Author Topic: DENIED Serios?  (Read 1460 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Wreeper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
DENIED Serios?
« on: 08 February 2018, 13:12:32 »
Nickname: Wreeper
Ban photo: https://imgur.com/a/aicFP
Additional informations: Numa ce am intrat pe server, m-am bagat in The Hitmens, am luat VIP 3, ma bag la job si iau ban.
N-o durat prea mult unban-ul asta, dar stiu ca de data asta n-am facut nimic.

Stiu ca o sa fiu respins pt ca na, asa sunt toti, am fost acceptat si dupa ce am fost acceptat am fost banat. E ca si cum , as fi fost respins.. SERIOS?
A da, daca vine SeBBy sa zica contra , am si eu ceva pt el: https://imgur.com/a/T7io0


Sa vii cu dovada video cand am utilizat hack.
« Last Edit: 08 February 2018, 15:06:48 by IstuntmanI »

Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
Re: Serios?
« Reply #1 on: 08 February 2018, 14:32:05 »
Ei bine, dovada nu am ca l-ai folosit (desi te-am vazut si eu si adi) dar ai recunoscut ca-l ai in PC. Stuntman poate verifica chatul in jurul orei 13:00, asadar nu merg minciunile aici. Si in legatura cu screen-ul tau, are macar legatura cu banul? Si ce e asa "wow"? Ca a zis ca ma cunoaste din gradinita? Aia a fost o simpla gluma, atat. De la mine ai :contra: . Am vrut sa fiu bun cu tine cand ai revenit si ti-am dat bani de VIP 3, in fine, este pe propria ta raspundere ca nu ai dezinstalat Hack-ul.





Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Serios?
« Reply #2 on: 08 February 2018, 14:42:37 »
Alte prostii , nu prea ai procedat corect , seby. Faptul că zice el că are hack sau ..etc , nu prea se merita ban , kick ca un avertisment era de ajuns. Folosiți ban in stânga și în dreapta fara să fiți siguri de ce faceți . Știți bine că mulți dintre acești playeri sunt copii , când zic ceva , zic fără să se gândească.

Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
Re: Serios?
« Reply #3 on: 08 February 2018, 14:49:21 »
Heisenberg, adi i-a dat ban si da, eu i-am zis sa ii dea. Oricum stuntman mi-a zis sa ii dam permanent .





Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: Serios?
« Reply #4 on: 08 February 2018, 14:55:40 »
Alte prostii , nu prea ai procedat corect , seby. Faptul că zice el că are hack sau ..etc , nu prea se merita ban , kick ca un avertisment era de ajuns. Folosiți ban in stânga și în dreapta fara să fiți siguri de ce faceți . Știți bine că mulți dintre acești playeri sunt copii , când zic ceva , zic fără să se gândească.

Pai hai sa-ti explic cum sta treaba, noi nu am acționat de capul nostru, Ne-am gândit de 3 ori la situație și l-am întrebat și pe stunt, bineînțeles eu eram pregătit sa-i dau ban 7 zile , însă stunt a decis să fie permanent, oricum are 0% sanse de unban, încă din prima zi a intrat cu fly hack.. Nu mai am ce spune, va decide stuntman restul.

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Serios?
« Reply #5 on: 08 February 2018, 15:06:33 »
In cererea asta ai spus ca n-ai facut nimic. Mai devreme, pe server, am vazut c-ai tot spus, clasic: "Care fly hack ?", dupa ce te-a intrebat SeBBy ce era cu ala, apoi incurcandu-te in minciuni: "Nu stiu de unde am fly hack-ul", "Il am de mult", "Jucam pe RPG cu el", sau ceva similar am vazut c-ai tot spus cand ai fost prins. Incredibil cum poti sa nu stii ca ai fly hack, dar totusi sa-l folosesti, dar sa nu realizezi ca-l folosesti. Esti exact la fel ca inainte. Incalci foarte multe reguli intr-un interval foarte scurt. Esti o problema mare.

Nu mai ai ce cauta pe aici. Banul ramane permanent iar orice incercare de a face o cerere pe viitor va fi respinsa din start, fara sa mai primesti si a 9-a sau a 10-a sansa. Sunt mii de alte servere, du-te si streseaza-i pe altii, sau fa un bine omenirii si lasa-te de jocurile online, nu stii sa joci de la egal la egal cu ceilalti. Stai in single player si foloseste acolo cate coduri vrei. Acolo ti-e locul.

:respins:
« Last Edit: 08 February 2018, 15:08:45 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal