Author Topic: SOLVED SkyLine Admin Abuse - Heissenberg Admin Abuse  (Read 749 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Seraph[]

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Yo
  • Real Name: Sebi
  • Steam ID: -
SOLVED SkyLine Admin Abuse - Heissenberg Admin Abuse
« on: 15 March 2017, 14:26:37 »
Nick-ul tau: (numele tau in server)JenelJR
Adminul reclamat: (numele adminului raportat)SkyLine - Heissenberg
Ce a facut ?: (spune-ne greseala adminului reclamat)Mi-a dat mute 5 min  Heissengerg ca am zis ''Mai taci si tu'' ,Si Apoi vine  SkyLine si imi da mute 30 minute ,Ii nab omu ce sa faci cu el ,de cand a resetat |Stuntman| banii moare de ciuda ,Si asa nu-i tot ,dupa ma ameninta pe mine ca imi da mute 60 minute ,bai copile ,Nu mai trai in joc.
Poza: (pune o poza cand a facut ceva gresit)http://imgur.com/a/aMb3O
Vreau sa va ziceti toti parerile despre ''SkyLine'' omu cu /mute
« Last Edit: 15 March 2017, 18:16:09 by IstuntmanI »

Offline Loading..

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: Edi
  • Steam ID: N-am,
Re: SkyLine Admin Abuse - Heissenberg Admin Abuse
« Reply #1 on: 15 March 2017, 15:52:46 »
De ce pui doar un ss , banuiesc ca e ss-ul care iti convenea tie , dar trebuia sa il faci mai tarziu , sa iasa din chat faza in care erai tare in gura cu unul dintre membrii staff-ului . Banuiesc ca tu ai inceput cearta si dupa ai fost revoltat ca vai doamne ai luat mute 30 min ''sky abuse sky abuse , stupid admin'' . Adminii nu sunt carpele playerilor ! Nu sunt obligatii sa suporte toate fitele voastre , daca tu erai in locul lui si dadeai de un playeri cu tupeu jegos , ce faceai ? Ahhhh stiu , ii dadeai ban .

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: SkyLine Admin Abuse - Heissenberg Admin Abuse
« Reply #2 on: 15 March 2017, 16:45:47 »
De ce toti copiii ca tine au acces pe GZS si pe SG?

Am si uitat despre ce a fost momentul, dar ceea ce stiu sigur este ca iti explicam ceva. Heisenberg a simtit nevoia sa intervina iar tu i-ai spus sa taca. Ar trebui sa stii ca, aici pe GZS, cand ii spui unui admin sa taca, nu esti iertat.
Si intreaba tu pe oricine ma cunoaste ca admin, ca nu sunt asa de tolerant cand vine vorba de comentarii asupra staff-ului, mai ales cand spui unui admin sa taca

Quote
Ii nab omu ce sa faci cu el ,de cand a resetat |Stuntman| banii moare de ciuda

Si pentru chestia asta o sa fiu cu ochii pe tine 24/24. Sa te feresti sa bagi vreun comentariu sau o injuratura la adresa vreunui admin, ca te alegi direct cu mute 60 de minute, iar la a doua abatere, cu ban 1 zi.

Si eu sper ca stuntman sa se uite prin log la discutie, inainte sa ne aplice demote-uri
« Last Edit: 15 March 2017, 16:59:06 by [New]SkyLine »



Offline MihaiCR7

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Lumea te înjură și te linge cu aceeași limbă.
  • Real Name: Mihai
  • Steam ID: //nu folosesc
Re: SkyLine Admin Abuse - Heissenberg Admin Abuse
« Reply #3 on: 15 March 2017, 18:10:35 »
:contra:
Nu am fost pe server sa vad, dar din ce aud de aici tind sa cred că totuși nu a fost vina lui Heisen sau a lui Sky, ci a ta.Ti am mai spus, staff ul nu este bătaia ta de joc, dacă aș fi fost în locul lui Sky ți-aș fii dat 60 de minute.Ar trebui sa fii mai atent la cuvintele folosite in reclamație, suntem pe un forum, nu în locul tău special de joacă, așa că abține-te, la 13 ani ai tăi (atât mi ai spus că ai) nu cred că Sky este copilul, pentru că el are aproape vârsta ta dubla, deci ti ai putea vedea de joc liniștit fără să mai faci scandaluri la admini.
« Last Edit: 15 March 2017, 18:13:03 by MihaiCR7 »
Oamenii m-au descris în fel şi chip, în funcţie de felul în care m-au perceput... Unii s-au grăbit să mă eticheteze, fără ca măcar să mă cunoască, iar alţii, nici măcar după mult timp petrecut în preajma mea nu sunt capabili să mă descrie obiectiv.
Unii m-au iubit din prima clipă, altora le-am devenit antipatic din momentul în care au văzut că sunt asertiv şi că nu sunt genul de persoană care seduce orgolii.
Eu nu joc câte un rol pentru fiecare om, fiindcă nu am niciun scop în relaţiile cu lumea. Nu mă folosesc de oameni şi nu caut să îmi creez o imagine imaculată. Iubesc oamenii şi am un suflet încăpător, însă mă feresc de aceia care mă obosesc cu aşteptări şi cu pretenţii absurde. Nu datorez oamenilor decât respectul, iar cei care merită mai mult, au parte şi de "iubirea" mea.

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: SkyLine Admin Abuse - Heissenberg Admin Abuse
« Reply #4 on: 15 March 2017, 18:15:58 »
Daca n-ati mai face raportari dupa ce a fost vina voastra ar fi minunat.

:respins:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal