Author Topic: SOLVED (Admin)Loading...  (Read 1493 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline EleTr0[X]™

  • Full Member
  • *
  • Posts: 118
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Real Name: Theodor-Paraschiv
SOLVED (Admin)Loading...
« on: 27 July 2016, 13:01:46 »
Nick-ul tau: (numele tau in server) [69]EleTr0[X]
Adminul reclamat: (numele adminului raportat) [TBK]Loading...
Ce a facut ?: (spune-ne greseala adminului reclamat) Ban aiurea (Temoprar).As vrea dovezile in care arata ca am aimbot, niciun Test TeamViewer, chiar asa se actioneaza ?. Chiar ieri l-am scos dupa ce a zis stuntman.
Poza: (pune o poza cand a facut ceva gresit) http://imgur.com/a/h3xy4

P.S.:Loading, azi inainte sa vin pe server am exersat pe un alt server, ce e asa greu de inteles, si eu sitam ca inainte sa se dea ban pt. hack se verifica mai intai cu TW....Si ieri te omoram de o gramada de ori cica 'abia tineam arma in mana'.... :|
Casper: Pai ieri nu am omorat niciun player, dar mi-a zis pe PM stuntman sa il scot, si l-am scos..
Sarpe: Serios? Am zis de 10 ORI CA L-AM SCOS!!
« Last Edit: 27 July 2016, 15:18:12 by IstuntmanI »



Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: (Admin)Loading...
« Reply #1 on: 27 July 2016, 13:18:38 »
Sa inteleg ca ai avut aimbot si l-ai "scos" dupa ce ti-a zis stuntman, iar acum faci reclamatie pentru ca ti-a dat ban ca aveai aimbot ?

Sa-i pupi mainile pentru ca ti-a dat doar 7 zile ..

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline Loading..

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: Edi
  • Steam ID: N-am,
Re: (Admin)Loading...
« Reply #2 on: 27 July 2016, 13:22:03 »
Sa inteleg , trebuie sa te rog frumos sa iti dau ban ? Sau sa iti cer tw sa te controlez de hack ? L'ai scos ? Cand ? Omulet , tu nu ratai . Ai devenit dm-er peste noapte ? Ieri abia tineai arma in mana si acum ma omori cu armura cu tot . Si la 1 v1 ma faci si pe mine si pe sarpe , tot peste noapte asa . Dai 2/2 cu deagle desi fugeam in cerc . In fine . Sarpe a fost de aceasi parere cu mine in ce consta motivul ban-ului . O zi buna ^_^.

Offline danee940

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 805
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Real Name: Daniel
Re: (Admin)Loading...
« Reply #3 on: 27 July 2016, 13:24:06 »
Sa inteleg ca ai avut aimbot si l-ai "scos" dupa ce ti-a zis stuntman, iar acum faci reclamatie pentru ca ti-a dat ban ca aveai aimbot ?
Mi-ai luat cuvintele :))


Cand ai luat ban am avut spec pe tine.. Mi se parea ciudat cum trageai (nu sunt eu expert la aim/dm deci nu am zis nimic).. Dar vazand ca ieri ai folosit aim, mi se pare simpla situatia.. :contra:
« Last Edit: 27 July 2016, 13:34:23 by Casper »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: (Admin)Loading...
« Reply #4 on: 27 July 2016, 13:35:04 »
Reclamatia este inutila. Te-a detectat si anticheatul , nu doar Loading si Casper. Din partea mea , banul ramane



Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: (Admin)Loading...
« Reply #5 on: 27 July 2016, 13:42:02 »
1.Ai recunoscut ca aveai aim ceea ce inseamna ca te-ai ingropat singur ,aimu se reinstaleaza imediat stii bine asta . 2 testu cu team-viewer e doar pentru adminii care gandesc intarziat nu e cazul staffului nostru acele hackuri se pot sterge in cateva minute. 3. Aveai aimbot omule trageai in fata ,ma feream alergam in partea dreapta de exemplu gloantele se duceau fix in mine . 4. Ai recunoscut ca folosesti aim si vrei dovezi ce logica ai fratica ...

Offline RazvanS_

  • Skilled Gaming Members
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 4675
  • Reputation: 0
  • Steam ID: RazvanS_
Re: (Admin)Loading...
« Reply #6 on: 27 July 2016, 14:27:44 »
:contra: Banul ramane.

Offline [SG]Vladu

  • Senior
  • *
  • Posts: 371
  • Reputation: 2
  • Gender: Male
  • Skilled Gaming [SG]
  • Real Name: Vlad
  • Steam ID: bogdan_dica_1
Re: (Admin)Loading...
« Reply #7 on: 27 July 2016, 14:50:51 »
"Chiar ieri l-am scos dupa ce a zis stuntman."
Serios ma,tu singur te dai de gol ca ai avut hack  =)) Daca anti-cheat-ul te detecteaza,ce mai vrei ma baiete? Tu crezi ca sistemul are ceva cu tine sau ce? Si in plus,daca 3 admini spun ca tu ai hack,tu tot mai comentezi? Sincer,ai merita ban permanent ca vad ca 7 zile nu te multumesc  :| 
Decide stunt ce o sa faca cu tine!
                                                                                            :contra:
Aveti incredere in [SG]Stuntman.:D

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: (Admin)Loading...
« Reply #8 on: 27 July 2016, 15:17:59 »
Crezi ca ne putem intelege cu toti sa facem teste Team Viewer ? Vrei sa-mi fac o echipa speciala pentru Team Viewer ? Asa ceva nu se poate. Se pierde foarte mult timp. Noi avem un sistem anticheat pentru aimbot care, desigur, unele nu le poate detecta, iar uneori mai detecteaza si fals. Un anticheat de aimbot nu poate fi foarte bun din cauza lagului, pingului, dar si a modului in care sunt facute aimboturile.

Banul va ramane. Daca "testati" aimboturi si alte hackuri pe GZS asta se intampla. Sincer eu ti-as da unban pentru ca esti baiat de treaba :)) , dar nu pot face asta, e strict vina ta. Loading n-are nici o vina.

Tineti minte ca pe alte servere pentru orice tip de hack se ia ban permanent. Eu am decis sa va dam mai multe sanse, sa luati doar 7 zile ban. 7 zile este un nimic pentru hackuri.

:respins:
« Last Edit: 27 July 2016, 15:19:39 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal