Author Topic: ACCEPTED Cerere Unban  (Read 1462 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CrystalMD

  • Senior
  • *
  • Posts: 460
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Pățăști.
  • Real Name: George
  • Steam ID: CrystalMD
ACCEPTED Cerere Unban
« on: 08 January 2016, 19:27:06 »
Nickname: CrystalMD
Poza ban:
Informatii suplimentare: Sirius stuntman ? :yaoming: E clar, daca bati pe cineva la dm, si ala e mare admin atunci pac te trezesti cu ban(ma refer la $ape^)

Apropo sa nu apara dubii cu privire la ce am in folder :
« Last Edit: 09 January 2016, 15:58:45 by ![]stuntman[]! »



Follow me on Tumblr!

Offline BlackEagle.

  • Ăla de pe samp.
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2681
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Co-Fondator România Național Trucking
  • Real Name: Patrik
Re: Cerere Unban
« Reply #1 on: 08 January 2016, 20:19:26 »
Meh Crystal nu are aimbot :))
:pro: unban

Global Moderator - (Primăvară 2016 pana în 24.01.2017)

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Cerere Unban
« Reply #2 on: 08 January 2016, 20:22:37 »
Si la gungame? Am fost de fata + am fost si spec inainte...nu ratai nici-un glont.Poza cu folderul nu dovedeste nimic....nu e mare lucru sa stergi cateva fisiere si sa apesi "PrintScreen".

Offline CrystalMD

  • Senior
  • *
  • Posts: 460
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Pățăști.
  • Real Name: George
  • Steam ID: CrystalMD
Re: Cerere Unban
« Reply #3 on: 08 January 2016, 20:45:33 »
Meh Crystal nu are aimbot :))
:pro: unban
Uite o chestie, am venit pe server, am intrat la stunt in gang, am facut niste kill-uri si $arpe, FuNNi, Edi(liderii celor mai bune gang-uri), restu, credeau ca am aimbot.
Okey, peste un timp ma cheama Sarpe in gangu lui, adica ma intreaba daca vin, ca la stunt e pustiu, adica ce pnm, inainte sa nu fiu in gangu lui credea ca am hack-uri si cu toate astea ma chema in gang. Ma rog... iar peste un timp scurt, ma cheama si Edi, tot aceeasi poveste, dar am refuzat crezand ca va fi mai multa activitate in VLA. Ete na, tot mai eu eram online. Apooooi vine FuNNNNNNi cu propunerea sa vin la el in gang, eu, ma rog, ce sa fac altceva daca sa nu intru.
Okey, am intrat, si cand trebuie sa omor pe cineva gen Sarpe, Edi etc. incepe iar aceeasi chestia cu hack-urile, doar ca la Edii au mai fost prezente si jignirile. Desigur cand eram in VLA, Sarpe nici macar un cuvant de rau la adresa mea, iar acum mai ca si vrea sa-mi dea ban... ma rog...

Vreau sa pun in evidenta chestia ca neajunsurile oamenilor sunt mereu compensate cu scuze de 2 bani, gen acuzarea de ceva care nu exista. Si desigur, neamurile, ce s-ar face fara ele, desigur adminii care aveau 'complot' asupra mea s-au plans lui Stunt, iar iar desigur, le-a urmat sfatu si mi-a dat ban, pretinzand ca a-r fi dat spec pe mine si a-r fi observat ca trag mai bine decat inainte, okey, bine ca stateai langa mine timpu asta.

ON STRADI: No serios? Chiar nici-un glont nu ratam si cu ce arma nu ratam? Numai nu spune cu fiecare, ca asa era sa nu murit nici-odata, ma rog, nu pot spune ca nu castigam la gungame, dar asta nu-i motiv sa ma acuzi de aimbot. Si apropo astea sunt presupuneri, si daca imi aduc bine aminte ultimile kill-uri pe tine erau facute cand stateai pe loc sau diabia te miscai, lol?!



Follow me on Tumblr!

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Cerere Unban
« Reply #4 on: 09 January 2016, 11:22:24 »
Uite o chestie, am venit pe server, am intrat la stunt in gang, am facut niste kill-uri si $arpe, FuNNi, Edi(liderii celor mai bune gang-uri), restu, credeau ca am aimbot.
Okey, peste un timp ma cheama Sarpe in gangu lui, adica ma intreaba daca vin, ca la stunt e pustiu, adica ce pnm, inainte sa nu fiu in gangu lui credea ca am hack-uri si cu toate astea ma chema in gang. Ma rog... iar peste un timp scurt, ma cheama si Edi, tot aceeasi poveste, dar am refuzat crezand ca va fi mai multa activitate in VLA. Ete na, tot mai eu eram online. Apooooi vine FuNNNNNNi cu propunerea sa vin la el in gang, eu, ma rog, ce sa fac altceva daca sa nu intru.
Okey, am intrat, si cand trebuie sa omor pe cineva gen Sarpe, Edi etc. incepe iar aceeasi chestia cu hack-urile, doar ca la Edii au mai fost prezente si jignirile. Desigur cand eram in VLA, Sarpe nici macar un cuvant de rau la adresa mea, iar acum mai ca si vrea sa-mi dea ban... ma rog...

Vreau sa pun in evidenta chestia ca neajunsurile oamenilor sunt mereu compensate cu scuze de 2 bani, gen acuzarea de ceva care nu exista. Si desigur, neamurile, ce s-ar face fara ele, desigur adminii care aveau 'complot' asupra mea s-au plans lui Stunt, iar iar desigur, le-a urmat sfatu si mi-a dat ban, pretinzand ca a-r fi dat spec pe mine si a-r fi observat ca trag mai bine decat inainte, okey, bine ca stateai langa mine timpu asta.

ON STRADI: No serios? Chiar nici-un glont nu ratam si cu ce arma nu ratam? Numai nu spune cu fiecare, ca asa era sa nu murit nici-odata, ma rog, nu pot spune ca nu castigam la gungame, dar asta nu-i motiv sa ma acuzi de aimbot. Si apropo astea sunt presupuneri, si daca imi aduc bine aminte ultimile kill-uri pe tine erau facute cand stateai pe loc sau diabia te miscai, lol?!

Aici nu e vorba de $arpe sau Funni sau edi, stuntman n-a dat nici-un presupus si nici eu. Am stat spec pe tine si am luat o decizie, ceilalti admini n-au nici-o influenta cand e vorba de dat ban la un player, daca acel admin care sta spec pe tine considera ca esti vinovat te baneaza si gata nu sa sta sa asculte ce zici $arpe sau Funni sau mai ales Edi ala  #:-S  Alergam atunci cand eram la gungame tocmai special ca sa vada stunt ca inainte am fost eu spec, dar am zis nah sa ma duc eu la gungame ca aia erau cam prafalai si era si SkyLine si Funni si venise si $arpe..toti stateam pe loc si tu iti faceai treaba pe noi?

Offline CrystalMD

  • Senior
  • *
  • Posts: 460
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Pățăști.
  • Real Name: George
  • Steam ID: CrystalMD
Re: Cerere Unban
« Reply #5 on: 09 January 2016, 11:50:32 »
Aici nu e vorba de $arpe sau Funni sau edi, stuntman n-a dat nici-un presupus si nici eu. Am stat spec pe tine si am luat o decizie, ceilalti admini n-au nici-o influenta cand e vorba de dat ban la un player, daca acel admin care sta spec pe tine considera ca esti vinovat te baneaza si gata nu sa sta sa asculte ce zici $arpe sau Funni sau mai ales Edi ala  #:-S  Alergam atunci cand eram la gungame tocmai special ca sa vada stunt ca inainte am fost eu spec, dar am zis nah sa ma duc eu la gungame ca aia erau cam prafalai si era si SkyLine si Funni si venise si $arpe..toti stateam pe loc si tu iti faceai treaba pe noi?
Si din ce ai spus tu reiese ideea ca nu ai auzit nici-odata de DM, A/D, daca vrei sa vezi asa 'skill' cum ii spuneti unii, search SAMP FRAGS, si uitete la aia, si sa nu-mi spui ca nu trageam ca aia :-j . Daca joci pe samp de 1-2 ani nu inseamna ca toti joaca de rand cu tine.  Pai nu am zis ca toti stateati pe loc, si in plus unele arme gen spas, silencer, sniper, te face nici sa nu te misti, deci? Ce e asa greu sa tragi in aia cu tec sau cu ce arma mai aveam?



Follow me on Tumblr!

Offline RazvanS_

  • Skilled Gaming Members
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4675
  • Reputation: 0
  • Steam ID: RazvanS_
Re: Cerere Unban
« Reply #6 on: 09 January 2016, 13:12:09 »
Eu inca cred ca Crystal nu a , avut hack , asta cred eu despre el .. daca ceilalti zic ca ai avut .. chiar si stuntman .. atunci recunoaste .:)

Offline CrystalMD

  • Senior
  • *
  • Posts: 460
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Pățăști.
  • Real Name: George
  • Steam ID: CrystalMD
Re: Cerere Unban
« Reply #7 on: 09 January 2016, 13:23:56 »
Eu inca cred ca Crystal nu a , avut hack , asta cred eu despre el .. daca ceilalti zic ca ai avut .. chiar si stuntman .. atunci recunoaste .:)
Sa recunosc ca i-am batut la dm? Da recunosc...

Si apropo cred ca cererea asta va ramane deschisa pana voi primi auto un-ban =,=

OFF: Haswel ti-am trimit un video in PM si spune-mi ce parere ai despre DM-ul lor cu cel de pe server.



Follow me on Tumblr!

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere Unban
« Reply #8 on: 09 January 2016, 15:56:29 »
Ai fost debanat intre timp. Sper ca intr-adevar n-ai nimic. Dar prea aveai o tinta fenomenala si la aia care-s departe, ii luai mai cu fiecare glont. xD

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal