Author Topic: DENIED Unban Wreeper  (Read 973 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline a

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • SG Member
  • Real Name: Darius
  • Steam ID: Wreeper
DENIED Unban Wreeper
« on: 28 March 2019, 15:32:37 »
Nickname: Wreeper
Ban photo: i.imgur.com/AvUdLit.png
Additional informations: Deci eu veneam cu cereri de unban cu toate ca jucam cu coduri si incercam sa mint sa zic ca nu nu, pe cand aveam s0beit si aici in poza de sus l-am dezactivat inainte sa fac poza =]]] si recunosc, aveam o gramada de coduri in PC i.imgur.com/MvG0rzn.png majoritatea dintre ele sunt nimic altceva decat coduri=]]]] si stateam vreo 10 minute sa scriu cu diacritice sa par serios, dupa unban iar am bagat hack =]] mno a trecut 1 an si ceva deci acum sper ca m-am maturizat nu ca atunci cand mancam un cod la cina =]]] mi-am schimbat si PC-ul deci am scapat de orice urma de cod posibila si m-am lasat de coduri acum 4 luni cand am luat ban pe minecraft hypixel pentru autoclicker, si banul a fost destul de lung incat mai am 40 de zile pana la unban =]]]]]]]]]]]]]] mno, e vina mea, recunosc, dar aia e, acum vede stuntman cum face, ma mir cum de n-am uitat  de comunitatea asta ba frate dar n-am pe ce server juca ca pe aproape toate am ban de acum cativa ani =]]]]]]]
« Last Edit: 28 March 2019, 20:28:33 by IstuntmanI »

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Unban Wreeper
« Reply #1 on: 28 March 2019, 20:27:57 »
Nu mai ai ce cauta pe aici. Banul ramane permanent iar orice incercare de a face o cerere pe viitor va fi respinsa din start, fara sa mai primesti si a 9-a sau a 10-a sansa. Sunt mii de alte servere, du-te si streseaza-i pe altii, sau fa un bine omenirii si lasa-te de jocurile online, nu stii sa joci de la egal la egal cu ceilalti. Stai in single player si foloseste acolo cate coduri vrei. Acolo ti-e locul.

:respins:

Ban pentru ban evade pe forum.

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal