Author Topic: ACCEPTED [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG  (Read 2598 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline logitek

  • Junior
  • *
  • Posts: 57
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Y!M-mihai_toohot, facebook-Mihai C.Ionut
  • Real Name: Circo Mihai
ACCEPTED [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG
« on: 30 June 2018, 03:27:54 »
Nickname: ZEWgameR_OMG
Ban photo: https://imgur.com/a/dNGfTp4
Additional informations: Ban-ul l-am primit acum 2 ani, pe vremea cand eram putin mai redus mintal  :)). Sper ca ma poti ierta stuntman si sa-mi dai unban in acelasi timp. Multumesc anticipat.
« Last Edit: 06 July 2018, 13:21:04 by IstuntmanI »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG
« Reply #1 on: 30 June 2018, 11:32:19 »
Nickname: ZEWgameR_OMG
Ban photo: https://imgur.com/a/dNGfTp4
Additional informations: Ban-ul l-am primit acum 2 ani, pe vremea cand eram putin mai redus mintal  :)). Sper ca ma poti ierta stuntman si sa-mi dai unban in acelasi timp. Multumesc anticipat.

Bai eu unul stiu ca ma intelegeam bine cu tine :)) eu sunt :pro:, sper sa iei unban

EDIT: Dupa un ban temporar ( nu stiu cate zile ), un ban permanent de la stuntman si inca unul permanent pentru ban evade, trebuie sa modific parerea -> :contra:
« Last Edit: 30 June 2018, 11:37:34 by SkyLine. »



Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG
« Reply #2 on: 01 July 2018, 23:30:56 »
Ce imi place cand vad ca se mai trezeste cate unu ca are ban de nu stiu cati ani pe gzs si i s-a facut dor de jucat 😂 Sper sa iei unban mane.

Offline BunnyPervert

  • 🔺 Iluminati 🔺
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 543
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • ☠ P3R\/3RT ☠
  • Real Name: Sebastian
  • Steam ID: xsebby69
Re: [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG
« Reply #3 on: 02 July 2018, 00:57:41 »
Wtf? :))

Eu parca te tin minte, iti dau :pro: :))

I'm a pervert but in a romantic way









Add me!

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG
« Reply #4 on: 02 July 2018, 01:02:36 »
Mda , ești un mare veteran :)) . Ba , eu sincer nu va înțeleg de loc , faceți probleme pe server ..iar după ceva timp va gândiți să faceți pe "mielușeii" și să spuneți că v-ați schimbat și multe aberații de genul.
Sincer mi-am pierdut increderea în vorbele de genul "m-am schimbat , a mai trecut un an" chill , dovada vie sunt frații Gaby și Sorin de pe server. Nu s-au schimbat de loc , am impresia că sunt mai copii de cât au fost.
In fine , daca e sa trecem la cererea ta ... Din cate am verificat , tu nu ai avut un comportament tocmai oke. De ce ? Pai tocmai că ai primit ban pentru limbaj , ceea ce pe server nu se prea întâmplă. Un motiv pentru care cererea ta poate fi respinsa e că ai fost Banat de către stunt cu un motiv foarte "interesant" care mă face să cred că tot din cauza problemelor ai fost Banat. Iar pe langa faptul că prima data ai primit ban pentru limbaj doar câteva zile , după aia ai primit ban (probabil pentru comportament ) permanent de la stunt. După ceva timp ai incercat tu sa scapi de ban prin ban evade , nu te-ai gândit atunci că există forum și să faci pe moment cerere unban ? De ce cauzați probleme pe server și după va gândiți să apelați la forum? Sau probabil acum nu mai aveți șanse de ban evade...hmm.

Sincer daca nu făceai acel Ban evade , eu îți dădeam un pro. Dar chestiile astea cu scăparea banului și crearea diverselor probleme , îți voi da un :contra: . Acum totul rămâne la aprecierea lui stuntman , daca el vrea să-ți acorde o șansă și are încredere în tine , ai noroc. Daca nu , aia e.
De știut ! Daca îți va acorda o șansă , trebuie să-ți schimbi comportamentul tau din trecut și să încerci să fii un om normal , daca tot vei rămâne la acea atitudine din trecut , șansele de trecere din nou la ban sunt mult mai mari. Succes.
« Last Edit: 02 July 2018, 01:05:15 by SouL_ »

Offline Susp3cT

  • Junior
  • *
  • Posts: 56
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Danut
Re: [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG
« Reply #5 on: 04 July 2018, 10:05:49 »
Mda , ești un mare veteran :)) . Ba , eu sincer nu va înțeleg de loc , faceți probleme pe server ..iar după ceva timp va gândiți să faceți pe "mielușeii" și să spuneți că v-ați schimbat și multe aberații de genul.
Sincer mi-am pierdut increderea în vorbele de genul "m-am schimbat , a mai trecut un an" chill , dovada vie sunt frații Gaby și Sorin de pe server. Nu s-au schimbat de loc , am impresia că sunt mai copii de cât au fost.
In fine , daca e sa trecem la cererea ta ... Din cate am verificat , tu nu ai avut un comportament tocmai oke. De ce ? Pai tocmai că ai primit ban pentru limbaj , ceea ce pe server nu se prea întâmplă. Un motiv pentru care cererea ta poate fi respinsa e că ai fost Banat de către stunt cu un motiv foarte "interesant" care mă face să cred că tot din cauza problemelor ai fost Banat. Iar pe langa faptul că prima data ai primit ban pentru limbaj doar câteva zile , după aia ai primit ban (probabil pentru comportament ) permanent de la stunt. După ceva timp ai incercat tu sa scapi de ban prin ban evade , nu te-ai gândit atunci că există forum și să faci pe moment cerere unban ? De ce cauzați probleme pe server și după va gândiți să apelați la forum? Sau probabil acum nu mai aveți șanse de ban evade...hmm.

Sincer daca nu făceai acel Ban evade , eu îți dădeam un pro. Dar chestiile astea cu scăparea banului și crearea diverselor probleme , îți voi da un :contra: . Acum totul rămâne la aprecierea lui stuntman , daca el vrea să-ți acorde o șansă și are încredere în tine , ai noroc. Daca nu , aia e.
De știut ! Daca îți va acorda o șansă , trebuie să-ți schimbi comportamentul tau din trecut și să încerci să fii un om normal , daca tot vei rămâne la acea atitudine din trecut , șansele de trecere din nou la ban sunt mult mai mari. Succes.
E ca si cum ai folosi un prezervativ si ei l-ar spăla si spune  ca e nou  =)) =)) , cam la asta am inteles ca te referi :)
« Last Edit: 04 July 2018, 10:06:32 by Susp3cT »

Offline Badboy.UndeadArmy™

  • Skilled Gaming Legend
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 9060
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Legends Never Die
  • Real Name: S.B.SZ.
  • Steam ID: badboyundeadarmy
Re: [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG
« Reply #6 on: 04 July 2018, 14:55:17 »
Quote
Ba , eu sincer nu va înțeleg de loc , faceți probleme pe server ..iar după ceva timp va gândiți să faceți pe "mielușeii" și să spuneți că v-ați schimbat și multe aberații de genul.

Sincer iti zic, oamenii se pot schimba , insa nu e cazul si aici ... Multi chiar o fac.

Daca ai luat BAN de la stuntman , chiar de mai multe ori , nu cred ca avem ce discuta aici. Asta spune multe.

:contra:



Follow me on:
FaceBook
Instagram




Ai nevoie de ajutor? Trimite-mi un PM !
Do you need help? Send me a PM !

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG
« Reply #7 on: 05 July 2018, 16:36:51 »



2 banuri de la fondator, sincer slabe sanse
« Last Edit: 05 July 2018, 16:42:49 by SLAM »

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline logitek

  • Junior
  • *
  • Posts: 57
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Y!M-mihai_toohot, facebook-Mihai C.Ionut
  • Real Name: Circo Mihai
Re: [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG
« Reply #8 on: 05 July 2018, 18:02:23 »
Mda , ești un mare veteran :)) . Ba , eu sincer nu va înțeleg de loc , faceți probleme pe server ..iar după ceva timp va gândiți să faceți pe "mielușeii" și să spuneți că v-ați schimbat și multe aberații de genul.
Sincer mi-am pierdut increderea în vorbele de genul "m-am schimbat , a mai trecut un an" chill , dovada vie sunt frații Gaby și Sorin de pe server. Nu s-au schimbat de loc , am impresia că sunt mai copii de cât au fost.
In fine , daca e sa trecem la cererea ta ... Din cate am verificat , tu nu ai avut un comportament tocmai oke. De ce ? Pai tocmai că ai primit ban pentru limbaj , ceea ce pe server nu se prea întâmplă. Un motiv pentru care cererea ta poate fi respinsa e că ai fost Banat de către stunt cu un motiv foarte "interesant" care mă face să cred că tot din cauza problemelor ai fost Banat. Iar pe langa faptul că prima data ai primit ban pentru limbaj doar câteva zile , după aia ai primit ban (probabil pentru comportament ) permanent de la stunt. După ceva timp ai incercat tu sa scapi de ban prin ban evade , nu te-ai gândit atunci că există forum și să faci pe moment cerere unban ? De ce cauzați probleme pe server și după va gândiți să apelați la forum? Sau probabil acum nu mai aveți șanse de ban evade...hmm.

Sincer daca nu făceai acel Ban evade , eu îți dădeam un pro. Dar chestiile astea cu scăparea banului și crearea diverselor probleme , îți voi da un :contra: . Acum totul rămâne la aprecierea lui stuntman , daca el vrea să-ți acorde o șansă și are încredere în tine , ai noroc. Daca nu , aia e.
De știut ! Daca îți va acorda o șansă , trebuie să-ți schimbi comportamentul tau din trecut și să încerci să fii un om normal , daca tot vei rămâne la acea atitudine din trecut , șansele de trecere din nou la ban sunt mult mai mari. Succes.

Nu am spus nici unde ca m-am schimbat, ca a mai trecut un an, etc. Am spus ca pe vremea aia eram mai "redus mintal"
Primul ban l-am primit pentru ca am avut hack, dar nu am avut :)). Pe al 2-lea l-am primit pentru limbaj si pe asta mi-l asum. Al 3-lea l-am primit pentru ban evade, dorind sa ma joc si eu samp cu anumiti prieteni mai vechi si al 4-lea l-am primit pentru c-am spus ca-s veteran pe server, etc. Oricum pot spune foarte bine ca m-am schimbat pentru ca am facut-o, nu poti spune ca nu m-am schimbat daca tu nu ma cunosteai atunci si nici acum nu ma cunosti. Nimic din ce am postat nu este vreo "aberatie" exact cum spui.


Sincer iti zic, oamenii se pot schimba , insa nu e cazul si aici ... Multi chiar o fac.

Daca ai luat BAN de la stuntman , chiar de mai multe ori , nu cred ca avem ce discuta aici. Asta spune multe.

:contra:

La fel.. nici tu nu ma cunosti si nu poti spune ca aici nu e cazul unei schimbari.

Multumesc tuturor pentru fiecare vot de contra/pro, dar nu mai veniti cu argumente de genul asta daca nu stiti nimic.

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG
« Reply #9 on: 05 July 2018, 19:18:30 »


Multumesc tuturor pentru fiecare vot de contra/pro, dar nu mai veniti cu argumente de genul asta daca nu stiti nimic.

Eu stiu, deoarece te cunosc de dinainte :) . Ai creat destule probleme pentru serverul asta, in special acel ban evade si motivul pentru care stuntman te-a banat permanent. Au fost foarte multi ca tine care au spus ca "a trecut nu stiu cat timp si m-am schimbat si nu voi mai face probleme pe server" si fix pl au facut, ca tot la ban au ajuns. Doar eu te tin minte in special pentru o zi in care m-am certat destul cu tine, doar ca nu mai stiu pe ce motiv. Din astea eu iti dau inca un :contra:



Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG
« Reply #10 on: 06 July 2018, 00:29:19 »
Daca stau să mă gandesc, stuntman a iertat multi cretini, sifonari, trădători, cheateri, etc...Amu' depinde și ce a făcut el, totuși, i-aș da pro că și eu am fost în situația lui cu ban permanent , :pro: , bafta.

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG
« Reply #11 on: 06 July 2018, 01:16:17 »
Daca stau să mă gandesc, stuntman a iertat multi cretini, sifonari, trădători, cheateri, etc...Amu' depinde și ce a făcut el, totuși, i-aș da pro că și eu am fost în situația lui cu ban permanent , :pro: , bafta.

''A iertat multi cretini'' Noi 2 ne numaram printre ei, stii tu de ce :))


Cat despre cerere, ai primit banuri de la owner dar ultimul a fost doar pentru ca ai spus pe server ''sunt veteran'' . Eu spun ca ai merita o sansa de unban. Si eu si multi altii am fost in situatia in care aveam ban permanent iar dupa am fost iertati. Eu de exemplu am abuzat de giveallcash, am luat unban si nu am mai facut probleme. Poate nici tu nu vei mai face. Eu am facut ceva foarte naspa.. dar totusi am luat unban. (Din nou , ii multumesc lui SkyLine pentru ce a facut atunci. Datorita lui am primit unban.) Era un abuz foarte grav. Eu spun ca si tu meriti o ultima sansa daca ai spus lucrul ala, sincer :)) Ai mai luat tu banuri si inainte dar nu stiu, depinde acum ce ai facut si inainte. Eu unul iti dau pro, desi cred ca iti dau degeaba.
 
Stunt, ai iertat multi ce erau sa-ti strice serverul sau multi ce te-au enervat. Mai da-I si lui o sansa, ultima sansa. Si Gaby4 injura, si Gaby4 a fost asa si totusi l-ai iertat. Daca o face iar lata, sa nu mai aibe tupeul sa mai faca cerere unban.

Da, stiu. A facut ban evade, a injurat.. dar poate s-a schimbat. Poate nu va mai face probleme si va fii foarte ok pe server. Eu spun ca merita si el o ultima sansa, acum stuntman decide ce si cum.
Pe viitor : Daca iei unban, ai grija ce faci in continuare. Nu uita ca asta e ultima ta sansa de a juca pe server.

EDIT: Imi place poza ta de profil :))
« Last Edit: 06 July 2018, 01:34:22 by MinioNN. »


Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [Cerere unban] - ZEWgameR_OMG
« Reply #12 on: 06 July 2018, 13:20:50 »
Sper sa nu mai cauti iarasi sa-i enervezi pe ceilalti si sa iei ban.

:accepted:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal