Author Topic: SOLVED Minion warn aiurea  (Read 1474 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
SOLVED Minion warn aiurea
« on: 27 July 2017, 14:42:36 »
Nick-ul tau: $arpe
Adminul reclamat: [DnB]Minion
Ce a facut ? warn aiurea ,voi relata intr-un comm .
Poza: http://imgur.com/a/ZgVeu
« Last Edit: 27 July 2017, 19:11:42 by IstuntmanI »

Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Minion warn aiurea
« Reply #1 on: 27 July 2017, 14:45:52 »
Pai nu sunt suparat sau ceva ,dar glumeam cu un coleg de gang ,sii ei mai se insulta in gluma , da ,sper sa nu considere o reclamatie aiurea pentru ,ca sunt sii eu admin ,nu imi place sa fiu sanctionat pentru orice rahat ,chiar sii ca player ,mars ,zat ,s**i ,nush e aiurea ,mai ales ca spuneam in gluma ,e sectiunea reclamatii ,nu cer decat sa o lase un pic mai usor ,fiindca ma simt asa aiurea ,adica cred ca nu am suparat pe nimeni ,mi s-a parut prea mult warn pt nimic ,pt mn conteaza sii un warn luat degeaba .

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Minion warn aiurea
« Reply #2 on: 27 July 2017, 14:55:31 »
Bosule, tu vorbeai prin chat-ul ala cu 'laggeri'' cum faci tu deobicei.

dupa ''s**i'' e destul de normal sa-ti dau warn.

nu mai faceti reclamatii inutile, pe tine te credeam mai cu cap. dupa ce te iei cu aia in gura, mai scrii in chat ''s**i'' ..

dau chat-log, nu am vazut sa fii glumit tu cu cineva. :P si acel ''s**i'' , se da warn bosule.

asteptam decizia lui stunt, daca vrea chat-log , ii dau cu cea mai mare placere.

tu faci astea doar sa faci rau, nu sa ai si putina dreptate. fii mai calm. te iei in gura cu ei ca sunt laggeri, de parca au pc-uri bune si net bun ca tine. ce dracu ma frate, putin respect pentru playeri.
« Last Edit: 27 July 2017, 14:57:26 by MinioNN. »


Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Minion warn aiurea
« Reply #3 on: 27 July 2017, 15:01:40 »
Felu tau de a te exprima ,rezulta cu faptu ca eu am facut scandal pe server ,pai ok ,pune screenurile te rog ,sau extrage din chatlog ,ceea ce ai spus ,respect pentru playeri zici ? MMM .nush ce sa zic mai Valentin ,eu cred ca am mai mult respect pentru playeri decat tine ,daca stam sa ne gandim ca tu esti foarte revoltat cand comenteaza cineva la tine sii mai ales daca e player ,dar cum ai spus sii tu ai dovezi ,te rog lasa-le acolo sa le vedem ,succes
« Last Edit: 27 July 2017, 15:04:30 by $arpe »

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Minion warn aiurea
« Reply #4 on: 27 July 2017, 15:03:25 »
Felu tau de a te exprima ,rezulta cu faptu ca eu am facut scandal pe server ,pai ok ,pune screenurile te rog ,sau extrage din chatlog ,ceea ce ai spus .

nu m-am referit ca te-ai luat cu ei in gura, nici nu puteai, tu vorbeai romana si aia engleza.

ziceam ca ii faceai laggeri, ca astea. nu m-am referit la limbaj din ala, doar la ''s**i'' m-am referit ca limbaj din ala. chat log il dau daca va fii nevoie.

si + , glumea aia care zici tu, parca stunt a spus sa nu mai glumim in chat cu limbaje din astea. parca erai si tu on.
astept raspunsul lui stunt. :P
« Last Edit: 27 July 2017, 15:06:43 by MinioNN. »


Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Minion warn aiurea
« Reply #5 on: 27 July 2017, 15:07:18 »
Da adevaru e ca ma subestimezi mult ,dar crede-ma ca am purtat conversatii sii am ajutat playeri in limba engleza, daca vreau sa ma injur cu ei ,e cel mai simplu ,mai ales sa ne certam .,(i-am ajutat cum am putut ,da ne-am inteles) ,nu te mai baza pe faptu ca nu ma inteleg eu cu playerii in engleza ,ca daca vreau ne intelegem crede-ma ,sii eu tot raman de parere ca din comentariu de mai sus ,incercai sa ma scoti scandalagiu sii vinovat ,pt antecedentele mele (hmmm reclamatii inutile zici a,na dc sa mai facem reclamatii ,hai sa lasam capu in jos sii sa acceptam soarta ,ce auzi ,reclamatii ,cum ne permitem ) .
« Last Edit: 27 July 2017, 15:12:28 by $arpe »

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Minion warn aiurea
« Reply #6 on: 27 July 2017, 16:11:49 »
Stiu ca sarpe se aprinde repede, dar si voi exagerati frate, dati warn din orice cacat, obsedatilor. Da frate warn numai daca injura pe cineva, nu in gluma. Credeti ca va ajuta cu ceva daca aveti cat mai multe warn-uri date la countables? :)) Nu asta inseamna sa fi admin.

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Minion warn aiurea
« Reply #7 on: 27 July 2017, 16:16:40 »
Stiu ca sarpe se aprinde repede, dar si voi exagerati frate, dati warn din orice cacat, obsedatilor. Da frate warn numai daca injura pe cineva, nu in gluma. Credeti ca va ajuta cu ceva daca aveti cat mai multe warn-uri date la countables? :)) Nu asta inseamna sa fi admin.

bossule, nu de aia dau eu warn. dau pentru ca asa e corect, nu e orice cacat. tie ti-se pare normal sa zica unu in chat tie de exemplu ''s**i'' ? si sa nu-i dea nimeni warn, nu? asa e corect, parerea mea. totusi, e limbaj. si gluma daca e, nu mai e permis. din cate am inteles


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Minion warn aiurea
« Reply #8 on: 27 July 2017, 18:25:42 »
Nu am fost de fata dar pentru "s**i" se da warn in caz ca respectivul o zice pe bune, nu in gluma.  Si eu mai zic in gluma :)) . Deci daca sarpe a spus-o in gluma, nu era cazul de warn. Dar si tu sarpe... Faci reclamatie pentru un warn, serios? Ai Facebook-ul lui stuntman, puteai sa ii zici lui direct, nu sa consumi un topic pentru o astfel de reclamatie....
Si da, Stradi, dam warn pentru orice rahat atata timp cat il spui pe bune.



Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Minion warn aiurea
« Reply #9 on: 27 July 2017, 19:11:34 »
Eu v-as da demote la toti sa fiu sincer, dar e nevoie de administratori (because cheaters and advertisements) si donatii.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal