armele si jocul asta fara coduri (da le foloseam la inceput da aveam 13 ani totusi). Nu sunt singurul care foloseste internetul in casa asta, poate fratele meu descarca si imi facea lag si doar am parut ca am coduri cand in realitate nu am asa ceva (m-am uitat expres in alte topicuri si altii au luat ban din greseala pentru "air break" cand de fapt erau nevinovati datorita lagului). Numai fac c-bug deloc doar sa primesc unban si gata nu cer luna de pe cer.
Aberez cu ce? Poate am gresit la cel care au primit ban si unban in alte topicuri, in rest nu inteleg cu ce. Nu crezi ca am 6 ani in spate sau ca poate aveam lag? Oricine poate avea lag oricand. Daca era ceva faceai acolo un amarat de video spui direct respins asa ziceam si eu ca sunt presedintele Panamei.
« Last Edit: 30 August 2016, 19:58:38 by IstuntmanI »

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Cerere unban [SFR]BuRn
« Reply #1 on: 30 August 2016, 11:56:52 »
Acela era auto c-bug si il observasem inca de la deagle, dar am zis ca poate mi se pare, insa se vedea ca nu este facut de tine. Trebuia sa fi facut video...



Era ceva de genul asta, dar tu nu trageai tot timpul, probabil ca sa nu ne dam seama ca e automat.Trageai, se facea c-bug-ul foarte repede, fara sa iei tinta si asteptai 2 secunde, se vedea ca e automat.
« Last Edit: 30 August 2016, 12:03:19 by Sn0w »

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere unban [SFR]BuRn
« Reply #2 on: 30 August 2016, 17:04:05 »
Sunt foarte multi jucatori banati zilnic, iar adminii sunt alesi din randul celor mai ok si mai activi jucatori. Crezi ca sta cineva sa inregistreze la fiecare user banat ? Ar fi prea mult.

Edit: Daca e interzis c-bug macar anuntati sa stie si omu de unde sa stiu ca nu am voie?
Si nu, C-bug nu este interzis, dar hackurile de C-bug sunt interzise.

Si sunt altii care trag mult mai repede da sunt privilegiati ca sunt admini sau stiu eu ce au si noi playerii normali suntem sanctionati fara dovezi ca vi-se pare ca avem auto c-bug cand vezi doamne aud prima data de auto c-bug.
$arpe si BunnyPervert (probabil la ei te referi) au facut foarte mult deathmatch. $arpe in trecut a jucat si pe alte servere, tot deathmatch mai mult. Bunny insa a evoluat aici pe server, are foarte multe killuri si deathuri, a avut vreo 2-3 ganguri.

Pai e ca si cand as spune ca cineva imi datoreaza 100k ca l-am imprumutat eu da stii nu am dovada ca i-as fi dat vreun ban imprumut.
Well... /stats -> Cash Transfers. Toate transferurile de bani sunt memorate.



Il voi lasa pe Sn0w sa continue aici, avand in vedere ca el e cel care te-a banat. Eu unul te-as debana.

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Cerere unban [SFR]BuRn
« Reply #3 on: 30 August 2016, 17:40:54 »
Stuntman a spus tot ce era de spus.

Quote
Edit x3. Joc Sa:Mp (cu pauze evident) de 6 ani am in spate multe servere de toate felurile ce sa zic de deathmatch si deaths nu sunt ei singurii care au vechime in joc si de aia trag repede cu c-bug ma descurc cu armele si jocul asta fara coduri (da le foloseam la inceput da aveam 13 ani totusi). Nu sunt singurul care foloseste internetul in casa asta, poate fratele meu descarca si imi facea lag si doar am parut ca am coduri cand in realitate nu am asa ceva (m-am uitat expres in alte topicuri si altii au luat ban din greseala pentru "air break" cand de fapt erau nevinovati datorita lagului). Numai fac c-bug deloc doar sa primesc unban si gata nu cer luna de pe cer.

Si in plus deja incepi sa aberezi.


 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal