Author Topic: EXTERN Radamel Falcao vrea să rămână la Manchester United pentru mult timp!  (Read 227 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline [SG]P1xuletz.xD

  • A D D I C T E D.
  • Legend
  • God
  • *
  • Posts: 7254
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • Todos los Torros.

[Skilled Sport] Radamel Falcao vrea să rămână la Manchester United pentru mult timp! [Skilled Sport]










Atacantul columbian, adus în această vară sub formă de împrumut de la AS Monaco, mulţumeşte clubului englez, Manchester United, pentru că l-au adus pe Old Trafford şi spune că vrea să joace la United pentru mulţi ani
“Manchester United a fost clubul care a ales să parieze pe mine, mai ales că veneam după o accidentare. Sper ca acest pariu să aducă multe beneficii”, a declarat Falcao pentru  Onda Cero.

“Accidentarea din sezonul trecut a fost dureroasă pentru mine şi am fost afectat din toate punctele de vedere. De asemenea, accidentarea m-a ajutat să văd lucrurile altfel, să mă maturizez”

Falcao a marcat şi primul gol pentru United, chiar în weekend, împotriva celor de la Everton, însă acesta spune că nu este încă în formă maximă: “După ce lipseşti atâta timp, e normal să ai nevoie de ceva timp să te obişnuieşti, mai ales că eu am schimbat şi campionatul în care jucam”

“Sunt bine acum, mă simt bine şi încep să ajung la forma dorită. Antrenorul are foarte multă încredere în mine şi ştie că am nevoie de meciuri pentru a mă acomoda. Sper doar să stau departe de accidentări şi să pot să aduc multă bucurie fanilor, pentru mult timp de azi înainte”, a mai adăugat columbianul.





Sursa: superfotbal.ro





Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Nu joaca prea bine la MUTD, dar macar castiga cat vrea. :))

Offline Patrick.

  • Spam Machine
  • *
  • Posts: 2017
  • Reputation: 0
  • Gender: Male
  • R.N.T Best Server For Ever :)
  • Real Name: Patrick
  • Steam ID: Patrick.
Falcao este un jucator bun si va marca inca multe goluri :)


 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal