Author Topic: SOLVED Reportare HyperGamer si Brada1995  (Read 1918 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DarkOne

  • Full Member
  • *
  • Posts: 148
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Premium Vip(4) + Head Moderator (7)
  • Real Name: Anonimous
  • Steam ID: Dark
SOLVED Reportare HyperGamer si Brada1995
« on: 28 April 2017, 13:53:04 »
Nickname-ul tau: (numele tau in server) [SFT]xXDarkOneXx
Nickname-ul jucatorului raportat: (numele jucatorului raportat) HyperGamer si Brada1995
Poza cand utiliza hackul: (pune o poza cand folosea hackul) Nu am o poza pentru ca nu ar fii folosit la nimic,am un videoclip file:///D:/New%20folder%20(4)/20170428_130147.mp4  . Scuzati-ma ca am filmat cu telefonul,insa nu mai aveam programul de videoclipuri pe pc.Deci in primul rand astia aveau hack doar cand se urcau in vehicule,in video ei erau pe biciclete in baza mea si nu pateau nimic si mai si sareau in sus,asta se poate observa pe la jumatate.Desycn nu aveau sigur.Am si martori pe Minion,SimpleMan,Davids,$tefan si Andrei care au observat totul si cred ca pot lasa si ei cate un reply (majoritatea).In principui habarnam ce hack era doar stiu ca se urcau in vehicule si nu le puteam facea nimic,le mai si inchuia+ca imi lua toate zonele fara sa pot face ceva si cu baza ar fii facut la fel,dar aveam masini si cand se dadeau jos ii omoram.
« Last Edit: 04 May 2017, 19:59:15 by IstuntmanI »
San Fierro Rifa

Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: Reportare HyperGamer si Brada1995
« Reply #1 on: 28 April 2017, 14:33:13 »
Yeah he was a life hacker.We tried to kill him but he no loss of life.All saw
Nickname-ul tau: (numele tau in server) [SFT]xXDarkOneXx
Nickname-ul jucatorului raportat: (numele jucatorului raportat) HyperGamer si Brada1995
Poza cand utiliza hackul: (pune o poza cand folosea hackul) Nu am o poza pentru ca nu ar fii folosit la nimic,am un videoclip file:///D:/New%20folder%20(4)/20170428_130147.mp4  . Scuzati-ma ca am filmat cu telefonul,insa nu mai aveam programul de videoclipuri pe pc.Deci in primul rand astia aveau hack doar cand se urcau in vehicule,in video ei erau pe biciclete in baza mea si nu pateau nimic si mai si sareau in sus,asta se poate observa pe la jumatate.Desycn nu aveau sigur.Am si martori pe Minion,SimpleMan,Davids,$tefan si Andrei care au observat totul si cred ca pot lasa si ei cate un reply (majoritatea).In principui habarnam ce hack era doar stiu ca se urcau in vehicule si nu le puteam facea nimic,le mai si inchuia+ca imi lua toate zonele fara sa pot face ceva si cu baza ar fii facut la fel,dar aveam masini si cand se dadeau jos ii omoram.
it and we were there until he finally disconnected.
« Last Edit: 28 April 2017, 14:34:26 by [GZS]SimpleMan_[] »

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Reportare HyperGamer si Brada1995
« Reply #2 on: 28 April 2017, 14:58:10 »
Da.. intr-adevar, trageam si eu si am observat .. si aseara a fost la fel. i-am spus lui sky si a spus ca nu are nimic, desii nici macar nu s-a uitat cand a tras cineva in ei.. +hokey a facut test cu ei si a vazut clar ca aveau dar nu avea acces la ban. Deci, va rog sa rezolvati aceasta problema. se plimba cu bmx si ne captureaza zonele. abia reusim sa-i omoram cand se dau jos.. si cand se dau jos parca au hack. Desync nu au, daca aveau. lua macar dmg.. asa nu ia deloc. sper sa se rezolve.

BAFTA!


Offline HockeY

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • SG Member
Re: Reportare HyperGamer si Brada1995
« Reply #3 on: 28 April 2017, 15:24:35 »
da si eu am vazut daca vreti sa vedeti va las o poza http://imgur.com/a/zAFow sa vedeti ca chear are trageam in el si nu ai scadea deloc o zi buna !!

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Reportare HyperGamer si Brada1995
« Reply #4 on: 28 April 2017, 15:49:26 »
da si eu am vazut daca vreti sa vedeti va las o poza http://imgur.com/a/zAFow sa vedeti ca chear are trageam in el si nu ai scadea deloc o zi buna !!

Din poza asta se vede ca si cum ar fi luat dmg.. trebuia sa faci un ss cu viata full si sa apara acel sange pe jos. asa pare normal. desii nu e.


Offline BlazeFire

  • Newbie
  • *
  • Posts: 44
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Premium Vip
  • Real Name: Ioan
Re: Reportare HyperGamer si Brada1995
« Reply #5 on: 28 April 2017, 15:51:41 »
TOTAL :pro:
Si eu stiu de ei. Efectiv trageai in ei si nu le scadea NICI MACAR 1 HP. I-am raportat de mai multe ori la Ezio si Stonn, insa cand acestia ii testau, ei isi scoteau hack-ul. Sunt doi tipi din GSF care ma calca pe nervi.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Reportare HyperGamer si Brada1995
« Reply #6 on: 28 April 2017, 18:06:12 »
Bun, facem in felul urmator :

Cand intru pe server o sa imi deschid PM-urile ca sa ma anuntati cand faceti DM contra lui. O sa stau pe el sa ma uit pana cand vad ceea ce tot spuneti voi aici, ca nu ii ia viata.
Asta daca e online...
Pentru cazul in care nu suntem eu sau stuntman online, faceti un video cu el (cine poate face) si puneti pe YouTube sau fisierul video încărcati-l pe un site si imi trimiteti mie in PM si daca chiar are ceva, il voi bana



Offline HockeY

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • SG Member
Re: Reportare HyperGamer si Brada1995
« Reply #7 on: 01 May 2017, 17:17:25 »
Asta este un bug de la gta din cate am inteles asta e tot bafta !!

Offline HockeY

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • SG Member
Re: Reportare HyperGamer si Brada1995
« Reply #8 on: 01 May 2017, 17:18:10 »
Asta este un bug de la gta din cate am inteles asta e tot bafta !!

Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: Reportare HyperGamer si Brada1995
« Reply #9 on: 04 May 2017, 17:13:03 »
U can say it just one time we can understand it XDD anyway thanks for trying to help. o:-)

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Reportare HyperGamer si Brada1995
« Reply #10 on: 04 May 2017, 19:59:05 »
Nu inteleg la ce ati comentat. Videoclipul sau are o cale/link/adresa incorecta. Adresa aceea este locatia din calculatorul sau.

Pentru a incarca un videoclip este nevoie sa folosesti site-uri de file/video-sharing (iti recomand site-uri de video-sharing, oricine poate vedea videoclipul fara sa-l mai descarce cu browserul), asa cum este YouTube-ul. Este gratuit, iar acel link poate fi vazut de oricine, daca pui permisiunile necesare (pe YouTube este default sa poata vedea oricine).

Daca ii mai vezi pe server iti sugerez sa folosesti comanda /report, daca vezi vreun administrator conectat. Mi se pare ciudat sa aiba hack doar cand sunt in vehicul. Nu vad videoclipul.

De asemenea, iti recomand sa-ti iei Fraps. Exista totusi si alte alternative foarte bune, poti sa cauti, cu siguranta gasesti foarte rapid ceva bun.

:topicclosed:
« Last Edit: 04 May 2017, 20:00:17 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal