Author Topic:  O p!**a de biciclete  (Read 908 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline .shadoW

  • Berea fără alcool e ca și femeia fără țâțe.
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3449
  • Reputation: 12
  • Gender: Male
  • F O R D F O C U S
  • Real Name: S E B I
  • Steam ID: sh4d00W
O p!**a de biciclete
« on: 31 May 2016, 15:49:38 »




Acest video nu-mi aparține, dar am zis să-l ca să vedeți o mică parte din viața unui biciclist. Sunt conducător atât de bicicletă cât și de mașină, dar îmi e scârbă de tot ce văd.





Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Re: O p!**a de biciclete
« Reply #1 on: 31 May 2016, 16:24:15 »
:)) Daca bucurestiul are asemenea piste imi dau seama cum sunt cele din alte orase ale tarii ..


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

Offline Grigore

  • Full Member
  • *
  • Posts: 203
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Per aspera ad astra
  • Real Name: Grigore
Re: O p!**a de biciclete
« Reply #2 on: 31 May 2016, 16:40:07 »
Wow.. nu e de ras.. e de plans.. au cheltuit banii pe nu stiu ce rahaturi si trebuia sa ii justifice.. Culmea este ca nimeni nu le face nimic.. asta urasc in tara asta, ca te ea peste picior.. in rest este extraordinară

Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Re: O p!**a de biciclete
« Reply #3 on: 31 May 2016, 21:16:18 »
Din nou, dincolo de nepasarea si incompetenta autoritatilor, trebuie sa ne schimbam mentalitatea, fiindca e una nociva. Sa mai vorbim de politicieni, cand ei sunt oglinda electoratului, ca nu degeaba sunt trimisii nostri.

Pistele de biciclisti sunt construite total aiurea. Mai bine era daca le-ar fi plasat pe partea carosabila.

Amabilitatea tipului care filmeaza e stranie, dupa mine. :)) ,,E OK, nicio problema!"  E mare problema!

Ma bucur foarte mult ca ai postat asta. ;)


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline Syder

  • Salut !
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2186
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • I love drift !
  • Real Name: Tudorov Alexandru
  • Steam ID: syderalex096
Re: O p!**a de biciclete
« Reply #4 on: 31 May 2016, 23:13:36 »
          Sincer , locuiesc in Bucuresti , am locuit in zona aia si stiu ce inseamna. Au fost in santier 4 ani cu modernizarea sinelor de tramvai si zonei respective , cu o distanta de maxim 3 km , in 4 ani , si nici acum nu este finalizat complet. Intradevar , in Bucuresti , iti rupi bicicleta , la propriu. Am stat si m-am mai uitat pe canalul respectiv si la alte video-uri , gen " Road Range " si idioti si nu numai , pot spune ca este un haos complet.

          Am bicicleta de 4 luni , noua , deja a inceput sa-mi clicane rulmentul de la pedale , cred ca am pierdut / spart o bila/coroana , de ce? Nu ca ar fi de proasta calitate , ci pentru ca in 4 luni , am sarit borduri , urcat borduri , luat gropi si tot la fel , impins de handicapati in gropi desii voiam sa le evit in acest minunat Bucuresti . Fu*k Bucharest ! Din toata inima xD !
My YouTube Channel : Click
Vorbesti de mine prin spatele meu ? Inseamna ca viata mea este evident mult mai interesanta decat a ta. Trist , nu ?!

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal