Author Topic: ACCEPTED Cerere unban HuracaN  (Read 935 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline HuracaN

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Emanuel
ACCEPTED Cerere unban HuracaN
« on: 26 October 2017, 22:53:20 »
Nickname: HuracaN
Poza ban: https://imgur.com/a/CJg1q
Informatii suplimentare: Am luat ban pe motiv multi-cont, eu nu am mai jucat pe serverul asta niciodata, acum 1 ora mi-a spus cineva sa intru pe server sa vad cum e si la inceput nu m-a lasat sa intru cu nick-ul meu cu care joc pe alte servere si anume ReborN12345 deoarece era cineva inregistrat cu el, am iesit si am intrat cu ReborN fara cifre insa cineva avea si acest nick intregistrat, apoi am iesit si am intrat cu HuracaN si m-am inregistrat, m-am logat si m-a spawnat pe aeroport cred ca era.Cum m-a spawnat am scris /v si am inceput sa aleg o masina care imi place asa ca am pierdut ceva timp, dupa 5 minute scurse incercand sa tot caut masina potrivita am luat ban pe motiv multi-cont.Presupun ca e o greseala si doresc sa primesc unban.Repet e prima data cand joc pe acest server, nici nu stiam ca exista.
« Last Edit: 27 October 2017, 05:42:53 by IstuntmanI »

Offline Mircea240

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Skilled Gaming Member
  • Real Name: Mircea
Re: Cerere unban HuracaN
« Reply #1 on: 26 October 2017, 23:47:24 »
Comenzile cu care vedem cu ce nume s-au logat playerii pe server nu sunt exacte. Prin urmare este posibil sa fi luat ban pe nedrept, de aia eu nu banez niciodata pentru "multi account" , se poate gresi fara vointa. Apari in aka cu toate 3 numele ReborN, ReborN12345 si HuracaN => au ramas de cand ai incercat sa te loghezi si Daniel te-a banat ca nu a stiut care este situatia si ca a fost o greseala. Conturile ReborN si ReborN12345 au fost active unul in 2016 si altul in 14/10/2017, iar daca spui ca azi ai incercat sa te loghezi prima oara nu sunt ale tale decat HuracaN. Cel mai probabil vei primi unban.
« Last Edit: 26 October 2017, 23:48:40 by Mircea240 »

Offline DaNi_

  • Junior
  • *
  • Posts: 97
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • GZS ExAdministrator | Dani Boi [PT]
  • Real Name: Daniel Fernandes
Re: Cerere unban HuracaN
« Reply #2 on: 26 October 2017, 23:52:55 »
<removed>


This is your AKA, the one I've seen before your ban. As you can see there's a lot of registered accounts in the same day and that was what made me to ban you at the time. However, I just realized that your Serial is what generates the appearance of many accounts and there's no exceedance of accounts, at least from you. Also, you are saying you did never play on this server before so I believe I might be wrong about you and I will give you a chance, thanks.
:accepted:
« Last Edit: 27 October 2017, 05:42:46 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal