Author Topic: ACCEPTED cerere unban.  (Read 2194 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
ACCEPTED cerere unban.
« on: 01 October 2017, 19:09:24 »
Nickname: (nickname-ul tau):[DnB]Adi.
Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca te ajuta la cererea de unban):Salutare,stiu ca fratele meu are unban,dar doar el are dreptul sa joace pe server,am facut acest topic pentru a-mi acorda dreptul de a juca,stiu ca am facut multe greseli,am jignit multi playeri,si am facut abuzuri de admin,sincer din punctul meu de vedere nu meritam admin,nu eram pregatit pentru asa o responsabilitate si nu imi dadeam seama cat de mult abuzam,sunt constient de greselile mele si imi cer scuze fata de toti playerii de pe gzs,doar imi e dor sa joc pe serverul care m-a invatat ce inseamna ''Sa-mp'',si de acele momente cand ma distram cu prietenii.Cu toate astea am jucat si pe acel server....pentru ca am fost un redus mintal si nu m-am gandit la gzs...Am petrecut acolo un timp dar nu ma simteam bine,acel server nu era decat o parte care seamana cu gzs,imi pare rau pentru tot.Voi decideti daca mai pot juca pe gzs sau nu,si inca odata,imi cer scuze fata de toti playeri pe care i-am jignit.
                                         I'm sorry for all.
« Last Edit: 26 December 2017, 18:35:27 by IstuntmanI »

Offline [SG]Kenton

  • Full Member
  • *
  • Posts: 171
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Real Name: Kenny
Re: cerere unban.
« Reply #1 on: 01 October 2017, 20:16:09 »
I think your Name is [DnB]Adi.
meh... you have 0.5 chance to unban you was admin and you abused, like you said but im :contra:
Join us Green Zone Stuntage Discord
Here







"The streets is cold, Dog. Like it says in the book, we are blessed and cursed"

Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
Re: cerere unban.
« Reply #2 on: 02 October 2017, 00:24:54 »
Uite-l și pe minunatul ADITZZA, după aproape 1 an te-ai gândit sa faci și tu cerere. Țin minte atunci când erai banat, ai abuzat al naibii de mult,  am fost leader cu tine în GSF ne-am inteles bine, luasei admin, eu te făceam n**b sau prost și tu mute 60 minute și alte nemumarate abuzuri, cand ai luat ban pe GZS, nici nu ti-a pasat, te-ai dus direct pe panarama aia se server, din partea mea ai un mare :contra: , ai trădat serverul , cum zice kenton, 0.5 % sa iei unban.
EDIT: Și TheKinG aka David a făcut cerere după nu știu cât timp și nu a luat unban. Într-adevăr a fost alta treaba la el, dar conteaza ca ai făcut cerere după ce te-ai plictisit de serverul acela la fel ca David .
« Last Edit: 02 October 2017, 00:29:04 by $moker »





Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: cerere unban.
« Reply #3 on: 02 October 2017, 01:26:41 »
Nu stiu ce abuzuri grave ai facut tu, nu te-am prins pe server pe atunci. dar, abuzuri.. eu dau contra mereu pentru abuzuri. iti iei grad, dupa nu stiu cat timp, iei promote sau ce mai iei tu si dupa te gandesti sa abuzezi ca nu stiu.. te lasi de samp, vrei sa faci rau serverului, nu mai vrei sa stai.. (nu zic ca asta ai facut, dar eu pentru asa ceva dau contra) nu stiu ce abuz ai facut tu, daca tu esti cel cu give all cash care a abuzat.. (din cate stiu ala era stef, dar nu stiu ce nume are pe forum si mna) iti dau un mare contra. atunci foarte multi playeri si-au pierdut banii, munciti. cinstit, nu ca altii care cersesc si nu fac nimic pentru ei. nu voi uita prostia aia pe care a facut-o acel tampit. daca e vorba de abuzuri din alea,  gen aia cu 60 minute mute pentru aia cu n**b, care bine-inteles, nu trebuia nici warn in mod normal pentru aia, nu stiu de ce ai dat mute 60 minute.. ai merita o sansa, din partea mea. daca abzuri cu ban la toti, give all, daca ai fost tu ala sau prostii din astea, un mare contra. nu stiu care esti, mi-am dat cu parerea, banuiesc ca unele din cazurile enumerate mai sus , le-ai facut si tu.  o seara/zii buna. no hate, e doar o parere :v

vad mai sus ca sunt unii care te stiu, banuiesc ca stiu si ce abuzuri ai facut de ti-au dat acel contra . eu mi-am spus parerea, ei stiu intr-adevar ce ai facut, daca e asa grav, bine-inteles ca nu vei lua unban. salut.


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: cerere unban.
« Reply #4 on: 02 October 2017, 08:29:39 »
Nu stiu ce abuzuri grave ai facut tu, nu te-am prins pe server pe atunci. dar, abuzuri.. eu dau contra mereu pentru abuzuri. iti iei grad, dupa nu stiu cat timp, iei promote sau ce mai iei tu si dupa te gandesti sa abuzezi ca nu stiu.. te lasi de samp, vrei sa faci rau serverului, nu mai vrei sa stai.. (nu zic ca asta ai facut, dar eu pentru asa ceva dau contra) nu stiu ce abuz ai facut tu, daca tu esti cel cu give all cash care a abuzat.. (din cate stiu ala era stef, dar nu stiu ce nume are pe forum si mna) iti dau un mare contra. atunci foarte multi playeri si-au pierdut banii, munciti. cinstit, nu ca altii care cersesc si nu fac nimic pentru ei. nu voi uita prostia aia pe care a facut-o acel tampit. daca e vorba de abuzuri din alea,  gen aia cu 60 minute mute pentru aia cu n**b, care bine-inteles, nu trebuia nici warn in mod normal pentru aia, nu stiu de ce ai dat mute 60 minute.. ai merita o sansa, din partea mea. daca abzuri cu ban la toti, give all, daca ai fost tu ala sau prostii din astea, un mare contra. nu stiu care esti, mi-am dat cu parerea, banuiesc ca unele din cazurile enumerate mai sus , le-ai facut si tu.  o seara/zii buna. no hate, e doar o parere :v

vad mai sus ca sunt unii care te stiu, banuiesc ca stiu si ce abuzuri ai facut de ti-au dat acel contra . eu mi-am spus parerea, ei stiu intr-adevar ce ai facut, daca e asa grav, bine-inteles ca nu vei lua unban. salut.

Off  - Topic : Nu este el cel cu /giveallcash, acela este cretinul de Costel aka Walker_1 care a vrut sa se lase de server si a dat 200kk la fiecare player / admin online.

On - Topic :    Mare :contra: din partea mea. De ce? Pentru ca in momentul in care ai fost banat, tin minte ca ne-ai vorbit de rau atat pe mine cat si pe alți admini / jucători.
Nu meriti unban.
« Last Edit: 02 October 2017, 08:31:29 by SkyLine. »



Offline Mr.Patato

  • Newbie
  • *
  • Posts: 47
  • Reputation: -1
  • Gender: Male
  • Real Name: Eris
Re: cerere unban.
« Reply #5 on: 02 October 2017, 17:43:36 »
Mehh....I am bored killing n**b players and i miss all the legends.I think we maybe 50% sorry Adi but if he abuse again stunt bann him again. :pro: and  :against:


Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: cerere unban.
« Reply #6 on: 02 October 2017, 18:16:30 »
Pareai fericit pe celalalt server, acum nu mai esti? Am jucat si eu cateva zile acolo si cand te-am vazut pe server vorbeai numai de rau despre noi.

Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: cerere unban.
« Reply #7 on: 02 October 2017, 20:56:27 »
Pareai fericit pe celalalt server, acum nu mai esti? Am jucat si eu cateva zile acolo si cand te-am vazut pe server vorbeai numai de rau despre noi.
. Im pretty sure that players here talk bad about him too,and im 100 sure when i say that.
  Everyone deserve a second chance guys,everyone knows it.Anyway he didnt abuse like Costel,his admin rank was removed and i think he should get unbanned.He got experience and everyone know him.I hope he changed and im pretty sure about that.Well also everyone consider him as a friend before,and when he ask for unban now u give him contra,true friend is a true friend,and it will always be,u have a  :pro: from me  :)
« Last Edit: 02 October 2017, 21:29:05 by .Ultimate. »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: cerere unban.
« Reply #8 on: 03 October 2017, 10:27:58 »
. Im pretty sure that players here talk bad about him too,and im 100 sure when i say that.
  Everyone deserve a second chance guys,everyone knows it.Anyway he didnt abuse like Costel,his admin rank was removed and i think he should get unbanned.He got experience and everyone know him.I hope he changed and im pretty sure about that.Well also everyone consider him as a friend before,and when he ask for unban now u give him contra,true friend is a true friend,and it will always be,u have a  :pro: from me  :)

It's clear that you don't know him..



Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: cerere unban.
« Reply #9 on: 03 October 2017, 14:18:14 »
. Im pretty sure that players here talk bad about him too,and im 100 sure when i say that.
  Everyone deserve a second chance guys,everyone knows it.Anyway he didnt abuse like Costel,his admin rank was removed and i think he should get unbanned.He got experience and everyone know him.I hope he changed and im pretty sure about that.Well also everyone consider him as a friend before,and when he ask for unban now u give him contra,true friend is a true friend,and it will always be,u have a  :pro: from me  :)

I do belive myself in 2nd chances, doesn't necessarly means everyone deserves it though xD

If people on gzs talks bad about him it's probably rightly. To be clear, I'm not against the unban but I can't imagine why would you want to return to a server that you gave up on...

Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: cerere unban.
« Reply #10 on: 03 October 2017, 17:54:25 »
I do belive myself in 2nd chances, doesn't necessarly means everyone deserves it though xD

If people on gzs talks bad about him it's probably rightly. To be clear, I'm not against the unban but I can't imagine why would you want to return to a server that you gave up on...
Well u have a lot of freinds,memories and a lot of things on that server that u miss,belive me when i got ban before i didnt choose to give up and join another server,but i tried a lot to get unban and here i am, he maybe have a lot of reasons to come back man,no one knows  :-/

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: cerere unban.
« Reply #11 on: 03 October 2017, 18:15:11 »
Well u have a lot of freinds,memories and a lot of things on that server that u miss,belive me when i got ban before i didnt choose to give up and join another server,but i tried a lot to get unban and here i am, he maybe have a lot of reasons to come back man,no one knows  :-/
I come again and repetat... It's obvious you don't know him



Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: cerere unban.
« Reply #12 on: 03 October 2017, 23:23:51 »
Te-am debanat, desi nu prea meriti. Poate vei observa cat de frustrat ai fost: e ciudat sa va jucati linistiti pe server, apoi sa plecati (chiar pe un server care a copiat mult acest server !) si sa incepeti sa-l injurati, iar apoi sa cereti sa va jucati iarasi. Daca il injurati atat in trecut, de ce mai vreti sa reveniti ? Asta inseamna ca ati mintit doar pentru a atrage aprecierea altora ? Mnoh, sunteti foarte indecisi. Sper sa nu creezi iarasi probleme, vei primi ban mult mai usor.



:accepted:

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal