Author Topic: DENIED Cerere unban JeKa  (Read 3905 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
DENIED Re: Cerere unban JeKa
« Reply #20 on: 19 April 2018, 11:52:48 »
https://m.me/Dinis.heis

Add și rezolvăm treaba.

Offline Adi_Walker

  • Junior
  • *
  • Posts: 68
  • Reputation: 5
  • Gender: Male
  • Advanced VIP
  • Real Name: BIA
  • Steam ID: Adi_Walker
Re: Cerere unban JeKa
« Reply #21 on: 19 April 2018, 12:18:31 »
Sa ma contacteze pe mine cei care vor sa-mi faca TW, ca nu sunt eu de vina ca Minion nu stie sa acorde un ban corect si sa verifice corect.
Si daca nu am fly-hack, nu e sanctionat ala? Daca nu am fly-hack sau vreun cheat in PC, domnul Minion sa fie sanctionat cum trebuie.


Adi_Walker, bai copilas distrus care esti, vezi ca tu esti taran si geniu de pe stunt. Cine te crezi ma tu? Ai venit aici sa-mi sari cu gura pe sus. Am venit aici sa fac cerere unban sa-mi apar punctul de vedere si sa vada ca nu am folosit nici un cheat. Si bai agariciule, din cate stii tu "ca esti mare experimentat" pe RPG nu se joaca cu cheaturi, risti ban din primele secunde, deci stai tu calm mai baiete in banca ta.
   Bai "distrusule" , dacă tot zici ca pe RPG e curat, no cheats, înseamnă că săracu de tine nu te puteai abține și le ai încercat la noi? Ești total lipsit de speranța omule, nu te integrezi aici, ești total pe lângă, ești pierdut, dacă o sa iei unban cred ca o sa ne stresezi pe noi în continuare ca în acest moment. Dar nu o sa iei, te asigur eu, minion nu e prost să-ți dea ban degeaba.(scuza mi expresia minion), și cine ma cred eu?A... Eu sunt doar un Administrator al serverului, știi ca adminii sunt neimportanti, nu? Ca la voi normal:)), nu frate. Ma implic mult și nu am cum sa nu intervin când vad imbecili ca voi, va victimizati în 10.000 de feluri, ca voi sunteți curați ca lacrima, sunteți pe naiba sa va ia. Mai bine ai renunța... Ramai în tristețea ta ca nu ai cum sa faci fata aici.
« Last Edit: 19 April 2018, 12:29:35 by Adi_Walker »

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere unban JeKa
« Reply #22 on: 19 April 2018, 13:29:34 »
Adi warn +40%, pentru ca esti vechi si stii ca nu accept asa limbaj, in special pe forum.
JeKa warn +20%.

Incetati. Va certati aiurea pe ceea ce preferati fiecare. Urmatorul reply aici vreau sa fie de la rezultatele testelor.

Offline JeKa

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Mereuta Eugen
Re: Cerere unban JeKa
« Reply #23 on: 19 April 2018, 13:44:48 »
Ok, pentru chestia asta trebuie sa intervin. Pentru limbajul asta iti voi extinde personal banul cu 7 zile, pana cand stuntman hotaraste altceva, sau cel care-ti face test Team Viewer. Nu suntem carpele tale, copile, sa vorbesti cum vrei tu cu noi. Si daca nu vrei sa primesti si vreo sanctiune pe forum, stai in banca ta si revizuieste-ti limbajul


EDIT: Si vezi sa nu cumva sa incerci sa fentezi testul team viewer cu diverse reinstalari si alte chestii. Pentru ca se vede data cand au fost instalate programele :)

Bai distrofie, eu una nu inteleg, ce are serverul cu forumul? De ce sa-mi extinzi ban-ul in joc cand nu are nici o legatura cu forumul?

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere unban JeKa
« Reply #24 on: 19 April 2018, 14:13:58 »
Bai distrofie, eu una nu inteleg, ce are serverul cu forumul? De ce sa-mi extinzi ban-ul in joc cand nu are nici o legatura cu forumul?
Ti-a spus Heisenberg cum sa-l contactezi. Pana aflu rezultatul, ramai banat.

Ai luat mute pentru insultele repetate. Cum am spus: vreau ca urmatorul reply sa fie de la rezultat.

Tind sa cred ca n-ar trebui sa iei unban. Daca n-ai hack-uri, atunci din cauza comportamentului tau.

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere unban JeKa
« Reply #25 on: 30 April 2018, 21:52:13 »
Mie-mi este destul de clar. Nu mai este nevoie sa astept mai mult de atat, se pare ca eziti sa contactezi pe cineva. Cel mai probabil ai avut hackuri si nu vrei sa recunosti. Minion parea foarte sigur pe el, mai ales ca a si folosit acel tip de hack in trecut.

Totusi, foarte buna incercare.

A expirat intre timp totusi.

:topicclosed:
« Last Edit: 30 April 2018, 21:53:19 by IstuntmanI »

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal