Author Topic: SOLVED Report VinDiesel  (Read 1004 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline XpLoD

  • I'm a Dancer
  • Legend
  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1927
  • Reputation: 8
  • Gender: Male
  • Channel Youtube: www.youtube.com/c/xplodgaming
SOLVED Report VinDiesel
« on: 20 June 2014, 15:24:57 »
Nick-ul tau: [SG]XpLoD
Adminul reclamat: VinDiesel
Ce a facut ?: Abuz de admin. A folosit comanda de admin ca sa-si ia minigun sa ma omoare. I-am explicat ca minigunul meu este din 'Locker', le-am strans cu ajutorul pachetelor secrete de pe server. Nu m-a crezut, a crezut ca mint. Joaca el destul de mult, dar se pare ca nu stie ce contine serverul. Cu ajutorul meu a facut rost de admin, eu i-am spus lui stuntman sa-l faca admin pentru ca e activ, iar acum m-am inselat si nu trebuie sa-l pun sa-l faca admin din motivul asta: abuzeaza.

Povestea e simpla, am incercat sa-mi iau teritoriul la loc (baza), a venit sa ma atace, am fugit in HQ sa-mi iau arme, m-am batut cu el si am murit. Apoi mi-am adus aminte ca am in 'Locker' minigunul strans de mine si era timpul sa-l folosesc ca sa-mi reiau teritoriul si sa-i fac sa se indeparteze de baza mea (acum nu mai am nici un glont, l-am consumat pe tot). Dupa ce am ramas fara gloante, mi-am cumpar sniper ca sa-l gasesc si sa trag in el (pentru ca avea hidemeonradar activat), dar dupa cum se vede si-a folosit adminul ca sa-si ia minigun si sa ma omoare.

Tin sa mentionez ca adminii trebuiesc sa cunoasca tot ce contine GZS, ca altfel, uitati ce se intampla.

Rugamintea mare este sa-i scoti adminul sau sa-l scazi un level, din cate imi aduc aminte nu este prima oara cand abuzeaza si se ia in gura cu playerii.


Multumesc de intelegere, [SG]XpLoD.



Poza:



« Last Edit: 20 June 2014, 15:50:32 by ![]stuntman[]! »






Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Report VinDiesel
« Reply #1 on: 20 June 2014, 15:50:10 »
Solved.

:topicclosed:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal