Author Topic: SOLVED SkyLine  (Read 1065 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Seraph[]

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Yo
  • Real Name: Sebi
  • Steam ID: -
SOLVED SkyLine
« on: 04 May 2017, 19:28:18 »
Nick-ul tau: (numele tau in server) HeatoN.POLiTAi
Adminul reclamat: (numele adminului raportat) SkyLine
Ce a facut ?: (spune-ne greseala adminului reclamat) Imi dă kick fară motiv, apoi mute 60 minute '' Copil retard '', cum vine asta, ă?, Controlează-ţi nervi puştiule. De acum văd ca prea iţi faci de cap, si abuzezi de comenzi.
Poza: (pune o poza cand a facut ceva gresit) http://imgur.com/a/2RGS7
« Last Edit: 04 May 2017, 19:55:00 by IstuntmanI »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: SkyLine admin n00b.
« Reply #1 on: 04 May 2017, 19:37:17 »
Kick fara motiv? Pai ia hai sa vedem

Dupa ce eu i-am dat freeze lui (SFR)simple pentru ca incercam sa le atrag atentia lui BlazeFire si lui DarkOne ca se certau ca 2 copii pe GlooW din cauza gangului, la care din ei 2 sa vina, iar acest player tot dadea ca prostanacul in mine cu pumnii si ma baga in checkpoint-ul de la fishplace si nu puteam sa vorbesc ca imi disparea chatul, asa ca i-am dat un freeze ca sa termine.  Apoi vii tu si incepi sa il iei la misto cu "acolo sa stai" si te-am intrebat frumos daca vrei sa o iei pe urma lui. Domnul meu, eu nu l-am sanctionat pe el ca sa fie subiectul vostru de misto-uri. L-am sanctionat ca sa-mi pot face treaba la care am intervenit. Si kick-ul ti l-am dat pentru ca ma ameninti tu repede ca vii pe forum si imi faci post daca iti dadeam si tie freeze, dupa ce ti-am zis "o iei pe urma lui". Bai copilas, daca tu crezi ca eu sunt bataia ta de joc incat sa ma provoci, eu sa dau comenzi asupra ta si apoi sa-mi faci reclamatie, te inseli amarnic. Zi mersi ca stuntman nu sanctioneaza pe forum sau in joc reclamatiile inutile, ca altfel nu mai faceai o astfel de reclamatie fara rost.
O zi buna



Offline Seraph[]

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Yo
  • Real Name: Sebi
  • Steam ID: -
Re: SkyLine admin n00b.
« Reply #2 on: 04 May 2017, 19:39:27 »
N-am nevoie de raspuns-ul tau, poti lătra cât vrei, Cu mine nu mai ai ce discuta.

Offline DarkOne

  • Full Member
  • *
  • Posts: 148
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Premium Vip(4) + Head Moderator (7)
  • Real Name: Anonimous
  • Steam ID: Dark
Re: SkyLine admin n00b.
« Reply #3 on: 04 May 2017, 19:40:33 »
Nick-ul tau: (numele tau in server) HeatoN.POLiTAi
Adminul reclamat: (numele adminului raportat) SkyLine
Ce a facut ?: (spune-ne greseala adminului reclamat) Imi dă kick fară motiv, apoi mute 60 minute '' Copil retard '', cum vine asta, ă?, Controlează-ţi nervi puştiule. De acum văd ca prea iţi faci de cap, si abuzezi de comenzi.
Poza: (pune o poza cand a facut ceva gresit) http://imgur.com/a/2RGS7
Sunt :contra: 100%100.Nu e nici un abuz.Esti tu copil.Mereu jignesti playerii si te certi cu ei.Parerea mea este ca SkyLine isi face foarte bine treaba.
« Last Edit: 04 May 2017, 19:49:25 by DarkOne »
San Fierro Rifa

Offline HockeY

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • SG Member
Re: SkyLine admin n00b.
« Reply #4 on: 04 May 2017, 19:41:42 »
ai dreptate ,Sky

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: SkyLine
« Reply #5 on: 04 May 2017, 19:50:42 »
Ai primit +30% warn pentru limbaj ofensiv (de asemenea si titlul, ceea ce este si mai grav). Ai grija la limbaj. Acest warn se acumuleaza cu precedentul warn, ceea ce inseamna ca ai ajuns acum la 80% warn, ceea ce inseamna ca nu mai poti posta ceva timp.

Stiu foarte bine ce faci tu pe server in ultima vreme: tot cauti cearta, in special cu SkyLine. SkyLine consider ca isi face foarte bine treaba si il inteleg ca mai aplica sanctiuni aparent abuzate, dar unii dintre voi incalcati limita cu mult. Tu esti unul din cei care incalca limita bunului simt.

Aveti grija la bunul simt si nu veti avea probleme pe GZS. Eu promovez bunul simt. Pentru asta permit administratorilor chiar si kick-uri si banuri cu motive care nu sunt in regulament. Le permit inclusiv sa va spuna ca sunteti retardati. Trebuie sa primiti acelasi tratament pe care-l oferiti, asta daca depasiti orice limita. Eu, SkyLine si ceilalti administratori incercam sa intretinem serverul cat putem de bine: asta gratuit. Toate donatiile pe care le primesc (in ultima vreme nu au mai prea fost) le bag in host. Eu nu primesc nimic. Ei nu primesc nimic. Ceilalti administratori care chiar isi fac treaba chiar trebuiesc apreciati pentru ceea ce fac, pentru ca o fac in timpul liber, fara nici o obligatie si fara nici un "premiu" . Pe langa faptul ca ei fac asta gratuit, am in vedere si faptul ca apar niste copii ca tine care se plictisesc in casa si se iau la cearta inutil cu ei.

De asemenea, nu am timp de asemenea prostii de raportari. Aceasta sectiune am facut-o in special pentru reclame si jucatori care joaca cu hackuri. Vad ca tot ce primesc aici sunt raportari pentru certuri copilaresti inutile care se pot rezolva doar daca va folositi capul putin macar.

:topicclosed:
« Last Edit: 04 May 2017, 19:54:43 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal