Author Topic:  [TUT]Harti v3,v4 si camera de cristal(cc)  (Read 10925 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Raylisse

  • Meow meow meow!
  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 3679
  • Reputation: 3
  • Gender: Male
  • Cats
  • Real Name: Morosan Melina Madalina
  • Steam ID: CharlesgarOB
[TUT]Harti v3,v4 si camera de cristal(cc)
« on: 14 January 2015, 14:52:07 »
Buna, fac acest topic deoarece sunt multi playeri care ajung la lev 92 si dupa nu mai stiu unde sa creasca, iar cand afla, nu stiu cum sa o ia si fac drumuri interminabile pana ajung la portalul spre mapa respectiva.
Pentru a ajunge in capat padure, locul unde se creste pentru lev 80-92.-> ( Imagine )
Pentru a ajunge in V3 trebuie intai sa mergeti in Valea Seungryong si apoi sa ajungeti la punctul incercuit de pe harta. -> ( Imagine )
Ajunsi in v3 urmatoarea imagine va asigura drumul cel mai scurt spre v4, in v3 se creste de la 92 la 96,normal, cel mai bun loc de crescut fiind la coordonatele (900,600). -> ( Imagine )
Din v4 spre camera de cristal drumul e mai greu, se poate creste si in v4 dar preferabil ar fi sa cresti de la 96 pana la 99 sau chiar 115, depinde de srv si de mapele pe care le detine, nu toate serverele au locuri speciale de crescut de la 99 in sus, in camera de cristal e cel mai bine deoarece sunt mai multi mobi. -> ( Imagine )
Sper sa va ajute, o zi buna!
« Last Edit: 14 January 2015, 15:46:00 by [SG]B@dboy™ »

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Harti v3,v4 si camera de cristal(cc)
« Reply #1 on: 14 January 2015, 15:42:00 »
E greu sa-ti dai seama cum vine dupa hartile astea. D:

Cand jucam Metin2, mi se pare ca stiam drumul pana in v3 sau v4. :]] Imi placea cat de cat, dar m-am plictisit de joc apoi. xD

Offline blacklife

  • Legend
  • High-Roller
  • *
  • Posts: 2912
  • Reputation: 7
  • Gender: Male
  • You know, i mean it
  • Real Name: Marius Nicolae
  • Steam ID: STEAM_0:0:67883302
Re: Harti v3,v4 si camera de cristal(cc)
« Reply #2 on: 14 January 2015, 15:48:53 »
E greu sa-ti dai seama cum vine dupa hartile astea. D:

Cand jucam Metin2, mi se pare ca stiam drumul pana in v3 sau v4. :]] Imi placea cat de cat, dar m-am plictisit de joc apoi. xD
Metinul mi-a dat mereu cu virgula =))
sunt defect :-j =)


„Dacă n-ar exista fericirea altora, nu ne-am sinchisi de nefericirea noastră.”   — Marin Preda

Spoiler
Nu, nu mai joc SA-MP, nu mai scriptez, nu mai ofer suport pentru serverul Romania National Trucking cum de altfel nici nu mai sunt '' owner ''.
[close]

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal