Author Topic: DENIED Cerere unban  (Read 853 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Wreeper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
DENIED Cerere unban
« on: 06 December 2017, 14:02:40 »
Nickname: [TBK]Wreeper.
Poza ban: https://forum.skilledg.com/index.php?topic=43073
Informatii suplimentare: Oricine se mai maturizeaza uneori, e chiar pacat sa renunt la comunitatea asta, mi-a placut mult serverul. Atunci , tin sa spun ca aveam o boala si tot cu gandul sa distrug lumea era. Stiu , era urat.

Va rog eu , sa-mi dati unban. Daca mai injur, sau mai fac ceva, imi recunosc greseaala si pa.
Nu mai gasesc alte servere. Niciunul nu e ca asta.
Va rog eu... Stiu ca am luat prea multe banuri(weapon-hack , si etc)..
Pana si in viata reala plang
  :((  :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((  :((  :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((  :((  :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
I'm feeling lost.
Stiu ca voi fi respins. Nu mai merit nimic. Mi-am batut joc de comunitate, si regret amarnic.
Sunt doar un prost care se ia de oricine fara motiv, am mai spus-o si nu-mi place.
Cineva , care chiar vrea inapoi nu se da batut niciodata.  ]==[

Daca voi fi respins, imi voi lua la revedere de la toti. Si chiar o sa regret tot ceea ce-am facut.   :((
Toti , cei noi , va chiar recomand sa jucati aici.
E timpul ca multi sa si plece.
Deci mai pe scurt am facut reclama de 5 ori, am folosit weapon hack-uri de cele mai multe ori(un ban e acordat aiurea dar n-am facut reclamatie), am avut un ban pentru [/votekick] aiurea, am avut un ban PERMANENT pentru prostie, am primit foarte multe warn-uri si mute-uri, incat nici banuriile nu-mi apareau. Am mai primit un ban pentru "inselatorie"(am spus ca cine vine in vw cu noi va juca rpg). Sanse am primit , pana am primit ban permanent iar.
Niciodata nu am sa ma las, indiferent de ceea ce-ar fi.

Sa-mi explic ultima fapta fara minciuni:
Am dat /admins si am vazut ca lipsea HellGirl(admin 10) de la admins. Am incercat sa intru unpic cu numele ei , si nu era cont inregistrat pana cand am apasat din greseala 5 taste si m-am inregistrat... De atunci mi-am dat seama ca o sa fie o mare problema, si ca o sa primesc ban. Cand l-am vazut pe stunt nu am zis nimic, ca sa nu ma risc. Si tocmai am primit ban permanent.
Se aproprie craciunul, craciun fericit tuturor..  :hearth:


Eu tot o sa iubesc comunitatea indiferent de ceea ce ar fi, dar nu mai am ce face .
Sper sa ma intelegeti de data asta , si sper sa ma iertati pentru ce am facut. E de neiertat si fix aia nu-mi place..  :-(||>
Chiar daca imi bateam joc de voi , voi tot m-ati respectat. Cred ca de aceea o sa iau un :respins: cat lumea de mare.


Atat am avut de spus. Va multumesc pentru tot timpul acordat.


Ai primit multe banuri: "inselatorie", "limbaj vulgar repetat", "weapon-hack", "hacks", "hacks", "abuz conturi multiple", "weapon hacks". Mi se pare ca ultima data ai stat tot cu un ban indelungat si ai primit ban tot dupa ce ii enervai pe toti sau incercai iarasi sa te conectezi pe alte conturi.

Nu mai ai ce cauta aici. Sunt mii de alte servere, esti liber sa alegi, nu ne mai bate pe noi la cap.

:respins:

Chiar imi pare rau mane. ;(


Din cate tin eu minte, ai fost banat de 2 sau 3 ori in total, cel putin de doua ori din cauza ca ai incercat sa "descoperi" parola a diverse conturi de administratori. A fost foarte bine fara tine. Nu este nevoie sa revii si sa faci iarasi aceleasi imbecilitati. Ai mai primit o sansa in trecut, dar ai dat cu ea de pamant.

:respins:

Stiu, dar promit ca nu am sa mai fac asemenea fapte  :((


Doar pentru ca e de stuntman banul asta nu inseamna ca nu merit unban

Nu va mai plangeti ca luati ban,adminii stiu de ce va dau
AIci iti dau dreptate. Insa toti au sansa la a 2-a sansa. :-)/\:-)
« Last Edit: 06 December 2017, 17:11:18 by IstuntmanI »

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere unban
« Reply #1 on: 06 December 2017, 17:03:27 »
Oricine se mai maturizeaza uneori
Ai dreptate...
  :((  :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((  :((  :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((  :((  :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
WTF ? N-AI DREPTATE ! (nu in cazul tau)

Am dat /admins si am vazut ca lipsea HellGirl(admin 10) de la admins. Am incercat sa intru unpic cu numele ei , si nu era cont inregistrat pana cand am apasat din greseala 5 taste si m-am inregistrat... De atunci mi-am dat seama ca o sa fie o mare problema, si ca o sa primesc ban. Cand l-am vazut pe stunt nu am zis nimic, ca sa nu ma risc. Si tocmai am primit ban permanent.
Cum e posibil sa apesi 5 taste din greseala ? Lol.

Ma bucur ca ai enumerat tu absolut tot ce ai facut, sa nu creada ceilalti ca sunt rau si te tot resping fara motiv. Aveti toate motivele in ceea ce a scris el, mai mult sau mai putin.
La fel ai ramas. Esti paralel, nu te mai face de ras aiurea. Ai facut destule si pari exact la fel ca inainte. Daca iubesti comunitatea si serverul fa-ne un bine si dispari de aici. Ramane aceeasi decizie:

:respins:

+ Warn 100% pentru spam de cerere de unban, smiley in titlu (am editat eu) si spam de smiley-uri in post.
« Last Edit: 06 December 2017, 17:07:05 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal