Author Topic: SOLVED [ADMIN]Report Parfumat  (Read 930 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MihaiCR7

  • Newbie
  • *
  • Posts: 49
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Lumea te înjură și te linge cu aceeași limbă.
  • Real Name: Mihai
  • Steam ID: //nu folosesc
SOLVED [ADMIN]Report Parfumat
« on: 08 July 2017, 15:52:44 »
Nick-ul tau: (numele tau in server): SALSUNTMIHAI
Adminul reclamat: (numele adminului raportat): Parfumat
Ce a facut ?: (spune-ne greseala adminului reclamat): mute aiurea, nu vad la ce te bagi tu in ce discut eu cu alti playeri, si mai dai si mute, te ai bagat aiurea n seama cu mine si m ai provocat, te am lasat pe treaba ta de 13 ani sau cat ai si n am cautat scandal, dar deja cand eu vorbesc cu cineva si tu mi dai mute, pai scuza-ma, nu crezi ca esti deja cam tare n gura? si eu am fost admin, 8 chiar, ceva ce nu prea cred ca o sa fii tu prea curand, dar nu ma apucam sa dau mute la playeri aiurea, aia e stunt scuze ca deranjez cu reclamatia dar deja cand iau toti copii admini si mai fac si d astea:))
Poza: (pune o poza cand a facut ceva gresit): http://imgur.com/a/MgTQ9
« Last Edit: 08 July 2017, 17:37:30 by IstuntmanI »
Oamenii m-au descris în fel şi chip, în funcţie de felul în care m-au perceput... Unii s-au grăbit să mă eticheteze, fără ca măcar să mă cunoască, iar alţii, nici măcar după mult timp petrecut în preajma mea nu sunt capabili să mă descrie obiectiv.
Unii m-au iubit din prima clipă, altora le-am devenit antipatic din momentul în care au văzut că sunt asertiv şi că nu sunt genul de persoană care seduce orgolii.
Eu nu joc câte un rol pentru fiecare om, fiindcă nu am niciun scop în relaţiile cu lumea. Nu mă folosesc de oameni şi nu caut să îmi creez o imagine imaculată. Iubesc oamenii şi am un suflet încăpător, însă mă feresc de aceia care mă obosesc cu aşteptări şi cu pretenţii absurde. Nu datorez oamenilor decât respectul, iar cei care merită mai mult, au parte şi de "iubirea" mea.

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: [ADMIN]Report $arpe
« Reply #1 on: 08 July 2017, 16:02:22 »
Ai luat mute pentrucă ești tare in gura.Cand un admin face evente nu te bagi tu repede că nu îți place cum face , daca ești pretențios crează tu mai bine.
P.s. mute ți-am dat că te-ai luat de dark și nu prea îți convine nimic.
« Last Edit: 08 July 2017, 16:02:53 by ParFumat »

Offline DarkOne

  • Full Member
  • *
  • Posts: 148
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Premium Vip(4) + Head Moderator (7)
  • Real Name: Anonimous
  • Steam ID: Dark
Re: [ADMIN]Report Parfumat
« Reply #2 on: 08 July 2017, 16:05:27 »
Salut,salut! Ma bag si eu putin,pentru ca apar in chat si trebuie sa explic.Un admin facea un event,iar Mihai se ia de el ca nu stie sa faca nici macar un announce.Eu i-am spus ca daca nu ii place ce facem noi,sa faca el.Atat am avut de zis  :) ! O zi buna !
« Last Edit: 08 July 2017, 16:11:34 by DarkOne »
San Fierro Rifa

Offline ScreaM_

  • Senior
  • *
  • Posts: 357
  • Reputation: 15
  • Gender: Male
  • GZS Administrator - SG Senior - LSV Member
  • Real Name: Gjergji Shkembi
  • Steam ID: -
Re: [ADMIN]Report Parfumat
« Reply #3 on: 08 July 2017, 16:08:28 »
Everyone makes mistakes mihai , I accept I have made mistakes too but sometimes we get angry and make things we shouldn't.
« Last Edit: 08 July 2017, 16:10:07 by [SG]GjekuTheBest »

Offline Loading..

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: Edi
  • Steam ID: N-am,
Re: [ADMIN]Report Parfumat
« Reply #4 on: 08 July 2017, 16:17:01 »
Toata cearta voastra a inceput pur si simplu de la un announce? Pe bune ma ? Nici tu nu ai fost cel mai bun cand te-ai apucat de adminat , fiecare se prinde mai repede sau mai tarziu de unele lucruri , nu trebuie sa ne certam din cauza asta . Din moment ce esti playeri , puteai pur si simplu sa participi la event si sa ii lasi in treaba lor . Tu zici ca ParFumat e copil , dar a ajutat sv-ul foarte mult si nu a facut vreun abuz de putere X_X . Pentru 10 minute nu murea nimeni .

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [ADMIN]Report Parfumat
« Reply #5 on: 08 July 2017, 17:37:08 »
Serios ? De la un announce ?

Mihaie, stii cum se fac anunturile, unii n-au habar de acele coduri de la inceput. Evolueaza cu timpul sau le fac in stilul lor.

Alta reclamatie de la o prostie. N-are rost sa ne complicam.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal