Author Topic: SOLVED Reclamatie $arpe  (Read 935 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dawnze

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Alex
SOLVED Reclamatie $arpe
« on: 07 December 2017, 19:16:13 »
Si eu m-am saturat de sarpe! nu il mai suport, eram la fishing place si am dat cu pumnul in el si bineinteles avea god si mi-a dat jail 5 minute si i-am spus si lui ca avea god si tot nu vrea sa inteleaga degeaba a dat bani iar pe admin ca nu stie regulamentul bine. Am sa va las screen shot sa vedeti ca am primit jail.

poze:  https://imgur.com/a/LoCI6


nickname-ul meu este [TBL]GanGsteR
« Last Edit: 07 December 2017, 19:50:15 by IstuntmanI »



Offline Tiger

  • Newbie
  • *
  • Posts: 21
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Premium Vip & Head Helper
  • Real Name: Daniel
  • Steam ID: cto_724
Re: Reclamatie $arpe
« Reply #1 on: 07 December 2017, 19:19:44 »
Sunt de acord cu tine! Dar sincer scuze sarpe asta e daca nu stii regulamentul! bineinteles nu avem voie sa face dm la fishing place dar avea-i god si i-ai dat degeaba jail!   >:P

Offline Hoodini

  • Junior
  • *
  • Posts: 69
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Steam ID: Hiroshirusky
Re: Reclamatie $arpe
« Reply #2 on: 07 December 2017, 19:22:22 »
Modelul unde-i? ai dat cu pumnul in Sarpe , tu ai spus-o .. asta inseamna ca ai facut DM .. DM la /fishingplace nu e voie si de asta ai primit jail cu motiv "Disturbing /fishingplace" sau cum era..

EDIT : In poza nu se vede ca sarpe are god , regulament sigur il stie ca e admin de cand e pe serverul asta , si ce face el cu banii e treaba lui


:contra:
« Last Edit: 07 December 2017, 19:33:13 by Hoodini.icsde »

Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
Re: Reclamatie $arpe
« Reply #3 on: 07 December 2017, 19:26:20 »
Deja exagerati cu $arpe , numai reporturi făcute contra lui, pt ce a făcut acum, nu e de reclamat ffs și unde e ma modelul ? Ai un MARE :contra: din partea mea și încetează cu reporturi degeaba.
Edit: Vorbești de șarpe ca nu știe regulamentul ? Joaca de mai mult timp decât tine! A fost promovat cândva pe MERIT ! Dacă nu știa regulamentul ,mai era admin? Gândește înainte sa vorbești .
« Last Edit: 07 December 2017, 19:28:17 by $moker »





Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Reclamatie $arpe
« Reply #4 on: 07 December 2017, 19:33:13 »
Aici a venit prima data si l-a omorat pe un player care pescuia ,mi-a cerut explicatii si i-am spus ca la /fishingplace nu se face dm * [18:59:15] <[TBL]GanGsteR> [{33AA33}V{FFFFFF}][7]: Ba da trebuia sa ii dai god prostea * ,pai daca sti ca nu se face ,tu dc ai venit sa il omori + ca playerul nu a cerut , ai venit si a doua oara si ai inceput sa ne lovesti cu pumnii,incepusei sa ne si jignesti ,voi erati foarte stresati ,il rog pe stuntman daca e nevoie sa verifice chatul de la ora 18>57  ,succes si ms pt reclamatie ,esti the best.

Offline Tiger

  • Newbie
  • *
  • Posts: 21
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Premium Vip & Head Helper
  • Real Name: Daniel
  • Steam ID: cto_724
Re: Reclamatie $arpe
« Reply #5 on: 07 December 2017, 19:37:18 »
$smoker DAca intri cand gangster e pe sv sa vezi ca se joaca pe sv gzs din 2015 si sarpe tot la fel deci nu e nici-o diferenta ca joaca de mai mult timp sarpe
« Last Edit: 07 December 2017, 19:37:54 by NuT3LLa »

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Reclamatie $arpe
« Reply #6 on: 07 December 2017, 19:50:05 »
Woah, m-am uitat la chatul de pe la ora 19:00 asa cum a spus $arpe si am vazut o groaza de cuvinte urate din partea celui care a facut acest topic.

+ faptul ca e o prostie reclamatia asta. Ce a facut $arpe e ok.

:respins:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal