Author Topic: SOLVED [ADMIN]Report Sarpe  (Read 930 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
SOLVED [ADMIN]Report Sarpe
« on: 26 June 2017, 20:58:46 »
Nick-ul tau: seb
Adminul reclamat: [SFR]$arpe
Ce a facut ?: Deci, eu unul, si sunt sigur ca si majoritatea serverului sa saturat de sarpe, el ne poate face frustrati, noobi etc, dar noi daca il facem luam direct mute, mie nu mi se pare corect, stiu ca este admin prin donatie si nu cred ca v-a lua demote, dar eu sper ca da. DanielF. i-a spus lui sarpe "get a life" sarpe a inceput sa zica tot felul si la un moment dat zice ca TH e un jeg de gang si ca el l-a dus pe locul 1, eu chiar m-am saturat de atitudinea lui
Poza: http://imgur.com/a/N69J9
« Last Edit: 27 June 2017, 00:34:16 by IstuntmanI »





Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: [ADMIN]Report Sarpe
« Reply #1 on: 26 June 2017, 21:08:59 »
care e problema ? daniel e frustrat pt faptu ca am umplut kill list cu el si amicu lui din gang ,tu ai mult tupeu ,m-ai facut admin de cacat ,ti-am dat mute 15 minute in reclamatia facuta de tn anterioara ,acum ai spus ca sunt prost ,vreau sa intelegi ca tu nu esti smecher pe acest server ,ca sa injuri adminii ca esti tu seb ,intelegi ? Daniel a inceput cu jignirile :),ieri era fericit cand juca 1 vs 4 ,si crede-ma ,eu nu am inceput cearta ,sa se uite dev in chatlog ,cam atat :)

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [ADMIN]Report Sarpe
« Reply #2 on: 27 June 2017, 00:34:08 »
Aveti prea mult timp liber si nu aveti ce sa faceti cu el, asa ca va enervati cu niste oameni random pe internet.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal