Author Topic: DENIED Unban Autist.  (Read 1331 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Autist.

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Leo
DENIED Unban Autist.
« on: 15 April 2018, 17:53:14 »
Nickname: (your nickname) Autist.
Ban photo: (photo from the ban dialog from the game) https://imgur.com/a/FBxrx
Additional informations: (every information that you think that will help you to be unbanned) Am luat ban pe motivul "Dispari", in acel moment am folosit un hack, dar a fost doar sa vad ce este asa special, si Heisenberg a dat ban. nu zic ca nu e vina mea, am fost prost, dar mi-a fost dor de sv acesta si de asta as dorii sa iau unban. pe acest server am inceput sa ma joc samp serios si m-am si tinut de atunci. nu stiu daca voi lua unban, pt ca vad ca aproape fiecare cheater aici a primit respins, dar sper totusi ca aveti mila de un Autist. ca mn si ma lasati inapoi sa ma joc pe sv. normal nu voiam sa fac topic, pt ca a zis la ban ca tine 7 zile, dar nici azi nu am luat ban. astept parerile voastre si sper ca ma voi putea bucura de acest server iar.

EDIT: nu am vpn, stau in germania.
« Last Edit: 29 April 2018, 23:13:21 by IstuntmanI »

Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: Unban Autist.
« Reply #1 on: 15 April 2018, 18:35:34 »
U were banned for 30 days i think.I checked your IP and it seems like u have VPN too.I dont know if that's from your country or if u really have it.If u had hack u would get a 7 days ban.I think u got banned for vpn probably...

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Unban Autist.
« Reply #2 on: 15 April 2018, 21:41:53 »
Pfoai , nu mă așteptam să revii . Ți am dat unban , poți să intri pe server. Oarecum ți-aș fi lăsat 30 zile , ai fost nesimțit. Ai intrat pe sv , am fost băiat bun și ți-am recuperat contul. (Ai intrat pe gzs pentru că în acel moment erau probleme cu host ul și serverul X pe care joci tu in mod normal, avea aceași problema care vă luați crash. )Tu fiind cam nesimțit, ți-ai activat TP hack (nedetectabil cred , nu mai țin minte ) și ți-am dat ban , 7 zile. Iar când am verificat serverul X pe care joci tu..erai acolo deja. Bravo , n-am ce sa zic.

Ți-am dat unban pentru că din cate vad , nu ai mai făcut probleme pe sv. Dar țin să te anunț că la următoarea abatere vei primi ban cel puțin 21 zile ( reclamă / hack / idiotism ) ai așteptat 10 zile , poți intra acum .
Sper sa tii cont de ce ți-am zis mai sus.


Stuntman , poți marca acest topic ca fiind :acceptat:. Mulțumesc

EDIT. Nu ai vpn , lelz. Probabilitatea de 0.985... ( nu e vpn )

EDIT X2 HACK URILE DE ORICE TIP SUNT INTERZISE. Sa le verifici pe acel server X care joci zilnic.  Dacă spui că ai vrut sa vezi ce e special , nu te scapă de BAN. Și da , toți trișorii aproape sunt respinși. Am menționat mai sus de ce ți-am dat unban , nu ai mai făcut probleme până acum , e o perioadă prea mare pentru că ai fost tu "prost" așa cum ai zis. De obicei playerii care au fost prinși de mai multe ori cu hack uri , nu sunt iertați , tu sper sa înțelegi că E STRICT INTERZIS.
« Last Edit: 16 April 2018, 14:06:23 by SouL_ »

Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: Unban Autist.
« Reply #3 on: 28 April 2018, 03:34:57 »
Vreau si eu sa adaug ceva la acest topic.Esti un misel. Heisenberg ti-a dat a2-a sansa,ca asa e el milos,si ce sa vad in aceasta seara..pe tine folosind fly hack pe tip "car sit". Uite de aia nu-mi place mie sa dau a doua șansă. Ai profitat de asta,gg.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban Autist.
« Reply #4 on: 28 April 2018, 04:09:04 »
Eu propun extinderea ultimului tau ban la 21 de zile, pentru antecedente



Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Unban Autist.
« Reply #5 on: 28 April 2018, 13:00:08 »
Eu propun permanent din moment ce i-a fost asa dor de server si cum a luat unban a bagat imediat hack xD E clar ca nu e un om de incredere.
« Last Edit: 28 April 2018, 13:00:41 by STRADIVARIUS »

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Unban Autist.
« Reply #6 on: 28 April 2018, 16:13:14 »
Mda , am înțeles. Ai primit ban 30 zile fara nici o alta șansă.Putem încheia acest subiect.
« Last Edit: 28 April 2018, 16:14:44 by SouL_ »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal