Author Topic:  BioWare doreste feedback-ul fanilor pentru Mass Effect 4  (Read 417 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline .shadoW

  • Berea fără alcool e ca și femeia fără țâțe.
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3449
  • Reputation: 12
  • Gender: Male
  • F O R D F O C U S
  • Real Name: S E B I
  • Steam ID: sh4d00W


[Skilled News] BioWare doreste feedback-ul fanilor pentru Mass Effect 4 [Skilled News]









Aparent, BioWare doreste feedback-ul fanilor pentru Mass Effect 4, sau cel putin asa sustin, avand in vedere ca stiu sa promita multe si sa livreze in final un curcubeu vargat in dungi cu picatele care sa calce pe toata lumea pe nervi.

Ca sa zicem asa, in trecut BioWare au primit 5000 de briose la birourile centrale pentru a schimba finalul lui Mass Effect 3, dar si o groaza de amenintari cu moartea. Nu stim exact daca aceste lucruri i-au indulcit sau amarat, dar un lucru este cert, par sa isi faca mea culpa cu acest gest. Un lucru de asteptat, avand in vedere ca toata lumea si-a cam pierdut increderea in studio dupa ultimele dezastre produse (Star Wars: The Old Republic, Mass Effect 3 si Dragon Age 2), incredere pe care Mike Gamble, producatorul jocului, doreste sa o recastige, cautand idei si feedback din partea fanilor. Cu ajutorul Twitter-ului, acesta a realizat un scurt sondaj, intreband fanii ce fel de RPG-uri agreeaza, cat timp pierd intr-un titlu de calitate si ce gasesc interesant in jocurile respective. 







Sursa: ZonaIT.tv  | Oferit de MefX





Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: BioWare doreste feedback-ul fanilor pentru Mass Effect 4
« Reply #1 on: 19 July 2014, 19:02:56 »
Niciodata nu poate fi ceva pe placul tuturor... pana si eu stiu asta, cand sunt doar un developer de server. :))

Offline fatman

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 1046
  • Reputation: 0
Re: BioWare doreste feedback-ul fanilor pentru Mass Effect 4
« Reply #2 on: 19 July 2014, 22:39:49 »
mda , mie oricum nu imi merge pe pc =)))

Offline [SG]P1xuletz.xD

  • A D D I C T E D.
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 7254
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Todos los Torros.
Re: BioWare doreste feedback-ul fanilor pentru Mass Effect 4
« Reply #3 on: 20 July 2014, 17:54:11 »
" Si sa livreze in final un curcubeu vargat in dungi cu picatele care sa calce pe toata lumea pe nervi. " =)) EPIC .





 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal