Author Topic:  [Prezentare]qTech  (Read 3494 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Grigore

  • Full Member
  • *
  • Posts: 203
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Per aspera ad astra
  • Real Name: Grigore
[Prezentare]qTech
« on: 03 May 2015, 21:20:22 »

Nume:Ursu
Prenume:
Grigore-Romeo
Nickname: qTech
Varsta: Pe 18 mai fac 16
Tara, Oras: Roamnia,Dorohoi
Ocupatii:  Elev,dealer de asigurări(nu în acte... că nu mă lasă staul ,momentan doar pe contul mamei mele,va poate cofirma BiiBuu:),reparații telefoane și imprimante  :D .  Dacă ați putea da un  mic like  aici( Mulțumesc mult ).
De unde ai auzit de noi ?:
Altele:

Salut lume sunt qTech,vechiul Rugal.Deci să încep prezentarea mea ...
   Deci vă veți întreba ce caut eu aici,păi ... din cauza unor probleme de adminstrare m-am hotart să renunț puțin la XZ/FP (mare parte știți la ce mă refer...).
 Trecut: Să va explic cum începe viață mea...De mic m-am născut cu probleme fiind autist iar cu ajutorul multor medici și cu ajutorul familiei am reușit să scap ... acum am doar ADHD,dislexie și multe altele ... care acum mă afectează mai mult sau mai puțin ... o să va spun mai jos cu ce mă afectează ...
 Viață paternă: ... eee aici stau cam prost.De la vârstă de cam 5-6 anișori stau fără tata ... asta nu ar fii o problemă că o am pe mama care mă sprijină și mă ajută în fiecare zi ... sunt niște probleme aici dar nu vreau să mai dau explicați aici ...
 Viață mea acum: A două mea viață a început acum doi ani când mi să definitivat tratamentul și când am început să îmi revin ... acuma trebuie să recuperez totul de la capăt de la clasă 5 :.
 Dar după părerea mea viață mea a început de când m-am mutat în orașul acesta ... de cum am ajuns aici mama s-a pus la treabă în revenirea mea ... a închiriat un loc în care să mă ocup doar eu și ea ... la început am început doar asigurări apoi ne-am luat un xerox (Ricoh Mp C4501) de unde a început și pasiunea mea pt reparat xerox,apoi mi-am luat un epson l110 și canon MX395 unde a început pasiunea mea pentru reparat imprimante și tipărit fotografii.În momentul actul am devenit cunoscut și sunt recomandat peste tot (mare a fost surpriză mea când am auzit că sunt recomandat și în orașele locale).
   Pasiunea pentru telefoane a început prima data pe când mi-am luat primul meu smartphone (un galaxy y),care îmi făcea multe probleme și nu mă lăsăm până nu îl reparăm.În momentul actual am avnsat mult cea mai mare realizare a mea a fost când am reușit să deblochez contul de iCloud care în România e practic impsibil.
   În momentul actual mă ocup în: Reparații imprimante/xerox-uri/telefone,asigurări,școală și multe altele.
 

Probleme mele:
  • am un grad de înțelegere mai greu  ... ;
  • nu știu să explic ;
  • lăudaros ... lăudaros într-un fel ciudat ... nu mă laud cu ce fac...mă laud cu ce am ... de aici rezultă mici minciunele ...;
  • nu mă las până nu reușesc ceva ... de aici rezultă și sloganul meu " Dau 100% în tot ceea ce fac, indiferent ce fac."-nu pot că e chiar problemă dar na...
  • am  multe dar nu îmi vin  minte ...
   Cine mă încurajat pe mine să mă ridic este Lorand Soares Szasz  ,în momentul de față persoanele care le spune mamă că eu sunt un vechi autist spun că "V-au păcălit medici","Să nu mai spuneți asta nico data că nu se vede","Diagnostic greșit".Mulți mă cosidera un mulți om dar eu mă cosider un simplu om.
  Cea ce fac și cine sunt i se datorează mamei mele și îi mulțumesc mult că a avut răbdare cu mine.

Ps.Cine vrea cont de filelist.ro,scenefz.net,torrentsmd.com sa ma contacteze. Și mulțumesc că ați avut răbdare să citiți atâta.
« Last Edit: 03 May 2015, 21:21:40 by qTech. »

Offline AroWn.xD

  • Expert HTML & CSS
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4483
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Full stack Developer(Node.JS)
  • Real Name: Robert Silviu
  • Steam ID: AroWnD
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #1 on: 03 May 2015, 21:23:40 »
-_
Ti rau ?
Cat ai scris aici =) Am citit in mare (3 randuri si ceva ..)
Bun venit xD



Offline RazvanS_

  • Skilled Gaming Members
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4675
  • Reputation: 0
  • Steam ID: RazvanS_
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #2 on: 03 May 2015, 21:28:47 »
Bine ai venitt..

Offline BiiBuu

  • Senior
  • *
  • Posts: 390
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #3 on: 03 May 2015, 21:29:51 »
Eu te cunosc deja =))

Bine Ai (Re)Venit !


Offline Grigore

  • Full Member
  • *
  • Posts: 203
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Per aspera ad astra
  • Real Name: Grigore
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #4 on: 03 May 2015, 21:32:42 »
Eu te cunosc deja =))

Bine Ai (Re)Venit !
Eram ferm convins că tu nu o să citești tot :))
-_
Ti rau ?
Cat ai scris aici =) Am citit in mare (3 randuri si ceva ..)
Bun venit xD
Așa sunt eu la prezentări, reclamați, etc. scriu mult ... îmi place să detaliez cât mai mult ...  înafară de staff nu cred că va mai cîti tot alcineva.
« Last Edit: 03 May 2015, 21:38:12 by qTech. »

Offline ×X×_vasya_×X×

  • Legend
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 10472
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: vasya
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #5 on: 03 May 2015, 21:38:09 »
Bine ai revenit omule ! ^^

Bine ca ai inceput sa iti revii :) .


"Nu e obligatoriu să fii de acord cu mine. Dar ar fi mai rapid aşa."




Offline [A]EmilYTB

  • Junior
  • *
  • Posts: 82
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • MEREU sa faci ce iti propui!!! ;) :)
  • Real Name: Cinteza Emilian Cosmin
  • Steam ID: ---
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #6 on: 03 May 2015, 21:50:20 »
Bine ai revenit. Sper sa te faci bine 100%... :-) ;-)

Offline CrystalMD

  • Senior
  • *
  • Posts: 460
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Pățăști.
  • Real Name: George
  • Steam ID: CrystalMD
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #7 on: 03 May 2015, 21:51:45 »
Ma deci sincer nici nu stiam de problemele tale :( Si tu inca imi mai ofereai bani pentru altcineva... Doamne, da-i dracu de bani :|

Anyway bine ai (re)venit.



Follow me on Tumblr!

Offline Chris Black

  • LGBTI Member
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3000
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Genius.
  • Real Name: C.R.
  • Steam ID: Unknown
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #8 on: 03 May 2015, 21:52:13 »
Dacă ați putea da un  mic like  aici( Mulțumesc mult ).
Ya tuu, reclamă gratis profită cât încă e gratis și legal :-bd .

Ps.Cine vrea cont de filelist.ro,scenefz.net,torrentsmd.com sa ma contacteze. Și mulțumesc că ați avut răbdare să citiți atâta.
Poți da la tot forumul nu e nici o problemă !

   Pasiunea pentru telefoane a început prima data pe când mi-am luat primul meu smartphone (un galaxy y),care îmi făcea multe probleme și nu mă lăsăm până nu îl reparăm.În momentul actual am avnsat mult cea mai mare realizare a mea a fost când am reușit să deblochez contul de iCloud care în România e practic impsibil.
Yaah, și mie îmi place să repar telefoane , dar doar software .

   
  • lăudaros ... lăudaros într-un fel ciudat ... nu mă laud cu ce fac...mă laud cu ce am ... de aici rezultă mici minciunele ...;
Nu îmi place cum sună , dar oricum eu nu voi fi prin împrejurimi când te vei lăuda și cand vei mințtiii =]] .

Ocupatii:  Elev,dealer de asigurări(nu în acte... că nu mă lasă staul ,momentan doar pe contul mamei mele,va poate cofirma BiiBuu:),reparații telefoane și imprimante  :D .  Dacă ați putea da un  mic like  aici( Mulțumesc mult ).
Oh, și da .. îmi place ce-a ce faci, good job ! Ține-o tot așa și devin-o tot mai bun ♥

Trecut: Să va explic cum începe viață mea...De mic m-am născut cu probleme fiind autist iar cu ajutorul multor medici și cu ajutorul familiei am reușit să scap ... acum am doar ADHD,dislexie și multe altele ... care acum mă afectează mai mult sau mai puțin ... o să va spun mai jos cu ce mă afectează ...

Eh , multă lume au mari probleme, chiar și eu, dar din păcate acum câți va ani s-a rezultat că e ceva hormonal/genetic/normal yaaah, mă bucur că ai ajuns până la punctul de a-ți revenii ! Congrats boy ^_^ . (PS. să nu te sperii dacă indirect mă voi da la tine =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )




Așaaaaaaaaaaaaaaa .. și bine ai (re)venit pe aici , enjoy it ^_^

« Last Edit: 03 May 2015, 21:59:38 by Randazzo Cristian »


Legend



Offline Grigore

  • Full Member
  • *
  • Posts: 203
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Per aspera ad astra
  • Real Name: Grigore
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #9 on: 03 May 2015, 21:56:55 »
Bine ai revenit omule ! ^^

Bine ca ai inceput sa iti revii (: .

   Mulțumesc.Și bine v-am regăsit ...
  A am o mis o mica parte din prezentare ,poze cu mine :D





Stiu am parul cam mare si nu e prea aranjat bla,bla,bla...dar acuma m-am tuns si nu imi sta bine deloc bine...dar nu pricep de ce ies de fiecare data prost in poze..

[/font]
Am mai multe în care arăt mult mai bine dar mie lene să le caut  :D.

[/font]Nu îmi place cum sună , dar oricum eu nu voi fi prin împrejurimi când te vei lăuda și cand vei mințtiii =]] .
Eu unu nu mint aproape nicodată, chiar urăsc minciună, acolo mă refeream că îmi mai scăpa câte una mică la fel că la lăuda ...
« Last Edit: 03 May 2015, 22:03:56 by qTech. »

Offline #Master.

  • Senior
  • *
  • Posts: 293
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Low Society
  • Real Name: Mosu
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #10 on: 03 May 2015, 22:03:46 »
Si asta-i bun de scris romane, sa traiesti
"Romania National Trucking, este mai mult decat un simplu server, noi suntem uniti, ca o familie, si uniti o sa fim mereu .."


Offline Chris Black

  • LGBTI Member
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3000
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Genius.
  • Real Name: C.R.
  • Steam ID: Unknown
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #11 on: 03 May 2015, 22:05:09 »
Am mai multe în care arăt mult mai bine dar mie lene să le caut  :D.
Dar ce, poza te face pe tine ? :> :)) .

Stiu am parul cam mare si nu e prea aranjat bla,bla,bla...dar acuma m-am tuns si nu imi sta bine deloc bine...dar nu pricep de ce ies de fiecare data prost in poze..[/font]
[/font] [/center]
Ya tuuu, poze, acest post devine tot mai interesant, i like it yea ! Ba da, de ex. mult mai bine îți stă așa tuns scurt cum ești în poza de mai sus  :-bd  :)>- :)>-
Și tot în ultima poză de ex. nu ai ieșit prost așa cum zici tu ^_^
Ah lol, și când ești cu părul lung parcă semeni pe un prieten Hisuke , poate sunteți rude :]]



Sper să nui apuce și pe restul să posteze poze cu ei ca să ți se prezinte ție =]] .

Eu unu nu mint aproape nicodată, chiar urăsc minciună, acolo mă refeream că îmi mai scăpa câte una mică la fel că la lăuda ...

Yaaa, și cum am mai spus "nu voi fi prin împrejurimi".
« Last Edit: 03 May 2015, 22:07:56 by Randazzo Cristian »


Legend



Offline Grigore

  • Full Member
  • *
  • Posts: 203
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Per aspera ad astra
  • Real Name: Grigore
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #12 on: 03 May 2015, 22:15:11 »
Yaah, și mie îmi place să repar telefoane , dar doar software .
Software e mic fleac pentru mine ... să vezi la decodre iCloud acolo bela..
Ma deci sincer nici nu stiam de problemele tale :( Si tu inca imi mai ofereai bani pentru altcineva... Doamne, da-i dracu de bani :|

Anyway bine ai (re)venit.
Cam nimeni nu stie de problemele mele ... am mai multe dar prefer sa nu le spun pe toate.
Oh, și da .. îmi place ce-a ce faci, good job ! Ține-o tot așa și devin-o tot mai bun ♥
Mulțumesc pentru încurajare .Dar eu voi continuă în cea ce fac fără să ascult gură lumi...
Bine ai revenit. Sper sa te faci bine 100%... (: ;)

 Sunt bine cât timp îmi iau tratamentul care e destul de scump (o pastila 45 de lei,noroc ca mai  decontează  statul), pe care o iau în fiecare zi ,  de recuperat am doar ani de gimnaziu.


Am o mică întrebare voi urâți 2x post unu după altul adică post după post fără să folosesc edit sau cum?
« Last Edit: 03 May 2015, 22:19:39 by qTech. »

Offline Chris Black

  • LGBTI Member
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3000
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Genius.
  • Real Name: C.R.
  • Steam ID: Unknown
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #13 on: 03 May 2015, 22:21:59 »
Am o mică întrebare voi urâți 2x post unu după altul adică post după post fără să folosesc edit sau cum?

http://forum.skilledg.com/index.php?topic=2.0




    8.  Nu aveti voie sa postati de doua ori consecutiv in acelasi topic, folositi butonul 'edit' !




    8.  You are not allowed to post two times consecutive in same topic, use 'edit' button !


Legend



Offline Grigore

  • Full Member
  • *
  • Posts: 203
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Per aspera ad astra
  • Real Name: Grigore
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #14 on: 03 May 2015, 22:31:48 »
http://forum.skilledg.com/index.php?topic=2.0
Știu am citit din prima regulamentul dar nu știam la ce se referă ...  regulamentul de pe XZ eu l-am făcut 
« Last Edit: 03 May 2015, 22:34:36 by qTech. »

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #15 on: 03 May 2015, 22:49:01 »
1. Nu mai vorbi de alte comunitati, nici abrevieri.
2. Nu incurajam pirateria, deci preferam sa limitam cat mai mult discutia despre trackere.
3. Am vazut ca faci unele greseli pe la folosirea diacriticilor, poate incerci sa le eviti, e ok si fara diacritice.

Bine ai revenit, imi place cum ti-ai facut prezentarea, desi cred ca-s prea multe detalii. Ce ai spus tu e destul de personal. Sper sa nu-ti mai apara probleme de sanatate, si sa-ti treaca usor usor, cat se poate. De asemenea, sper sa nu mai apara nici probleme intre tine si aceasta comunitate.

Offline BlackEagle.

  • Ăla de pe samp.
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2681
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Co-Fondator România Național Trucking
  • Real Name: Patrik
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #16 on: 03 May 2015, 23:35:01 »
1. Nu mai vorbi de alte comunitati, nici abrevieri.
2. Nu incurajam pirateria, deci preferam sa limitam cat mai mult discutia despre trackere.
3. Am vazut ca faci unele greseli pe la folosirea diacriticilor, poate incerci sa le eviti, e ok si fara diacritice.

Bine ai revenit, imi place cum ti-ai facut prezentarea, desi cred ca-s prea multe detalii. Ce ai spus tu e destul de personal. Sper sa nu-ti mai apara probleme de sanatate, si sa-ti treaca usor usor, cat se poate. De asemenea, sper sa nu mai apara nici probleme intre tine si aceasta comunitate.
Bine zis . Bine ai revenit

Global Moderator - (Primăvară 2016 pana în 24.01.2017)

Offline Syder

  • Salut !
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2186
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • I love drift !
  • Real Name: Tudorov Alexandru
  • Steam ID: syderalex096
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #17 on: 04 May 2015, 11:15:36 »
          Salut ! :)
My YouTube Channel : Click
Vorbesti de mine prin spatele meu ? Inseamna ca viata mea este evident mult mai interesanta decat a ta. Trist , nu ?!

Offline [SG]StaRLighT

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 524
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • idk
  • Real Name: Andrei
  • Steam ID: nu stiu
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #18 on: 04 May 2015, 12:17:22 »
Bine ai venit  .

Offline Grigore

  • Full Member
  • *
  • Posts: 203
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Per aspera ad astra
  • Real Name: Grigore
Re: [Prezentare]qTech
« Reply #19 on: 04 May 2015, 15:58:08 »
1. Nu mai vorbi de alte comunitati, nici abrevieri.
2. Nu incurajam pirateria, deci preferam sa limitam cat mai mult discutia despre trackere.
3. Am vazut ca faci unele greseli pe la folosirea diacriticilor, poate incerci sa le eviti, e ok si fara diacritice.

1.Ok,nu am stiut ca va deranjeaza.
2.Sincer, nici mie nu imi place pirateria, stiu cat de greu se creeaza un program si e naspa cand unu iti fura programul la care ai lucrat timp de 2-3 ani ... eu unu daca as avea bani mi-as cumpara orice program as avea nevoie,dar n-am bani ...  unele programe sunt facute sa fie piratate ... il admir foarte mult pe @Syder ca isi cumpara windows-uri inloc sa il pirateze ca tot Romanu ...
3.Diacritice folosesc mai mult cand sunt acasa ... ca mai usor de folosit pc-ul acela ... o sa fac un post mai acus' ce ma covins sa folosesc diacritice.
Si cred ca e destul cred ca pueteti da t/c.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal