Author Topic: ACCEPTED Cerere de unban  (Read 1605 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ToonEugen6812

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Eugen
ACCEPTED Cerere de unban
« on: 06 February 2018, 18:36:24 »
Nickname: [TBK]ToonEugen6812
Ban photo:

Additional informations: Deci, am primit ban astazi pentru ca am pus o reclama unui server. Eu am fost curios cati ani a avut acel server, dar mi-a dat ban pentru ca a crezut ca am dat reclama. Eu nici n-am vrut sa fac reclama de la alt server. Plus, vreau sa ma joc mult pe GZS pentru vacanta asta. M-am jucat la acest server demult, si n-am primit ban pana acum din cauza ca acestia au crezut ca am vrut sa fac o reclama, cand am fost curios sa stiu cati ani avea acel server. Astept dupa unban! :)
« Last Edit: 06 February 2018, 21:10:00 by IstuntmanI »

Offline SouL_

  • Full Member
  • *
  • Posts: 165
  • Reputation: 10
  • Gender: Male
  • Administrator GZS
  • Real Name: Dinis
Re: Cerere de unban
« Reply #1 on: 06 February 2018, 18:53:14 »
Ai primit deja unban , vezi ce zice stunt. Dar pe viitor sa stii ca nu se permit nici un tip de reclama pe server. TAG , IP , DNS-URI sunt strict interzise.

Offline ToonEugen6812

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Eugen
Re: Cerere de unban
« Reply #2 on: 06 February 2018, 18:54:28 »
Ai primit deja unban , vezi ce zice stunt. Dar pe viitor sa stii ca nu se permit nici un tip de reclama pe server. TAG , IP , DNS-URI sunt strict interzise.
Am inteles acum. Poate ca n-am citit toate regulile atunci cand mi-am inregistrat contul atunci...

Offline MinioNN.

  • Full Member
  • *
  • Posts: 168
  • Reputation: 6
  • Gender: Male
  • Operator(8)+Premium VIP(4)
  • Real Name: Valentin, cunoscut ca si minion polandej
  • Steam ID: Polandej69
Re: Cerere de unban
« Reply #3 on: 06 February 2018, 18:56:17 »
Ston s-a grabit sa-ti dea ban, nestiind ce scrie mai exact acolo, nu stie romana prea bine.
am vorbit intre noi pe grup si ai fost debanat, ai primit ban gresit, putea sa vorbeasca cu alti admini romani in totalitate si sa rezolve treaba dupa ce dadea un /cc. am dat report pentru cc si el da ban direct, ai fost debanat, poti revenii pe server.


Offline ToonEugen6812

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Eugen
Re: Cerere de unban
« Reply #4 on: 06 February 2018, 19:10:28 »
Ston s-a grabit sa-ti dea ban, nestiind ce scrie mai exact acolo, nu stie romana prea bine.
am vorbit intre noi pe grup si ai fost debanat, ai primit ban gresit, putea sa vorbeasca cu alti admini romani in totalitate si sa rezolve treaba dupa ce dadea un /cc. am dat report pentru cc si el da ban direct, ai fost debanat, poti revenii pe server.
Aha. Am inteles situatia asta, dar dupa cum am spus mai inainte, am gresit si eu, dar si el. Multumesc celui care mi-a dat ban si a inteles ce am gresit! :D

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal