Author Topic: SOLVED [ADMIN] report Susp3cT  (Read 1250 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
SOLVED [ADMIN] report Susp3cT
« on: 28 April 2018, 11:33:47 »
Your nickname:[nL]Kris_
Reported admin's name: Susp3cT
What he does ?:deci,m-am enervat pe el pentru ca nu am castigat la boxing deoarece m-am blocat in acel wall,i-am spus sa imi dea slap sa ma scoata de acolo dar el tot dadea cu pumnii sa castige runda.Asa,eu m-am dus la baza lui sa il atac,prima oara a fost oke,dar a doua oara am venit iarasi la baza lui,am dat blowgate[el era in baza],dupa ce am dat /blowgate am vazut ca a disparut din baza,oke,am stat un minut si ceva in baza lui si am vazut ca nu vine nimeni am plecat,nu aveam ce face si el cica nu a venit ca a luat crash
DE CE AM FACUT ACEST REPORT? pai ma enerveaza ca am primit acel jail aiurea,nu am facut BLOGATE+RUN,STIU BINE CE AM FACUT
Da,recunosc ca l-am jicnit dupa ce am primit acel jail aiurea si imi cer scuze pentru acest fapt
CONCLUZIE: -de ce asi sta intr-o baza inamica jumatate de ora pana vine acel player din gang sa ma omoare?
                    -am stat cat am considerat eu ca este nevoie,ce trebuia sa fac? sa stau 10 minute pana vii tu sa facem dm?
                    - NU SUNT OBLIGAT SA STAU SA VII TU SA MA OMORI SI DUPA SA PLEC SA NU CUMVA SA ZICI CA AM FACUT COMBAT RUN
De cand joc pe server tot am primit warn-uri/jail-uri aiurea,dar am trecut cu vederea
Aaa,era sa uit,suspect nu mai da la nenumarate masini din ganguri doar /gbreakveh si dupa sa le lasi in gang-ul respectiv,chiar este stresant sa stai sa te uiti in fiecare gang cu masini dupa masinile pe care le spargi tu si le lasi acolo, poza: https://imgur.com/a/Z1y63Fg aici se vede destul de clar ca are 5 masini in toral,dar doar una in baza si restul in alte gang-uri
Photo: (here you post a photo with his fault) https://imgur.com/a/XOCvXFa
« Last Edit: 28 April 2018, 21:36:37 by IstuntmanI »


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: [ADMIN] report Susp3cT
« Reply #1 on: 28 April 2018, 12:58:58 »
Mersi pentru report, o sa vorbesc cu el, se poate marca topicul ca si acceptat



Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: [ADMIN] report Susp3cT
« Reply #2 on: 28 April 2018, 14:17:18 »
A vorbit skyline cu el, in legatura cu masinile, are voie sa faca acest lucru, nu este interzis si nu este abuz, tocmai ce l-am intrebat pe stunt de curand.


Offline Susp3cT

  • Junior
  • *
  • Posts: 56
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Danut
Re: [ADMIN] report Susp3cT
« Reply #3 on: 28 April 2018, 16:07:49 »
Your nickname:[nL]Kris_
Reported admin's name: Susp3cT
What he does ?:deci,m-am enervat pe el pentru ca nu am castigat la boxing deoarece m-am blocat in acel wall,i-am spus sa imi dea slap sa ma scoata de acolo dar el tot dadea cu pumnii sa castige runda.Asa,eu m-am dus la baza lui sa il atac,prima oara a fost oke,dar a doua oara am venit iarasi la baza lui,am dat blowgate[el era in baza],dupa ce am dat /blowgate am vazut ca a disparut din baza,oke,am stat un minut si ceva in baza lui si am vazut ca nu vine nimeni am plecat,nu aveam ce face si el cica nu a venit ca a luat crash
DE CE AM FACUT ACEST REPORT? pai ma enerveaza ca am primit acel jail aiurea,nu am facut BLOGATE+RUN,STIU BINE CE AM FACUT
Da,recunosc ca l-am jicnit dupa ce am primit acel jail aiurea si imi cer scuze pentru acest fapt
CONCLUZIE: -de ce asi sta intr-o baza inamica jumatate de ora pana vine acel player din gang sa ma omoare?
                    -am stat cat am considerat eu ca este nevoie,ce trebuia sa fac? sa stau 10 minute pana vii tu sa facem dm?
                    - NU SUNT OBLIGAT SA STAU SA VII TU SA MA OMORI SI DUPA SA PLEC SA NU CUMVA SA ZICI CA AM FACUT COMBAT RUN
De cand joc pe server tot am primit warn-uri/jail-uri aiurea,dar am trecut cu vederea
Aaa,era sa uit,suspect nu mai da la nenumarate masini din ganguri doar /gbreakveh si dupa sa le lasi in gang-ul respectiv,chiar este stresant sa stai sa te uiti in fiecare gang cu masini dupa masinile pe care le spargi tu si le lasi acolo, poza: https://imgur.com/a/Z1y63Fg aici se vede destul de clar ca are 5 masini in toral,dar doar una in baza si restul in alte gang-uri
Photo: (here you post a photo with his fault) https://imgur.com/a/XOCvXFa
Da , recunosc , am facut o greseala , dar eu am considerat ca ai facut BLOWGATE AND RUN  deoarece mie nu imi ia mult sa dau relog sau sa ma loghez (mie imi ia mai putin de un minut ) dar , precum ai zis tu Kriss am disparut , chiar atunci am dat /spec pe tine apoi am lat crash si am vazut ca ai dat blowgate , dar pe cand am revenit pe server e pretindeam ca ai facut blowgate and run , desigur imi cer scuze pentru toata lumea de ce am facut si imi cer si tie scuze ce mai mult tie Kriss pt fapta mea pe care am savarsit-o

Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: [ADMIN] report Susp3cT
« Reply #4 on: 28 April 2018, 21:35:03 »
If u are saying the truth,then he is doing too much mistakes.Stuntman gave him a chance one,well that wasnt a strong reason for report but abusing with admin commands is other thing,especially with jail thing.This is a abuse and i think you are right.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal