Author Topic:  [Inactivitate] Liberty  (Read 3773 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
[Inactivitate] Liberty
« on: 13 February 2017, 16:01:03 »
Salutare dragi membrii ai Skilled Gaming, care mai întrați pe aici. Fac acest topic pentru că a venit vremea să mă despart de comunitatea aceasta, sau ce a mai rămas din ea. Sincer, forumul ăsta e pe ducă, toată lumea a plecat. Cei care mai posteză pe aici sunt jucătorii de pe GZS. De fapt, forumul ăsta mai există doar din cauza GZS.

Mulțumesc în primul rând lui stuntman și SLAM, pentru că au avut încredere să-mi acorde grade aici, pe forum, cât și pe Skilled Music, de care m-am ocupat destul de multă vreme. Apoi, mulțumesc deținătorilor de servere, fie că ele se mai află în această comunitate sau nu, pentru gradele acordate de-a lungul timpului. Mulțumesc membrilor: Raylisse(m-a ajutat primele luni când am fost în staff), vasya(pentru că a avut încredere să-mi lase Skilled Music în grijă, când acesta era pe Dubtrack.FM).

Am cunoscut mulți oameni aici, alții mai prietenoși, alții mai puțin. Le mulțumesc mult, și sper să mai ținem legătura.

Din păcate, au fost și membrii cu care am avut „conflicte”. Nu trebuie să dau nume, se știu ei. Sper să le fii trecut, deși unora nu prea cred. Din nou, nu dau nume, se cunosc ei. Eu sincer nu sunt supărat pe nimeni de aici, nu vreau să mai existe bârfe și conflicte care să mă încludă.

Cam atât am avut de zis, vă pwp. :*

Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: [Inactivitate] Liberty
« Reply #1 on: 13 February 2017, 16:26:24 »
Imi datorezi 10 euro pentru gradele pe care le-ai avut !


Bafta :)
« Last Edit: 13 February 2017, 17:05:24 by SLAM »

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline BunnyPervert

  • 🔺 Iluminati 🔺
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 543
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • ☠ P3R\/3RT ☠
  • Real Name: Sebastian
  • Steam ID: xsebby69
Re: [Inactivitate] Liberty
« Reply #2 on: 13 February 2017, 18:49:27 »
Imi dai mie SM?  :))

Bafta! :* (nohomo)

I'm a pervert but in a romantic way









Add me!

Offline .shadoW

  • Berea fără alcool e ca și femeia fără țâțe.
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3449
  • Reputation: 12
  • Gender: Male
  • F O R D F O C U S
  • Real Name: S E B I
  • Steam ID: sh4d00W
Re: [Inactivitate] Liberty
« Reply #3 on: 13 February 2017, 19:37:27 »
Dupa ce ai primit Sub-Admin acuma pleci. Gj.





Offline s l a m

  • T I T A N I U M
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 8920
  • Reputation: 27
  • Gender: Male
  • T I T A N I U M
  • Steam ID: slamsg
Re: [Inactivitate] Liberty
« Reply #4 on: 13 February 2017, 19:57:43 »
Dupa ce ai primit Sub-Admin acuma pleci. Gj.
bei de ce esti hatter ?

· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸

Legends never die





http://slam-official.tumblr.com/
http://www.youtube.com/user/DeepWyNN


FH3 - FH4 - FH5 player




· ,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸-(_S L A M_)-,.-~*’¨¯¨’*·~-.¸


Offline ActiON_

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3187
  • Reputation: 17
  • Gender: Male
  • Real Name: Cozmiuc Alexandru Andrei
Re: [Inactivitate] Liberty
« Reply #5 on: 13 February 2017, 20:39:30 »
Într-adevăr, acum SG-ul pare pe ducă mai mult ca niciodată. Se pare că unii nu vor să investească atât cunoștințe și timp, cât și bani, în forum. Iar asta are consecințe. Și le suportăm.

Inactivitatea ta e perfect legitimă, la fel ca a multora de aici.


Ai vreo problema/nelamurire in legatura cu forumul nostru? Citeste acest topic si daca nu ai gasit raspunsul potrivit, da un reply!

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: [Inactivitate] Liberty
« Reply #6 on: 13 February 2017, 21:57:22 »
Într-adevăr, acum SG-ul pare pe ducă mai mult ca niciodată. Se pare că unii nu vor să investească atât cunoștințe și timp, cât și bani, în forum. Iar asta are consecințe. Și le suportăm.

Inactivitatea ta e perfect legitimă, la fel ca a multora de aici.
Nu este nici un motiv sa investesti bani intr-un forum.

In regula, va inteleg. Multumesc mult pentru tot ajutorul cu moderarea.

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: [Inactivitate] Liberty
« Reply #7 on: 13 February 2017, 22:12:04 »
Mai plecati si reveniti de multe ori? XD

Doar ce-ai primit sub administrator din ce stiu eu, te-ai vazut cu grad si ti-ai dat seama ca nu e asa smecher pe cum credeai sau ce? fakin idiot... XD
Daca erai admin pe gzs nu rezistai o saptamana, faceai cerere de inactivitate o data la 2 zile daca pe forumul asta nu esti capabil...

Bafta, desii cred ca o sa te intorci in maxim o luna, desii e mult si o luna. In 2 saptamani esti inapoi xD

Offline Liberty

  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2925
  • Reputation: 28
  • Gender: Male
  • Real Name: Valentin
Re: [Inactivitate] Liberty
« Reply #8 on: 13 February 2017, 22:26:21 »
Mai plecati si reveniti de multe ori? XD

Doar ce-ai primit sub administrator din ce stiu eu, te-ai vazut cu grad si ti-ai dat seama ca nu e asa smecher pe cum credeai sau ce? fakin idiot... XD
Daca erai admin pe gzs nu rezistai o saptamana, faceai cerere de inactivitate o data la 2 zile daca pe forumul asta nu esti capabil...

Bafta, desii cred ca o sa te intorci in maxim o luna, desii e mult si o luna. In 2 saptamani esti inapoi xD
Sub-Administrator am mai fost, stai linistit, nu e acum prima data. ;))

Offline .shadoW

  • Berea fără alcool e ca și femeia fără țâțe.
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3449
  • Reputation: 12
  • Gender: Male
  • F O R D F O C U S
  • Real Name: S E B I
  • Steam ID: sh4d00W
Re: [Inactivitate] Liberty
« Reply #9 on: 13 February 2017, 23:15:04 »
Bafta, desii cred ca o sa te intorci in maxim o luna, desii e mult si o luna. In 2 saptamani esti inapoi xD

stuntman ti-a dat programul care calculeaza revenirea userilor ? :)) eu pun 1x pt Stradivarius :))





Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: [Inactivitate] Liberty
« Reply #10 on: 14 February 2017, 00:37:27 »
Sub-Administrator am mai fost, stai linistit, nu e acum prima data. ;))

Asa cum nici asta nu va fi ultima plecare de pe forum, parca si vad topicul de revenire :)))

stuntman ti-a dat programul care calculeaza revenirea userilor ? :)) eu pun 1x pt Stradivarius :))

Nu trebuie sa fii chiar geniu ca sa observi neseriozitatea :)) Desii ar fi nice un program care sa ne zica dinainte daca o persoana este serioasa sau nu ca sa nu ne mai pierdem timpul cu ea :)

Intr-adevar, nu prea este activitate pe forum, dar nici voi nu prea v-ati zbatut sa schimbati asta, cel putin nu asa incat sa se observe o diferenta

Te pup, pa pa. Ne revedem in cateva saptamani :)))
« Last Edit: 14 February 2017, 00:44:07 by STRADIVARIUS »

Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Re: [Inactivitate] Liberty
« Reply #11 on: 14 February 2017, 10:37:45 »
Asa cum nici asta nu va fi ultima plecare de pe forum, parca si vad topicul de revenire :)))

Nu trebuie sa fii chiar geniu ca sa observi neseriozitatea :)) Desii ar fi nice un program care sa ne zica dinainte daca o persoana este serioasa sau nu ca sa nu ne mai pierdem timpul cu ea :)

Intr-adevar, nu prea este activitate pe forum, dar nici voi nu prea v-ati zbatut sa schimbati asta, cel putin nu asa incat sa se observe o diferenta

Te pup, pa pa. Ne revedem in cateva saptamani :)))

Tu cand spui " nu prea v-ati zbatut sa faceti ceva " nu te simti PSD-ist cumva?
Intrucat sti ca ei nu s-au  " zbatut" pentru forum , probabil tu te consideri unul dintre cei care s-au zbatut.
Dar stai .. Cand si cum ?

De altfel..  Liberty a mai avut rank pe aici si stuntman stia foarte bine ce e de el. Probabil acum o sa isi mute cortul prin alta parte ..daca merge ..merge daca nu " welcome back skilled" , welcome back Administrator.. Ca da, oricum nu are pe cine pune .. 

Si sincer..Bafta 🗽liberty, macar ai fost activ, ai incercat.
« Last Edit: 14 February 2017, 10:42:45 by blacklife »


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

Offline STRADI

  • GZS Head Administrator
  • Senior
  • *
  • Posts: 385
  • Reputation: 24
  • Gender: Male
  • Winter is coming!
Re: [Inactivitate] Liberty
« Reply #12 on: 14 February 2017, 13:45:56 »
Tu cand spui " nu prea v-ati zbatut sa faceti ceva " nu te simti PSD-ist cumva?
Intrucat sti ca ei nu s-au  " zbatut" pentru forum , probabil tu te consideri unul dintre cei care s-au zbatut.
Dar stai .. Cand si cum ?

De altfel..  Liberty a mai avut rank pe aici si stuntman stia foarte bine ce e de el. Probabil acum o sa isi mute cortul prin alta parte ..daca merge ..merge daca nu " welcome back skilled" , welcome back Administrator.. Ca da, oricum nu are pe cine pune .. 

Si sincer..Bafta 🗽liberty, macar ai fost activ, ai incercat.

N-am treaba cu forumul eu, nu am zis asta ca sa reiasa faptul ca m-am zbatut pentru forum XD dar nici n-am avut motivatie pentru ca nu exista... Unde am avut de "zbatut" a fost pe gzs, unde am pierdut sute de ore pentru a avea grija de server si ma asigura ca totul merge bine si zic ca am facut o treaba buna din moment ce lumea si acum crede ca sunt admin desii intru o data la 2-3 saptmani si le tot zic ca nu sunt XD. De-ar fi existat macar o unghie de motivatie pe forum din cea de pe gzs, forumul asta ar fi avut alt aer, nu asta trist si plin de praf xD

Eu unu nu as mai primii pe niciunul inapoi si-asa au zis si scris cu mainile lor ca este pe duca si nu numai o data, daca mai imi amintesc liberty a mai plecat o data inainte sa revina acum si tot asa a zis ca forumul e pe duca. Daca e asa pe duca la ce se mai intoarce? Oricum nu schimba cu nimic situatia niciodata, sa stea cu ochii beliti pe altundeva. La activitatea ce este acum pe forum (decat la gzs xD) nici nu mai are nevoie. Oricum nu plateste o avere pentru forum, nu vad de ce i-ar pasa ca-l tine doar pentru gzs.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal