Author Topic: SOLVED Report admin: [Lvm]$arpe  (Read 2640 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
SOLVED Report admin: [Lvm]$arpe
« on: 11 February 2018, 17:50:08 »
Your nickname: (your nickname in the server):Adi_Walker
Reported admin's name: (the nickname of the reported admin)[Lvm]$arpe
What he does ?: (what he does wrong ?):Tot timpul are ceva cu mine,ba ma face bot,ba ca is saracie,nu i-am facut aboslut nimic,se ia de mine cand apuca,voi lasa mai jos cateva fotografii cu gesturile lui:
Photo: (here you post a photo with his fault): https://imgur.com/a/RoVnM ,aici pur si simplu i-am dat warn si el mi-a dat kick cu reason ''suge-te'' ,pentru ce? i-am dat warn aiurea? , https://imgur.com/a/yoAtu aici puteti vedea ca nu  i-am facut nimic,doar l-am omorat si sare la mine cu saracio,pentru simplul fapt ca pierde la dm,pe mine nu ma ating vorbele lui,dar cam intrece masura si oricine ar fi in locul meu ar fi putin deranjat.
« Last Edit: 17 February 2018, 19:49:06 by IstuntmanI »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #1 on: 11 February 2018, 17:51:57 »
Am inteles de la inca, cativa...ca au ss-uri. Sa le aduca. Eu as propune lui stuntman sa-i scoata adminul...dar este pe donatie...
« Last Edit: 11 February 2018, 17:56:42 by SkyLine. »



Offline 0x1g3n

  • Newbie
  • *
  • Posts: 46
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Advanced V.I.P
  • Real Name: Alex Florin
  • Steam ID: private
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #2 on: 11 February 2018, 17:55:57 »
Eram la baza LvM, am vrut sa trag in el cu Deagle dar n-am nimerit fiind low am fugit, nu l-am atins absolut deloc si sunt foarte sigur de asta.. M-am enervat... Si.... el : https://imgur.com/a/SpqTC

Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #3 on: 11 February 2018, 17:57:54 »
Sarpe, stii ca noi eram prieteni buni, acum nu tin cu nimeni dar nu mi se pare deloc okay sa il faci saracie sau mai stiu eu ce doar pentru ca te face la DM. Am si eu niste dovezi pe aici, scuze sarpe, dar nu este deloc ok ceea ce ai facut si de asemenea nici amenintarile pe care m-ai pus sa i le transmit lui Adi nu sunt deloc ok... https://imgur.com/a/vUPX1





Offline [SG]Kenton

  • Full Member
  • *
  • Posts: 171
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Real Name: Kenny
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #4 on: 11 February 2018, 18:03:03 »
Waw, i think $arpe he will be demoted for that's error. I don't know why but,$arpe has changed a lot, now he's insulting players, maybe he was in the bad mood or angry
Join us Green Zone Stuntage Discord
Here







"The streets is cold, Dog. Like it says in the book, we are blessed and cursed"

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #5 on: 11 February 2018, 18:09:11 »
Waw, i think $arpe he will be demoted for that's error. I don't know why but,$arpe has changed a lot, now he's insulting players, maybe he was in the bad mood or angry
He's always like that



Offline Dark One

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Basic Operator(7)+Vip Premium(4)
  • Real Name: Anonimous
  • Steam ID: Dark
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #6 on: 11 February 2018, 18:20:45 »
Ultima data eu i-am facut report si a luat remove,vad ca acelasi lucru i-a facut si lui Adi,kick aiurea.Pai ce sa zic? El playerilor, care il bat sau care chiar au lag tine neaparat sa spuna ca au saracie de calculator,sau ca player-ul e saracie. Ai prea mult tupeu si injuri prea mult! Cu asta am incheiat.

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #7 on: 11 February 2018, 18:27:20 »
Era de așteptat să fiți toți pro contra lui , de ce nu incercati să-l evitați ? In ultimul timp șarpe ajuta practic cel mai mult playerii , nici un admin nu ajuta un player foarte detaliat sau pnm . Iar voi , astea mai noi in staff , când merge vorba de o cearta sau ... Incercati sa interveniți cu tâmpenii asupra adminului respectiv pentru al influența să facă abuzuri sau sa va înjure . Șarpe nu are nimic cu voi , voi aveți ceva cu el. In ultima perioada nici nu mai vorbește prea mult pe server. Alte prostii create aiurea -_-
« Last Edit: 11 February 2018, 22:00:01 by SouL_ »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #8 on: 11 February 2018, 18:28:45 »
Era de așteptat să fiți toți pro contra lui , de ce nu incercati să-l evitați ? In ultimul timp șarpe ajuta practic cel mai mult playerii (după Sky) nici un admin nu ajuta un player foarte detaliat sau pnm . Iar voi , astea mai noi in staff , când merge vorba de o cearta sau ... Incercati sa interveniți cu tâmpenii asupra adminului respect pentru al influența să facă abuzuri sau sa va înjure . Șarpe nu are nimic cu voi , voi aveți ceva cu el. In ultima perioada nici nu mai vorbește prea mult pe server. Alte prostii create aiurea -_-

Tu nu il cunosti pe sarpe asa cum il cunosc eu, din 2015 :) . Tu vezi doar partea lui "buna". Nu-i stii si partile rele ;) stai calm



Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #9 on: 11 February 2018, 20:27:50 »
Baaa,mi-ar fi placut sa ma abtin de data asta dar pareti atat de credibili si pare foarte grav ceea ce am facut . Ok.ok. Asa este ,ti-am dat kick pt ca mi-ai dat warn pt plm,nici macar nu ti-am zis dute-n plm sau ceva .M-a deranjat faptul ca tu ai reactionat la nervi,voi vorbiti pe chat cu plm si nu e absolut nici o problema ,stii foarte bine asta ,te-am facut saracie pt ca o tineai intr-una cu ez ,ez ,ez . Ez spui dar habar-nai ce inseamna ,inseamna meci castigat cu usurinta ,ti-am spus ca nu va scade dmg cat ar trebui sa va scada din hit ,nu am ce sa zic ,da am gresit cu kick dar atata ura pe voi si tu sebby ai venit cu aceleasi screenuri ,pt ce ma omule ? Si daca l-am amenintat ,il amenintasem ca sa il sperii,stii foarte bine de cate ori spuneti pe achat de cate un player : da-l in P..a mea ,ce ratat ,ce nush ce,eu nu am stat sa strang screenuri ,am zis sa imi vad de treaba mea si ha ha in legatura cu ce buni buni prieteni eram ,mnaaa ,tu esti genu ala de prieten pe interes,si te schimbi dintr-o tabara in alta deci ,am cam inchis orice discutie cu tn .Iar tu Oxigen ,stii foarte bine ca ai tras spre mine atunci ,apoi m-ai facut ofticatul ... ,si mna ,asta e mi-a scapat ,se intampla si la case mai mari . Darkone stiu ca e supi supi ca i-am spus parerea mea despre el iar skyline cel mai bun prieten al meu ,cum se gaseste ceva cum e acolo impotriva mea .Si nu ar trebui sa fie asa ,ca daca te uiti peste reclamatiile tale ,Sarpe nu ti-a postat niciodata nimic contra. Stiu ca am gresit ,daca e greseala de demote ori de ban o accept din partea lui Stuntman fara nici o problema chiar daca sunt pe donatie si probabil doar cu el si inca doi trei voi mai vorbi pe server de azi inainte . PS: Asta daca nu imi iau ban permanent ,v-ati strans ca hienele ,atacati in haita ,nu-i nimic ,va inteleg.Va promit eu ca o sa va las sa va jucati linistiti pe toti.
« Last Edit: 11 February 2018, 20:52:21 by [Lvm]$arpe »

Offline Depяessive_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 128
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • The best of the best
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #10 on: 11 February 2018, 20:46:22 »
Așa este,voi când vorbiți pe chat cu bag p*****,dute-n p*** +că va mai dati si kick-uri aiurea atunci nu acționează numeni dar eu când spun pe chat drq toți săriți. :contra:
Daca un simplu player spune pe chat o înjurătură, fie ea cat de minoră, gen drq,voi îl articulați,dar voi când spuneți pe chat p****,date'n p*****,atunci?
« Last Edit: 11 February 2018, 20:53:55 by Europe_ »


Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #11 on: 11 February 2018, 21:10:55 »
Așa este,voi când vorbiți pe chat cu bag p*****,dute-n p*** +că va mai dati si kick-uri aiurea atunci nu acționează numeni dar eu când spun pe chat drq toți săriți. :contra:
Daca un simplu player spune pe chat o înjurătură, fie ea cat de minoră, gen drq,voi îl articulați,dar voi când spuneți pe chat p****,date'n p*****,atunci?

O parte dintre admini, inclusiv sarpe, înjura cam des, ca niste playeri obisnuiti. Da, ceea ce spui tu se aplica la ei. Dar nu si in cazul adminilor gen eu, stuntman, foad si cei ca noi, carora ne scapa o înjuratura din an in paste si alea doar in situatiile serioase, cu hackeri, jucatori tupeisti care nu au ce cauta pe server. Nu injuram zilnic cum faceti vou in DM sau in Gang sau unde naiba mai injurati voi. Asa ca, nu mai comenta daca nu urmărești in fiecare zi chatul cum il urmaresc eu, sau stuntman, seby, DarkOne. Desi, ceea ce ai spus se aplica pentru o parte din admini, inclusiv sarpe.

Iar legat de ce a zis sarpe, logic ca sunt mereu acolo cu dovezi impotriva lui, din moment ce nu e prima lui abatere de genul asta



Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #12 on: 11 February 2018, 21:25:47 »
Ultimul reply pe care il las la aceasta reclamatie : Daca mi-a facut reclamatie pt ca l-am facut (saracie si pt kick ) pe care am justificat dc l-am dat da ,il recunosc ,e greseala mea , pai ma Skyline ,daca aveam un limbaj atat de colorat in fiecare zi la dm pe server ,crede-ma ca aveam daca nu reclamatii ,cel putin il spamau playerii pe stunt ,stii foarte bine ca nu imi sta in caracter sa vb cu plm sau alte chestii ,doar cand ma enervez ,da e greseala mea ,ca trebuia sa ii las in pace ,bun ,v-a promis fratele vostru ca va lasa in pace ,va lasa ,descurcati-va,distrati-va ,nici o problema ,dar ceri prea mult (demote) din atat ,stii eu mi-am vazut de treaba mea si o sa imi vad in continuare pt ca nu imi sta in caracter sa rad de greselile altora sau sa le pandesc fiecare miscare pt a le face rau ,si ti-am spus si iti repet ,din partea mea ,are mana libera sa imi dea demote ,nu ctz ca sunt pe donatie ,dar ma oftica putin,totusi ce vei obtine daca nu voi mai fi eu admin ? in regula na ,se poate intampla ,daca iti doresti asta ,iti tin pumnii man ,(si voua ) ,bft! Si ca tot vorbim de kick-uri si comenzi folosite aiurea si bataie de joc ,pai voi sunteti mult mai nesimtiti ca mine ,eu am respect mai mult decat voi pt ceilalti ,eu nu imi bat joc de ei ,eu daca injur ,injur de nervi ,si recunosc cand gresesc ,totusi nu toata lumea e de acord cu voi si am primit asta https://imgur.com/a/T0T1R ,si altele dar nu are rost ,fa si tu diferenta intre a-ti bate joc si a vorbi la nervi ,cred ca respectul e mult mai important ,tuturor va scapa man ,nu sunteti perfecti .
« Last Edit: 11 February 2018, 22:18:57 by [Lvm]$arpe »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #13 on: 11 February 2018, 22:37:00 »
Ultimul reply pe care il las la aceasta reclamatie : Daca mi-a facut reclamatie pt ca l-am facut (saracie si pt kick ) pe care am justificat dc l-am dat da ,il recunosc ,e greseala mea , pai ma Skyline ,daca aveam un limbaj atat de colorat in fiecare zi la dm pe server ,crede-ma ca aveam daca nu reclamatii ,cel putin il spamau playerii pe stunt ,stii foarte bine ca nu imi sta in caracter sa vb cu plm sau alte chestii ,doar cand ma enervez ,da e greseala mea ,ca trebuia sa ii las in pace ,bun ,v-a promis fratele vostru ca va lasa in pace ,va lasa ,descurcati-va,distrati-va ,nici o problema ,dar ceri prea mult (demote) din atat ,stii eu mi-am vazut de treaba mea si o sa imi vad in continuare pt ca nu imi sta in caracter sa rad de greselile altora sau sa le pandesc fiecare miscare pt a le face rau ,si ti-am spus si iti repet ,din partea mea ,are mana libera sa imi dea demote ,nu ctz ca sunt pe donatie ,dar ma oftica putin,totusi ce vei obtine daca nu voi mai fi eu admin ? in regula na ,se poate intampla ,daca iti doresti asta ,iti tin pumnii man ,(si voua ) ,bft! Si ca tot vorbim de kick-uri si comenzi folosite aiurea si bataie de joc ,pai voi sunteti mult mai nesimtiti ca mine ,eu am respect mai mult decat voi pt ceilalti ,eu nu imi bat joc de ei ,eu daca injur ,injur de nervi ,si recunosc cand gresesc ,totusi nu toata lumea e de acord cu voi si am primit asta https://imgur.com/a/T0T1R ,si altele dar nu are rost ,fa si tu diferenta intre a-ti bate joc si a vorbi la nervi ,cred ca respectul e mult mai important ,tuturor va scapa man ,nu sunteti perfecti .

1. Am glumit cu acel kick, chiar daca i-am "copiat" motivul lui stuntman. Da, aici nu am scuza, e motiv inventat de el (nu cuvantul, ci motivul..intelegeti voi)

2. Omule ala NU MERITA sa fie admin nici macar pe donatie. De o gramada de vreme abia asteptam sa ii expire adminul pentru ca, efectiv, nu-l mai suportam in staff. Atat de bine m-am simtit cand i-a expirat adminul pentru ca stiam ca scap de un mare stres psihic...si apoi cand am vazut ca iar si-a cumparat....m-a luat groaza, dupa cate a facut



Offline snoWEED

  • Full Member
  • *
  • Posts: 230
  • Reputation: 13
  • Gender: Male
  • Admin & Adevanced V.I.P
  • Real Name: SeBBy
  • Steam ID: SebiCLCS
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #14 on: 11 February 2018, 22:52:04 »
Bine sarpe , hai sa-ți explic de ce am ras când Anonym si-a cumparat  din nou admin.Imediat ce l-am văzut conectanduse aveam deja în cap ideea ca el își va cumpăra din nou admin, odată ce am văzut ca si-a luat admin am început sa rad pentru ca știam ca va face asta.





Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #15 on: 11 February 2018, 23:09:13 »
Daca Stuntman l-a lasat sa doneze ,inseamna ca are voie si nu a facut probleme atat de mari .Da intr-adevar e unu dintre playerii care nu te asculta pe tn ,pai ia vezi mosule ,ca tu ai creat un mic guvern si vezi sa nu fie PSD ca... >problema e ca aici decide stuntman ,si sebi stai calm ,nu te agita ,ca nu ma intereseaza,si nici pe stuntman ,dar asa ca idee ,si reclamantul dar si tu sky ,ati fost banati permanenti si nu sunteti in masura sa cereti demote pt mn ,intelegi ? Va stiti greselile ,nu mai incercati sa faceti pe sfintii,eu v-am promis ca o sa va ignor pe cat se poate si cam atat ,fiecare isi vede de treaba lui .
« Last Edit: 11 February 2018, 23:22:07 by [Lvm]$arpe »

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #16 on: 11 February 2018, 23:31:49 »
Prea multa cearta dintr-o prostie , hai ma , da-o in colo de treaba. Sky si toti ceilanti , daca e sa o luam asa ...nu suntem nimeni perfecti. Adi , serios ma ? pentru un kick faci reclamatie pe motiv de remove sau demote , ce cereti voi . Daca erai baiat de treaba ..nu  faceai reclamatie , o luai simplu ca pe un reconect si nu mai era atata " tam , tam" aici.Si tu injuri , injuri si mai grav ca sarpe ...el nu a zis-o la persoana. Fiecare scapa cate o injuratura , nu a jignit pe nimeni , trebuie sa intelegem asta. Cum ar fi cand vine stunt pe server si incepe sa injure el in gluma , va luati si voi dupa el sa injurati " in gluma" iar la fiecare injuratura aruncata de voi sa va de-a warn , a ?. Nu prea va inteleg pe voi man , nu e o chestie grava ma .... adi , cum era daca iti faceam si eu reclamatie pentru chestia asta --> https://imgur.com/a/WBQ3V ? Ziceai ca a fost o gluma , a?. Atunci nu a fost chestie de gluma , vorbeam frumos despre niste chestii si dintr-o data poc cu acest fakeban. Nu mai incerca sa te tot aotoaperi pentru un kick d-asta.Nu a fost frumos din parte lui sarpe , dar nici nu trebuia sa o faci in acest mod...faceti perte din acelasi staff .
Iar pentru sky am alt ceva ...ma supara faptul ca incercati sa va autoaparati singuri si aruncati cu hate pe un om care a recunoscut de ce a facut acel lucru .... + in screen urile puse de seby ( nu stiu exact daca de el ) se vede clar ca adi incerca sa il faca sa se enerveze si mai tare pentru mai multe dovezi...
Sky , fiecare om greseste , fiecare om avem limite , suntem oameni. Am impresia ca deja se creeaza o comunitate "hitlerista" cu toate aceste prostii.
Cateva dovezi ca si tu , sky , gresesti. Nimeni nu e perfect. https://imgur.com/a/fpQ0g  ( sunt mai multe poze )

Propun sa nu se mai comenteze aiurea in acest topic , nu il influentati cu nimic pe stunt. El decide ce face. STOP SPAM. Interveniti doar daca aveti dovezi clare de abuzuri :V
« Last Edit: 11 February 2018, 23:48:55 by SouL_ »

Offline $arpe

  • Junior
  • *
  • Posts: 96
  • Reputation: 11
  • Gender: Male
  • ...
  • Real Name: Marian
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #17 on: 11 February 2018, 23:39:53 »
Ca o ultima chestie ,ca sa fim intelesi ,pe mine nu ma deranjeaza reclamatia pe mine ma deranjezi tu Sebby in primul rand fiindca nu imi pot inchipui ca te-ai pus impotriva mea ,aminteste-ti doar cate comenzi ai folosit pe mn ,pe Hoodini si te-am inteles ca erai nervos ,stii ,te-am lasat ,iti amintesti ? de Adi nu am ce sa zic ,nu s-a schimbat deloc ,nu imi pasa de el ,desi adi as fi putut sa te las atunci sa schimbi filtru aiurea ,dar sarpe e baiat bun ,nu ? Si tu Sky ,in regula ,te inteleg ca ma urasti ,dar  in afara de a te jigni ,nu prea am fost impotriva ta cand ai fost la greu ,pentru ce ma ? Pai era frumos sa ma apuc si eu sa strang screenuri ,sa imi bat joc ? de data asta m-am convins de voi ,va jur si ma bucur ca s-a intamplat asa,am vazut si eu ce prieteni am ,in special tu Sebby ,ca la restu nu aveam pretentii si am incheiat. (macar de erati voi sfinti si aveati motive si dovezi serioase ) pe mn m-a deranjat gestul ma,in special al tau ,Sebi.
« Last Edit: 11 February 2018, 23:41:30 by [Lvm]$arpe »

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #18 on: 11 February 2018, 23:51:43 »
Prea multa cearta dintr-o prostie , hai ma , da-o in colo de treaba. Sky si toti ceilanti , daca e sa o luam asa ...nu suntem nimeni perfecti. Adi , serios ma ? pentru un kick faci reclamatie pe motiv de remove sau demote , ce cereti voi . Daca erai baiat de treaba ..nu  faceai reclamatie , o luai simplu ca pe un reconect si nu mai era atata " tam , tam" aici.Si tu injuri , injuri si mai grav ca sarpe ...el nu a zis-o la persoana. Fiecare scapa cate o injuratura , nu a jignit pe nimeni , trebuie sa intelegem asta. Cum ar fi cand vine stunt pe server si incepe sa injure el in gluma , va luati si voi dupa el sa injurati " in gluma" iar la fiecare injuratura aruncata de voi sa va de-a warn , a ?. Nu prea va inteleg pe voi man , nu e o chestie grava ma .... adi , cum era daca iti faceam si eu reclamatie pentru chestia asta --> https://imgur.com/a/WBQ3V ? Ziceai ca a fost o gluma , a?. Atunci nu a fost chestie de gluma , vorbeam frumos despre niste chestii si dintr-o data poc cu acest fakeban. Nu mai incerca sa te tot aotoaperi pentru un kick d-asta.Nu a fost frumos din parte lui sarpe , dar nici nu trebuia sa o faci in acest mod...faceti perte din acelasi staff .
Iar pentru sky am alt ceva ...ma supara faptul ca incercati sa va autoaparati singuri si aruncati cu hate pe un om care a recunoscut de ce a facut acel lucru .... + in screen urile puse de seby ( nu stiu exact daca de el ) se vede clar ca adi incerca sa il faca sa se enerveze si mai tare pentru mai multe dovezi...
Sky , fiecare om greseste , fiecare om avem limite , suntem oameni. Am impresia ca deja se creeaza o comunitate "hitlerista" cu toate aceste prostii.
Cateva dovezi ca si tu , sky , gresesti. Nimeni nu e perfect. https://imgur.com/a/fpQ0g  ( sunt mai multe poze )

Propun sa nu se mai comenteze aiurea in acest topic , nu il influentati cu nimic pe stunt. El decide ce face. STOP SPAM. Daca e cazul o sa ceara el dovezi.

Omule jur ca esti pe alta planeta. Ce mama naibii de dovezi crezi ma ca aduci aici? Eu am luat sfatul lui stuntman acolo si incercam sa vorbesc frumos cu ei sa vad ce au de injura si sunt asa de frustrati. De aia le si dadeam unwarn. De aia am si zis celorlalti admini sa ii lase si sa nu le facă nimic, ma ocupam eu de ei si daca era cazul, ii sanctionam eu ca atare. Eu doar incercam sa urmez sfatul lui stuntman pe care l-am primit de multe ori cand vorbeam cu el in privat : incercati sa vorbiti cu ei sa vedeti ce au, de ce sunt suparati, ce i-a frustrat, etc.
Mai baga o fisa pustiule si lucreaza mai bine inainte sa aduci dovezi impotriva mea. Te pup

Si sarpe, eu nu vreau sa te urasc. Doar ca m-am saturat sa vad comentarii, tupeu si injuraturi atunci cand te enervezi. Un jucator normal ar fi avut ban 1-2 zile. Tu de ce nu ai avea? Ti-am dat ban 2 zile, dar in urma unei discutii cu stuntman, care mi-a zis sa iti dau 2 zile(eu propuneam 1)... Ti-am dat unban. Unban decis de mine. In ciuda faptului ca m-ai luat la injuraturi deja prea personale pe fb.

Legat de Anonym : "nu a facut probleme atat de mari" :))))  n-ai idee cate a facut. Nu stuntman l-a lasat sa doneze iar, mai avea el credite ramase. Crede-ma ca eu.. Doar daca am motive serioase, port pica unui admim cum ii port lui Anonym. Un admin fara experienta care face chestii gresite, de capul lui... Fara sa intrebe un admin mai mare si cu experienta
« Last Edit: 11 February 2018, 23:58:45 by SkyLine. »



Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: Report admin: [Lvm]$arpe
« Reply #19 on: 13 February 2018, 00:46:33 »
Numai cearta pe serverul asta frate, n-am vazut asa ceva...nu stiti sa va mai distrati. Nu stiu de ce mai tine stuntman serverul on...sa faceti dm si dupa sa va certati din cauza dm-ului, de-aia il tine, jur ! Si-asa vad ca a facut un update si de atunci nimic. E ca sa fie acolo, cum e si forumul asta de altfel, doar pentru reclamatiile de pe gzs. Nu se mai posteaza nimic frumos, doar reclamatii frate. Reclamatii peste reclamatii si cate un bug report din cand in cand sau se mai trezeste unu ca vrea unban dupa ce a avut vreo 10 sanse si de 10 ori a fost banat XD

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal