Author Topic: SOLVED Report Admin  (Read 1307 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
SOLVED Report Admin
« on: 10 February 2017, 18:23:19 »
Nickname-ul tau: (numele tau in server) : SkyLine
Nickname-ul jucatorului raportat: (numele jucatorului raportat) m1h41.pr1373n13
Poza cand utiliza hackul: (pune o poza cand folosea hackul) :

Ok, recunosc ca am exagerat si eu cand l-am provocat. Dar vorbeste el despre alt player ca nu stie de ironie si sarcasm, cand de fapt nici el nu stie ce inseamna astea ( ma refer la momentele cand  faceam glume cu el cu comenzile ) . El mereu lua in serios toate glumele, nu puteam face nimic cu el.
Si-acum imi da warn cu motiv "jigniri" pentru "cauza pierduta" ? Really?
Da, e o mica "raca" intre noi, dar chiar si-asa, pentru asta warn? :|
« Last Edit: 10 February 2017, 18:57:06 by IstuntmanI »



Offline MihaiCR7

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Lumea te înjură și te linge cu aceeași limbă.
  • Real Name: Mihai
  • Steam ID: //nu folosesc
Re: Report Admin
« Reply #1 on: 10 February 2017, 18:28:58 »
Legat de poza nu voi comenta, va crede stuntman daca e sau nu abuz in acel warn.
''Ok, recunosc ca am exagerat si eu cand l-am provocat. Dar vorbeste el despre alt player ca nu stie de ironie si sarcasm, cand de fapt nici el nu stie ce inseamna astea ( ma refer la momentele cand  faceam glume cu el cu comenzile ) . El mereu lua in serios toate glumele, nu puteam face nimic cu el.
Si-acum imi da warn cu motiv "jigniri" pentru "cauza pierduta" ? Really?
Da, e o mica "raca" intre noi, dar chiar si-asa, pentru asta warn? :|''
Insa legat de asta, pot zice ca tu te-ai bagat fara nici un motiv in discutie, nu aveai nici o legatura cu ce discutam eu cu playerul respectiv, deci nu stiu de ce te-ai gandit sa intervii.In plus nu stiu de unde vii tu sa-mi spui mie ca nu stiu ce e aia ''ironie'' si ''sarcasm'', si totusi, luam glumele in serios? probabil pentru ca nu-mi placeau, si tu le faceai in abuz, trecand peste asta,daca stii ca ai exagerat, de ce ai mai facut reclamatia?Si nu stiu ce ''raca'' vezi intre noi, eu nu aveam nici o treaba cu tine pana nu ai intervenit in discutia mea cu playerul respectiv
Eu nu voi continua sa ma cert cu tine, tu o poti face, acesta este ultimul meu replay in acest topic, tu poti urmarii fiecare warn al meu daca doresti, o zi buna
« Last Edit: 10 February 2017, 18:32:22 by MihaiCR7 »
Oamenii m-au descris în fel şi chip, în funcţie de felul în care m-au perceput... Unii s-au grăbit să mă eticheteze, fără ca măcar să mă cunoască, iar alţii, nici măcar după mult timp petrecut în preajma mea nu sunt capabili să mă descrie obiectiv.
Unii m-au iubit din prima clipă, altora le-am devenit antipatic din momentul în care au văzut că sunt asertiv şi că nu sunt genul de persoană care seduce orgolii.
Eu nu joc câte un rol pentru fiecare om, fiindcă nu am niciun scop în relaţiile cu lumea. Nu mă folosesc de oameni şi nu caut să îmi creez o imagine imaculată. Iubesc oamenii şi am un suflet încăpător, însă mă feresc de aceia care mă obosesc cu aşteptări şi cu pretenţii absurde. Nu datorez oamenilor decât respectul, iar cei care merită mai mult, au parte şi de "iubirea" mea.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report Admin
« Reply #2 on: 10 February 2017, 18:32:58 »
Nu e raca intre noi, a? Nu esti tu cel care face pe superiorul de fiecare data cand vorbesc cu tine. No..



Offline MihaiCR7

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Lumea te înjură și te linge cu aceeași limbă.
  • Real Name: Mihai
  • Steam ID: //nu folosesc
Re: Report Admin
« Reply #3 on: 10 February 2017, 18:37:46 »
Desii am zis in ultimul rand de la primul meu raspuns ca nu voi mai posta in acesta reclamatie, o fac ca sa nu zici iar ca ''fac pe superiorul''
Sincer, eu nu vad nici o ''raca'' intre noi, o vad doar in tine, posibil din cauza reclamatiei pe care ti-am facut-o si ai luat demote un level urmandu-le pe toate - > http://forum.skilledg.com/index.php?topic=42599.0
Puteai evita toate astea usor, daca stii ca ''fac pe superiorul'' mereu cand vorbesc cu tine, ai putea sa nu-mi mai spui nimic pe server, nu sa intervii intr-o discutie particulara intre mine si un jucator.
Ti-am mai spus ca nu voi continua sa ma cert cu tine, zi placuta si distractie pe server
Oamenii m-au descris în fel şi chip, în funcţie de felul în care m-au perceput... Unii s-au grăbit să mă eticheteze, fără ca măcar să mă cunoască, iar alţii, nici măcar după mult timp petrecut în preajma mea nu sunt capabili să mă descrie obiectiv.
Unii m-au iubit din prima clipă, altora le-am devenit antipatic din momentul în care au văzut că sunt asertiv şi că nu sunt genul de persoană care seduce orgolii.
Eu nu joc câte un rol pentru fiecare om, fiindcă nu am niciun scop în relaţiile cu lumea. Nu mă folosesc de oameni şi nu caut să îmi creez o imagine imaculată. Iubesc oamenii şi am un suflet încăpător, însă mă feresc de aceia care mă obosesc cu aşteptări şi cu pretenţii absurde. Nu datorez oamenilor decât respectul, iar cei care merită mai mult, au parte şi de "iubirea" mea.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report Admin
« Reply #4 on: 10 February 2017, 18:55:48 »
Desii am zis in ultimul rand de la primul meu raspuns ca nu voi mai posta in acesta reclamatie, o fac ca sa nu zici iar ca ''fac pe superiorul''
Sincer, eu nu vad nici o ''raca'' intre noi, o vad doar in tine, posibil din cauza reclamatiei pe care ti-am facut-o si ai luat demote un level urmandu-le pe toate - > http://forum.skilledg.com/index.php?topic=42599.0
Puteai evita toate astea usor, daca stii ca ''fac pe superiorul'' mereu cand vorbesc cu tine, ai putea sa nu-mi mai spui nimic pe server, nu sa intervii intr-o discutie particulara intre mine si un jucator.
Ti-am mai spus ca nu voi continua sa ma cert cu tine, zi placuta si distractie pe server

Ok , o chestie mai spun şi după aştept verdictul lui stuntman. Dacă nu e râcă între noi, de ce mi-ai zis că te tentează să mă banezi, atunci când m-ai văzut pe server după unban?
Țin minte că ți-am răspuns la întrebarea ta cu "da dragule, ştiu că îți pare rău să mă vezi" şi tu mi-ai răspuns cu "deja mă tentează să te banez". Deci de ce te tenta? :)



Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Report Admin
« Reply #5 on: 10 February 2017, 18:56:55 »
o vad doar in tine
Kinky

Copilasi... terminati cu prostiile astea. xD

:denied:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal