Author Topic: DENIED Unban  (Read 3088 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DarkOne

  • Full Member
  • *
  • Posts: 148
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Premium Vip(4) + Head Moderator (7)
  • Real Name: Anonimous
  • Steam ID: Dark
DENIED Re: Unban
« Reply #20 on: 26 April 2017, 19:31:34 »
Nu stiu daca este doar parerea mea, dar eu tot imi sustin ceea ce am spus. Uite, de exemplu, diferenta intre mine si playeri :

Arata-mi tu un player care va scapa de hackeri cum v-am scapat eu pana acum. Arata-mi tu un player care va ajuta cum v-am ajutat eu pana acum. Arata-mi tu un player care va face evente cate v-am facut eu de cat timp sunt admin si pana acum. Daca asta nu te convinge ca adminii merita cu macar 10% mai mult respect, atunci eu nu mai am cuvinte.

Playerii egali cu adminii la respect? Poate un player sa ii dea mute cuiva care te injura? Poate un player sa dea instant goto la tine cand il ai dezactivat din /pcp, ca sa te ajute? Sau chiar daca e activat? Poate un player sa iti raspunda cu "numele verde" cum o fac adminii, astfel incat sa vezi ca doar cu tine vorbeste? Spune-mi tu lucruri de genul asta pe care le pot face si playerii si adminii si atunci eu imi "retrag" toate cuvintele si sunt PRO unban
Sa stii ca si playeri fac evente cand tu esti off.Si sa revenim la ce ai zis "Poate un playeri sa dea /goto la tine instant cand il ai dezactivat din pcp?Sau chiar daca e activat? " Da frate,pot sa dau goto instant la un player care are il are activat.Playeri nu se ajut intre ei nu? Si ai spus si de hackeri.Aici nu te pot contrazice,dar si playeri au partea lor,cum ar fii /report,multi playeri raporteaza hackerii sau le transmite adminililor...Eu nu vreau sa stau ora de ora sa dau cate un qoute,vreau sa vad raspunul lui Stunt si atat.          Edit:Daca vrei sa iti spun un player care face evente,sunt chiar eu,Foad,Minion,Doris(mai rar) si Seb.Toti pe care i-am enumerat sunt playeri...
« Last Edit: 26 April 2017, 19:37:57 by DarkOne »
San Fierro Rifa

Offline SkyLine.

  • Hero Member
  • *
  • Posts: 644
  • Reputation: 20
  • Gender: Male
  • HeadOperator&Premium VIP
  • Real Name: Alex
Re: Unban
« Reply #21 on: 26 April 2017, 19:44:29 »
Sa stii ca si playeri fac evente cand tu esti off.Si sa revenim la ce ai zis "Poate un playeri sa dea /goto la tine instant cand il ai dezactivat din pcp?Sau chiar daca e activat? " Da frate,pot sa dau goto instant la un player care are il are activat.Playeri nu se ajut intre ei nu? Si ai spus si de hackeri.Aici nu te pot contrazice,dar si playeri au partea lor,cum ar fii /report,multi playeri raporteaza hackerii sau le transmite adminililor...Eu nu vreau sa stau ora de ora sa dau cate un qoute,vreau sa vad raspunul lui Stunt si atat.          Edit:Daca vrei sa iti spun un player care face evente,sunt chiar eu,Foad,Minion,Doris(mai rar) si Seb.Toti pe care i-am enumerat sunt playeri...

Bine, tine-ti partea ta...eu nu ma mai bag. Speram ca ai inteles ce am zis dar se pare ca nu



Offline DarkOne

  • Full Member
  • *
  • Posts: 148
  • Reputation: 4
  • Gender: Male
  • Premium Vip(4) + Head Moderator (7)
  • Real Name: Anonimous
  • Steam ID: Dark
Re: Unban
« Reply #22 on: 26 April 2017, 19:52:15 »
Bine, tine-ti partea ta...eu nu ma mai bag. Speram ca ai inteles ce am zis dar se pare ca nu
Am inteles mane parerea ta si am uitat sa scriu in celalt qoute ca admini merita macar 10% respect mai mult decat playeri,dar eu nu am treaba cu ceilalti admini,ci doar cu HockeY pentru ca nu mi se pare normal sa faca asa ceva cand eram off. (rupe alianta cand sunt toti membri din gangul meu off,ia masinile si  baza.) Imi cer scuze daca te-am facut sa crezi ca am ceva cu admini.    PS:El zice ca nu a luat el masinle,dar nu conteaza,membri din gangul lui.Cu totul ca ma indoiesc  :-? . O seara placuta tuturor!
« Last Edit: 26 April 2017, 20:22:22 by DarkOne »
San Fierro Rifa

Offline IstuntmanI

  • GZS Owner
  • Administrator
  • Cyborg
  • *
  • Posts: 15119
  • Reputation: 80
  • Gender: Male
  • Real Name: NcF http://fb.me/cnistor96
  • Steam ID: istuntmani
Re: Unban
« Reply #23 on: 26 April 2017, 21:40:47 »
Prea multa vorbarie pentru o prostie. Ai ban doar 3 zile. Daca nu stii sa te comporti stai si sufera. Probabil este prea mult 3 zile totusi, dar las asa. Cu ocazia asta nu-ti mai dau warn pentru dublu post in acest topic.

Invatati sa spuneti intr-un post clar tot ce aveti de spus, n-o sa citesc 20 de reply-uri.

:respins:

 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2024, SimplePortal