Author Topic: DENIED Cerere Unban - .Eddy.  (Read 1747 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Eddy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Eduard
  • Steam ID: EddyThief
DENIED Cerere Unban - .Eddy.
« on: 14 February 2016, 22:16:19 »
Nickname: (nickname-ul tau): .Eddy.
Poza ban: (poza de la dialogul banului din joc): 

Informatii suplimentare: (orice informatii care crezi ca te ajuta la cererea de unban): Primesc ban pe 3 ZILE de la un copil de 10 ani care a donat? In primul rand, l-am facut doar praf si uitati cu ce motiv imi da el mute :
, doar pt ca l-am facut bata si prafalau! Se da mare smecher acest punincurist cer sa primesc unban si sa fie DEMIS! Scoateti chestia cu admini pe donatii, au toti rahatii admin acum si se dau smecheri pe server, dar spun ca nu au skype, in realitate sunt fetite.
EDIT: Bagati va rog eu la loc ,,Cereri Admin'' pe forum, sa aiba admin doar cine merita nu copii disperati care doneaza! Pt ce am zis eu trebuia un mute maxim de 10 minute, dar el da mute pe motiv ,,asa vorbesti cu m*-*a'', uitati ce oameni de rahat aveti in staff, se duce de rapa serverul!
« Last Edit: 15 February 2016, 20:02:10 by ![]stuntman[]! »

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Cerere Unban - .Eddy.
« Reply #1 on: 14 February 2016, 23:24:43 »
Maine pun si poza, iar pentru aceasta cerere de unban jignitoare mai ai 2 zile de ban in plus. Nu mai permit un gram de lipsa de respect de acum. Mai ales cand e vorba de astfel de situatii in care tu crezi ca iti permiti sa vorbesti cu mine de parca-m fi pascut pesti impreuna. Nu am luat adminul pe donatie ci pe respect, corectitudine si maturitate si nu permit la toti "terminatii" sa faca ce vor cu mine. Succes in viata cu comportamentul asta de 2 bani !

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: Cerere Unban - .Eddy.
« Reply #2 on: 15 February 2016, 13:17:28 »
Maine pun si poza, iar pentru aceasta cerere de unban jignitoare mai ai 2 zile de ban in plus. Nu mai permit un gram de lipsa de respect de acum. Mai ales cand e vorba de astfel de situatii in care tu crezi ca iti permiti sa vorbesti cu mine de parca-m fi pascut pesti impreuna. Nu am luat adminul pe donatie ci pe respect, corectitudine si maturitate si nu permit la toti "terminatii" sa faca ce vor cu mine. Succes in viata cu comportamentul asta de 2 bani !
Nu te supara,domnule administrator,dar ai fi putut scrie un motiv putin mai frumos,demn de un administrator,stii? :)

PS:Nu vad in poza,de ce ai luat mute...ma rog...



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline >.marKeLonn.<

  • ησтнιηg ιѕ ιηєνιтαвℓє
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2922
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • SUCCES IS MY ONLY MOTHERF*CKING OPTION
  • Real Name: ^ M.J.Z ^ Angelo ^
Re: Cerere Unban - .Eddy.
« Reply #3 on: 15 February 2016, 13:23:29 »
Maine pun si poza, iar pentru aceasta cerere de unban jignitoare mai ai 2 zile de ban in plus. Nu mai permit un gram de lipsa de respect de acum. Mai ales cand e vorba de astfel de situatii in care tu crezi ca iti permiti sa vorbesti cu mine de parca-m fi pascut pesti impreuna. Nu am luat adminul pe donatie ci pe respect, corectitudine si maturitate si nu permit la toti "terminatii" sa faca ce vor cu mine. Succes in viata cu comportamentul asta de 2 bani !
Are si Eddy dreptate aici !

In primul rand tu in calitate de administrator nu trebuie sa jignesti un jucator in nici un fel , orice ar face acesta . tu ai obligatia de a lua masurile necesare care iti permit acordarea pedepsei corecte , mute/kick si asa mai departe .
Reclamatia a fost intr-un fel corect , ai executat comanda de mute cu un motiv nu tocmai potrivit de un administrator cu un asemenea nivel .
Era mai simplu sa ii acorzi pedeapsa "mute" cu un motiv exemplar si corect , nu unul jignitor .
Tu mentionezi de maturitate dar te cobori la un nivel ca un oarecare jucator.
Eddy chiar daca te jignea urat , tu nu trebuie sa ii acorzi aceiasi raspuns .
Nu am nici-o problema cu tine , sau sa crezi ca il apar pe Eddy , dar dupa punctul meu de vedere asa era corect .
Acestea fiind spuse , propun verificarea log-ului si acordarea unei pedepse celui care a inceput cearta , iar "praf" nu este un motiv de cearta , aici un administrator daca este istet , ignora jucator-ul respectiv , nu este in nici un caz motiv de ban .

:pro:
Unban .
« Last Edit: 15 February 2016, 13:24:05 by ►marKeLonn◄ »




" The world is going to judge you no matter what yo do , so live your life the f*cking way you want to " 


Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Cerere Unban - .Eddy.
« Reply #4 on: 15 February 2016, 16:28:25 »
Are si Eddy dreptate aici !
:pro:
Unban .

Nu se da Pro unban, nu se decide in functie de Pro-uri, nici n-ar trebuii sa comentezi in mod normal, doar playerul banat, adminul care a dat ban, eventualii martori si ownerii. Ma rog, nu stiu ce politica are stuntman, dar eu pe cate comunitati am fost asa am vazut ca se procedeaza.

Data viitoare sa-ti controlezi limbajul ca si daca donam si eram un "neica", "pupincurist", "care a donat" tot nu ma cunosti si nu stii nimic despre mine asa ca n-ai voie sa-ti permiti.

Stai pe bara 3 zile si reflecteaza!


Offline Eddy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Eduard
  • Steam ID: EddyThief
Re: Cerere Unban - .Eddy.
« Reply #5 on: 15 February 2016, 19:24:32 »
Acel lucru a fost dupa ce am primit mute! Mi-ai dat mute cu motiv ,,asa vorbesti cu m*-*a'' pentru ca te-am facut PRAFALAU! Nu o consider o jignire :
. Se vede clar ca am zis asta inainte de a primi mute, poza pe care ai dat-o tu e facuta dupa primirea suspendarii, asa ca lasa-te de SAMP mai bine.
EDIT: Nu plang ca am luat ban 3 zile, nu e serverul meu principal pe care joc. Dar totusi, nu vreau sa imi ocup timpul liber primind ban de la toti pupincuristii care au primit admin pe ,,respect''.
« Last Edit: 15 February 2016, 19:26:05 by Eddy »

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere Unban - .Eddy.
« Reply #6 on: 15 February 2016, 20:02:00 »
Ai luat ban pentru ca ai insistat cu injuraturile. Asa se procedeaza. Prima data se da warn/mute, iar daca dupa aia tot insista grav, ia ban acel jucator care injura.

Intr-adevar, nu este corect ca a facut si Stradivarius asta, ii voi atrage atentia, multumesc.

El nu a donat. Se implica foarte mult si ma ajuta mult cu administratia.

:respins:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal