Author Topic: ACCEPTED Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.  (Read 4604 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Wreeper

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
ACCEPTED Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #20 on: 03 February 2018, 17:25:37 »
Așteaptă răspunsul lui stunt , 2x post - warn . Ai butonul EDIT, daca o să spamezi așa , îți scad șansele de unban
pe  26 January 2018, 14:16:38 am facut cererea si e deja 3 februarie..

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #21 on: 03 February 2018, 18:55:22 »
pe  26 January 2018, 14:16:38 am facut cererea si e deja 3 februarie..
Realizezi ca, cu insistentele astea, stunt poate sa iti si respinga cererea, nu? Nu esti singurul cu topic fara raspuns, stai calm



Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #22 on: 03 February 2018, 23:34:42 »
Realizezi ca, cu insistentele astea, stunt poate sa iti si respinga cererea, nu? Nu esti singurul cu topic fara raspuns, stai calm

EDIT : scuze sky ,am vrut sa-i dau lui quite ;v

Termina cu insistarile. Eu zic sa fii bucuros ca nu ti-a respins-o pana acum sau nu ti-a dat inca un raspuns, ceea ce inseamna ca se mai gandeste. daca te mai grabesti mult asa, s-ar putea sa vezi ''respins''. eu zic sa astepti cat o fii si vei vede aatunci raspunsul, nu o duci nicaieri daca faci asa , nu a uitat nimeni de topicul tau, doar ca se mai gandeste. nu mai insista.. chiar daca e vechi topicul, tu ar trebuii sa ai o speranta, nu sa te grabesti asa.. ca in soare. va venii si vremea cand vei vedea acceptat daca vei astepta, graba strica treaba, stii cum se spune.. si daca nu iei unban, asta nu inseamna ca trebuie sa injuri serverul, pe stunt sau pe ceilalti jucatori ca n-ai luat tu unban, e nesimtire. eu sper sa nu te mai grabesti si sa astepti, nu ajungi nicaieri asa. bafta.
« Last Edit: 03 February 2018, 23:35:43 by MinioNN. »


Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere de debanare pentru [TBK]Wreeper.
« Reply #23 on: 06 February 2018, 02:32:10 »
Intr-adevar, am fost si inca sunt destul de indecis in legatura cu raspunsul la aceasta cerere. Ai cauzat foarte multe probleme in trecut. Ai mai primit sanse si in trecut dupa ce ai fost banat (in total ai 8 banuri!!! motivele predominante: inselatorii, hacks, conturi multiple, comportament), deci ceea ce s-a spus mai sus despre o a doua sansa nu este valid, ai avut de fapt mult mai multe sanse. De data asta a trecut totusi mai mult timp decat la ultimele perioade in care ai fost banat, asa ca decid sa-ti mai acord inca o sansa. A trecut mai mult de un an. Mie nu prea-mi pare ca te-ai schimbat, dar hai sa zicem. Invata sa te comporti intr-o societate. Noi nu suntem obligati sa suportam niste copii care au prea mult timp liber.

Atentie insa, nu vom rabda prea multe de la tine, iar de la prima abatere mai mare vei reveni la statusul de banat permanent. Nu vreau sa mai creezi probleme. In ultima perioada, datorita deciziilor de a bana anumiti jucatori problematici, n-au mai fost certuri si alte probleme pe server, dar nici nu vreau ca toate problemele sa revina.

Bine ai revenit, sper sa nu mai cauzezi probleme. Tine minte ce ti-am spus mai sus.

:accepted:
« Last Edit: 06 February 2018, 02:36:59 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal