Author Topic: DENIED Cerere Unban  (Read 1167 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline [TBK]Nasul

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Florin
DENIED Cerere Unban
« on: 22 October 2016, 18:50:14 »
Azi, am foat banat pe nedrept doar pentru ca Loading a inteles ca l-am facut prost. El voia sa ma banneze dar nu a avut motiv. într-un final a gasit motivul cum ca eu l-aș fi facut prost. Dar nu este asa eu am avut ceva cu Dede si Electrox pentru ca se baga in seama cand vorbeam cu Loanding.
« Last Edit: 22 October 2016, 23:17:36 by IstuntmanI »

Offline danee940

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 805
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Real Name: Daniel
Re: Cerere Unban
« Reply #1 on: 22 October 2016, 18:55:18 »
http://forum.skilledg.com/index.php?topic=13.0 <-Model de cerere de unban.. Ar fi bine sa-l folosesti.

Offline [TBK]Nasul

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Florin
Re: Cerere Unban
« Reply #2 on: 22 October 2016, 18:58:53 »
Cum pun pozele?

Offline Hoodini

  • Junior
  • *
  • Posts: 69
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Steam ID: Hiroshirusky
Re: Cerere Unban
« Reply #3 on: 22 October 2016, 19:08:48 »
In primul rand : Tu nu stii ca Eletr0 este admin , deci ai jignit staff-ul , deci banul nu este pe nedrept si este doar o zi , nu cred ca mori.
In al 2lea rand : este DUDU nu DEDE.
in al 3lea rand : Vezi ca ai un model..

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Cerere Unban
« Reply #4 on: 22 October 2016, 19:17:17 »
Voi toti spuneti ca adminii va baneaza pe NEDREPT. Bai copilasi , tineti minte un lucru -> ADMINII PE MERIT nu baneaza NICIODATA pe nedrept, ca de-aia sunt pusi pe merit. Doar daca nimeriti unul de-ala pe donatie, atunci da, aveti dreptul sa spuneti ca sunteti banati pe nedrept si apoi se va analiza acest lucru si se va decide da e pe nedrept sau nu.
Si , pe langa asta , daca jignesti staff-ul, ar trebui sa zici mersi ca-ti iei warn/mute sau ban cel mult o zi .... pentru jigniri asupra staff-ului ar trebui sa primiti cel putin 3 zile. Pentru ca adminii va fac evente, va ajuta cand aveti intrebari si chestii de genul. Cel putin aici pe GZS.
Asa ca nu mai incercati sa gasiti tot felul de motive cum ca adminii va baneaza pe nedrept , mai ales cei pe merit



Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere Unban
« Reply #5 on: 22 October 2016, 19:20:44 »
Pozele le pui cu www.imgur.com .

Cand vei respecta modelul si vei pune poza/poze si o descriere mai buna a ce s-a intamplat o sa dau si eu un verdict.

Offline Loading..

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
  • Reputation: 1
  • Gender: Male
  • Real Name: Edi
  • Steam ID: N-am,
Re: Cerere Unban
« Reply #6 on: 22 October 2016, 19:24:03 »
Te-am banat pe nedrept ? Unde a fost nedreptatea ? Ai zis ca staff-ul e de rahat de 4-5 ori , te-am lasat , te puteam bana de atunci , dar am zis ca poate iti revii . Nu a fost asa .
Motivul ban-ului a fost ''jignire staff'' deoarece te certai cu Dudu. , cu mine si electro si stiu ca ai zis ceva gen ''unul mai prost ca altul '' , te-am intrebat care altul , ai zis ca electro , desi nu era singurul de care ai spus dar fie .
P.S. : Nu am nimic cu tine si nu caut sa te banez , puteam sa te taxez la orice greseala pe care o faceai , dar nu am facut asta . Data viitoare vezi pe cine faci prost/prostii.

Offline BunnyPervert

  • 🔺 Iluminati 🔺
  • Hero Member
  • *
  • Posts: 543
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • ☠ P3R\/3RT ☠
  • Real Name: Sebastian
  • Steam ID: xsebby69
Re: Cerere Unban
« Reply #7 on: 22 October 2016, 21:18:26 »
Daca un membru al stafului face greseli,ii faci o reclamatie pe forum,nu spui ca e staful de rahat
+
Nu ai respectat modelul.
:contra:

I'm a pervert but in a romantic way









Add me!

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Cerere Unban
« Reply #8 on: 22 October 2016, 23:17:14 »
Am vazut si eu ieri ca sareai inutil cu gura la administratori ( cred ca eram doar eu :-? ). Problema ta ieri a fost ca tu crezi ca adminii se pot intoarce in timp si ca pot sti exact cum se misca si tot ce fac jucatorii. Ei bine, administratorii pe scurt sunt doar niste jucatori cu mici permisiuni in plus.

Pe multe alte servere din asa ceva iei ban permanent. Tu acum ai luat doar o zi. Inainte sa vorbesti invata sa gandesti.

:respins:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal